dowolna

Mieszkania pod klucz Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

757 ogłoszeń

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli cenisz sobie spokojne otoczenie, komfort, wysoki standard, nowe budownictwo - ta oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na I piętrze, z pokojem dziennym z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami i łazienką, mieszczącego się w inwestycji Police, grunwaldzka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 343 zł65,26 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na I piętrze, z pokojem dziennym, kuchnią, dwoma sypialniami, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku jednorodzinnym w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 218 zł33,08 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 1-pokojowego mieszkania na III piętrze, z pokojem dziennym, kuchnią i łazienką, mieszczącego się w inwestycji Police, grunwaldzka. Istnieje możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 zł64,50 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,50 m , znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie 2-pokojowe mieszkanie - Szczecin, ul. Kadłubka Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem 37 m - wysoki standard, gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w północnej części Szczecina, w pobliżu nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł104 m² 10 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Luksus 104 m w sercu miasta | Budynek z windą | 5 pokoi | Piwnica Obniżona cena o ponad 100 000 zł jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert w tej lokalizacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 920 zł52,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 636 zł44,71 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 840 zł44,90 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł30,89 m² 21 528 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ekskluzywny, klimatyzowany apartament w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Szczecina Świetna propozycja na własne cele mieszkaniowe jak i dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, idealne dla osób szukających komfortowego lokum w północnej części Szczecina. Nieruchomość jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł63,60 m² 8 411,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane, widne i funkcjonalne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,6 m , położone na czwartym (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł91 m² 10 978,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Krakowskiej na Gumieńcach. To spokojne miejsce z dużą ilością zieleni, placem zabaw oraz niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyszłości

Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce,Szczecin

514 999 zł63,58 m² 8 100,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,58 m2, położone w spokojnej, zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - przy ul. Uczniowskiej. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

642 600 zł63 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina - ul. Bohaterów Warszawy. Miejsce, które łączy wielkomiejski styl z absolutnym komfortem. Idealne dla rodzin ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 780 zł53,72 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 236 zł58,76 m² 13 993,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 085 zł44,62 m² 10 647,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

617 000 zł63,60 m² 9 701,26 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł114,76 m² 6 526,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 114 m , położone w topowej lokalizacji Szczecina przy Deptaku Bogusława oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 536 zł47,46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, atrakcyjnym placem zabaw i strefą relaksu przy osiedlowym stawie. Inwestycja zakończona. Mieszkanie gotowe do odbioru i dostępne od zaraz. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł29,45 m² 11 714,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m , usytuowana na parterze w spokojnej, zielonej części Szczecina Pomorzany. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,40 m² 9 644,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,4 m ! Usytuowane na 2 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63,68 m² 12 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, komfortowo wykończone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 63,68m2. Powierzchnia całego mieszkania po podłodze to jest ok. 100m2. Miejsce postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł80 m² 31 250 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokoje, hanza Tower 26 piętro Wyjątkowy apartament o powierzchni 79,94 m2 w Hanza Tower w samym centrum Szczecina. Mieszkanie w nowoczesnym budynku, stworzonym dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł36,55 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,70 m² 12 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę! Lokalizacja: ścisłe centrum Szczecina zamknięte osiedle, tylko 2 minuty od Galaxy. W pobliżu sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł88,90 m² 5 950,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (88,9 m2) z balkonem (+ ok. 3 m2) oraz piwnicą (+ ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

519 000 zł77 m² 6 740,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze i zachwyca funkcjonalnym układem oraz dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł69 m² 8 376,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 69 m . Kameralna kamienica. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Kasprowicza. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

434 900 zł37 m² 11 754,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł73 m² 10 547,95 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje | 73 m | wysoki standard | Bandurskiego | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 500 zł114,57 m² 15 671,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prestiżowe osiedle Warszewo w bliskiej okolicy Puszczy Wkrzańskiej, świetnie przystosowane dla mieszkańców. Usytuowane przy Parku sportowo rekreacyjnym (ścieżki rowerowo-spacerowe, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł47 m² 11 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Szczecin, ul. Dunikowskiego Szukasz mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Szczecina? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł88 m² 10 170,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży dwóch niezależnych mieszkań (cena ofertowa, to cena obu mieszkań łącznie), położonych w spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum Szczecina. Oto istotne informacje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 320 zł32,11 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Całkowicie nowe mieszkanie dwupoziomowe, 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, 2 łazienki, strych. Miejsce postojowe na 1 samochód na terenie nieruchomości. Mieszkanie jest bezczynszowe. Cena najmu nie zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62,54 m² 11 976,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! uwaga- nowa cena! obniżka o 50 000 zł W ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m , położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej kawalerki? Najlepiej gdyby znajdowała się w ścisłym centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób ? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł61,38 m² 8 374,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Niebuszewo, ul. Niemcewicza, szczecin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,38 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 400 zł34,52 m² 11 888,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje | ok. 50 m | ul. Mazurska | blisko Placu Odrodzenia | Centrum Szczecina Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone w ścisłym Centrum Szczecina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł72 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezrzecze, ul. Górna, 3 pokoje, taras, balkon, garaż. Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem ? Bezrzecze, 72 m2, 3 pokoje Lokalizacja: bezrzecze, gm. Dobra (szczecińska) Powierzchnia: 72 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65,01 m² 10 459,93 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze luksusowego apartamentowca "widok". Budynek położony jest w spokojnej, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł61 m² 86,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mierzyn, szczecin, apartament z ogródkiem 300m2, 3 pokoje, 3 miejsca postojowe, bezczynszowy, wysoki standard, rekuperacja. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Przy dłuższym wynajmie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij