dowolna

Mieszkania pod klucz Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

758 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

410 000 zł35 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2. Nieruchomość położona jest przy ul. Tadeusza Zawadzkiego, na popularnym osiedlu Zawadzkiego-Klonowica w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

602 730 zł54 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Wejście na klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w miejscu, które łączy urok secesyjnej kamienicy z wygodą współczesnego stylu życia. Na sprzedaż oferujemy wygodne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dembowskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka 26m2, w pełni wyposażona, niebuszewo. Nowoczesna kawalerka w bloku z przełomu lat 60-70-tych. Polecam mieszkanie po kapitalnym remoncie. Zamontowano nowe okładziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Świerczewo,Szczecin

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 49 m , położonego na 1. piętrze w wysokim bloku z windą, na osiedlu Świerczewo w Szczecinie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Drzetowo,Szczecin

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46 m | Drzetowo-Grabowo Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Nowe Miasto,Szczecin

318 000 zł24 m² 12 979,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki po generalnym remoncie, zlokalizowanej w Szczecinie przy ul. Mieszka I. Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaleskiego

Pogodno,Szczecin

520 000 zł44 m² 11 685,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone na 1. piętrze w prestiżowej dzielnicy Pogodno jednej z najbardziej cenionych lokalizacji do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciekawa oferta do wynajęcia. Kawalerka o pow. 39m2 z ogródkiem ok. 20m2 od strony południowej. W pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania. Lokalizacja: skrzyżowanie Piastów/al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Centrum,Szczecin

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Słoneczna kawalerka 26 m w centrum Szczecina | gotowa do zamieszkania | kamienica 1890 r. Szukasz mieszkania w centrum, do którego możesz wprowadzić się od razu bez dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabowo,Szczecin

519 000 zł41 m² 12 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz własnego, kameralnego miejsca w spokojnej części Szczecina? To mieszkanie na ul. Emilii Plater (dzielnica Drzetowo-Grabowo) to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

319 000 zł69 m² 4 652,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,56 m2, zlokalizowane w samym sercu Szczecina, przy ulicy Jagiellońskiej, bezpośrednio przy deptaku Bogusława - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

470 000 zł61 m² 7 649,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania przy Al. Niepodległości tuż obok Bramy Portowej świetna propozycja dla osób szukających mieszkania w Centrum lub pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikana

Żelechowa,Szczecin

799 000 zł63 m² 12 674,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (63,04 m2) z balkonem (+ 4,46 m2) oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 10:00 19:00. English below. Do wynajęcia przestronna kawalerka ul. Bałuki, przy Deptaku Bogusława. Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

384 000 zł54 m² 7 092,72 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z dodatkową antresolą w odnowionej kamienicy w Centrum miasta w pobliżu Bramy Portowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: przedpokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kimnesa

Stołczyn,Szczecin

439 000 zł37 m² 11 961,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie poranek, gdy pierwsze promienie słońca wpadają przez duże okno, a Ty z filiżanką kawy siadasz na szerokim parapecie pełniącym funkcję wygodnej ławy do siedzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowskiego

Pogodno,Szczecin

365 000 zł42 m² 8 690,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m , położone na 2 piętrze w prestiżowej, zielonej okolicy Pogodno. Dodatkowo mały ogródek do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Pomorzany,Szczecin

459 000 zł48 m² 9 586,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe z Księgą Wieczystą (możliwość zakupu przez osoby spoza ue) Przedmiotem oferty, jest 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w nowoczesnym kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej o pow. 56,8 m2 w cichej i spokojnej okolicy na Gumieńcach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Śródmieście,Szczecin

479 000 zł40 m² 12 065,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe Mieszkanie na Starym Mieście ul. Tkacka 11 Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż stylowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone w samym sercu szczecińskiego Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogodno,Szczecin

435 000 zł47 m² 9 314,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na Pogodnie na parterze! Przytulne 2 pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z oknem, przedpokój -lokal w atrakcyjnej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

549 000 zł32 m² 17 188,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Szczecina na Starym Mieście tuż przy Nabrzeżu Wieleckim. Wyjątkowa lokalizacja sprawia że jest to oferta bardzo atrakcyjna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

469 000 zł46 m² 10 312,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania własnościowego o powierzchni 46 m , położonego w spokojnej, zielonej części Szczecina przy ul. Rugiańskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 200 zł36 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciepłe mieszkanie dostępne od 3 listopada , położone w świetnej lokalizacji w centrum miasta. Idealne dla singla, młodej pary lub niewielkiej rodziny. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

680 000 zł65 m² 10 463,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjna oferta mieszkania 2 pokojowego położonego w sąsiedztwie lasów na wzgórzach warszewskich. Świetna lokalizacja - zamknięte, monitorowane osiedle. W pobliżu sklepy wielobranżowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

929 000 zł81 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie 4 pokojowe z garażem na osiedlu za Sterem Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,37 m przypada na salon połączony z jadalnią oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

430 000 zł84 m² 5 104,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Idealne na działalność biurową lub dla rodziny Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? A może chcesz otworzyć biuro lub kancelarię?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowskiego

Pogodno,Szczecin

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m , położone na parterze w prestiżowej, zielonej okolicy Pogodno. Lokal z dużą ilością okien, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Centrum,Szczecin

3 700 zł59 m² 62,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację nowego, świeżo wykończonego mieszkania o powierzchni 60m2 znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Malczewskiego 34. Oto jego cechy: 1. Lokalizacja: położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Nad Rudzianką,Szczecin

925 000 zł73 m² 12 671,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie Nad Rudzianką w ocieplonym budynku z 2003r - spółdzielcze własnościowe prawo z założoną księgą wieczystą Mieszkanie dwupoziomowe , trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabowo,Szczecin

635 000 zł68 m² 9 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Krzekowo,Szczecin

2 600 zł50 m² 52,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem w kameralnym budynku wielorodzinnym znajdującym się przy ulicy Szerokiej na Krzekowie. Mieszkanie jest komfortowo wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

305 000 zł33 m² 9 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Mieszkanie 2-pokojowe blisko centrum Szczecina w okolicach Placu Kilińskiego, położone na wysokim parterze przedwojennej kamienicy. Budynek w drugiej linii zabudowy w cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

539 000 zł61 m² 8 836,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania w sercu Szczecina! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na najwyższym piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miechowska

Podjuchy,Szczecin

665 000 zł111 m² 7 494,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111,13 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim, kameralnym budynku przy ul. Miechowskiej w dzielnicy Podjuchy. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. 5 Lipca

Pogodno,Szczecin

779 000 zł41 m² 18 953,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (41,1m2) z balkonem (3 m2) znajdujące się na 1 piętrze, niskiego 4 piętrowego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kingi

Pogodno,Szczecin

530 000 zł124 m² 4 284,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż piętro domu 2. rodzinnego! Nieruchomość położona w doskonałej destynacji Szczecina, na terenie dzielnicy Gumieńce, przy ulicy Kingi. Dookoła zabudowa niska, jednorodzinna, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Pomorzany,Szczecin

489 999 zł62 m² 7 903,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje | garderoba | oddzielna kuchnia | przy bramie głównej szpitala na Pomorzanach | 62 m Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m położone w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Dąbie,Szczecin

799 000 zł112 m² 7 116,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

*rezerwacja* Mieszkanie bezczynszowe w poniemieckiej willi z ogrodem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,28 m , zlokalizowane w klimatycznej, poniemieckiej willi na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

293 296 zł32 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczecin, gumieńce, apartament z basenem, siłownią, studio, kawalerka, winda, balkon. Oferta bezpośrednia. 0% prowizji od kupującego. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Na prezentowaną.