dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczecin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 730 ogłoszeń

524 999 zł60,06 m² 8 741,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Forma własności: pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2-pokojowe (60,06 m2) po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w oficynie (druga linia zabudowy) na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 000 zł36,85 m² 12 401,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży słonecznego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 36,85 m 2 zlokalizowanego na Gumieńcach, na osiedlu Nowa Cukrownia. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł43,70 m² 8 466,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 1. piętrze w klimatycznej, przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy znajdującej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł74,20 m² 10 229,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze niskiego budynku w Mierzynie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego o pow. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł45,44 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m , położone na 3. piętrze kamienicy (oficyna) w ścisłym centrum Szczecina ul. Krasińskiego. Lokal w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł79,60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowy Biznes Inwestycyjny 5 Pokoi po Generalnym Remoncie, wynajęte od Zaraz! Przedstawiam wyjątkową ofertę inwestycyjną mieszkanie o powierzchni 79,6 m w zabytkowej, zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku w samym centrum Szczecina. Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł85 m² 8 811,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w odrestaurowanej, monitorowanej kamienicy, przy ul. Matejki - Śródmieście, centrum Najważniejsze parametry: - powierzchnia: 85m -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

519 000 zł77 m² 6 740,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze i zachwyca funkcjonalnym układem oraz dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,80 m² 7 055,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna również dla klientów spoza ue. Przestronne loftowe mieszkanie w centrum miasta, spółdzielcze prawo do lokalu. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na poddaszu o powierzchni 55,40.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51 m² 12 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach. W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem agd ( piekarnik, zmywarka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 800 zł25,57 m² 11 607,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania dwupokojowego, znajdującego się w dzielnicy Stołczyn Nieruchomość znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Świstacza

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczecin, ul. Świstacze to spokojna, dobrze skomunikowana część miasta, łącząca zielone otoczenie z wygodnym dojazdem do centrum. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,80 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie Śródmieście Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w samym sercu Szczecina w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 mieszkania / gotowiec inwestycyjny w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Metraż 65 m2 na który składają się : - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,26 m² 10 495,68 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Szczecinie, w dzielnicy Gumieńce. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ pomieszczeń, co zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł47,90 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

o mieszkanie to prawdziwy materiał na romantyczny hit! Skoro mamy 6. piętro, windę i co najważniejsze potencjał na własny taras na dachu, musimy uderzyć w emocje i wizję wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł93 m² 8 494,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m położone w klimatycznej kamienicy. W księdze wieczystej widnieją 3 pokoje, jednak jedno z pomieszczeń gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł52,89 m² 14 142,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie w centrum Szczecina. Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie (52,89 m ) z balkonem, położone przy Bulwarach Odrzańskich - jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

641 142 zł38,30 m² 16 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie własnościowe, apartamenty w standardzie deweloperskim w samym Centrum Szczecina na nowym osiedlu. Mieszkania znajdują się w 4/5 kondygnacyjnych nowoczesnych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

360 000 zł34,50 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na parterze kamienicy z 1970 roku, w samym sercu Śródmieścia Szczecina. Lokal jest gotowy do zamieszkania i sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł118,52 m² 8 007,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy wyjątkowe przestronne mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim, które daje ogromne możliwości aranżacyjne - istnieje opcja wydzielenia dwóch osobnych mieszkań, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,56 m² 8 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,56 m , w niskim bloku na ul. Janosika w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł116 m² 4 181,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: ulicaparkowa, szczecin Powierzchnia: 116 m Piętro: 4 (kamienica) Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 116 m , znajdujące się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł77,86 m² 6 344,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż w zacisznej okolicy niedaleko Galerii Turzyn! Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 77,86 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,65 m² 8 443,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży jest duże ,przestronne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy. W skład mieszkania wchodzi : -przedpokój , -duża kuchnia z oknem, -salon , -pokój, -łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

580 500 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł40,74 m² 13 402,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji z 2024 roku, położonego na pierwszym piętrze w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł60,43 m² 16 465,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego na parterze nowoczesnego budynku czterolokalowego, zlokalizowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych i cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł114,57 m² 17 369,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie z nami obejrzyj tę nieruchomość. do biura nieruchomości. Bezpieczne osiedle stworzone z pasją i wielkim zaangażowaniem. W tej wyjątkowo zielonej dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowa Mieszkanie na Starym Mieście - Idealne Miejsce do Życia! Lokalizacja: przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 38m2 na Starym Mieście, zaledwie 150m od zamku.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł65 m² 13 523,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy apartament (penthous) 65 m z tarasem 40 m Osiedle Harmonia w Szczecinie Gumieńce Nieruchomość wyróżnia się dużym, około 40-metrowym tarasem z pieknym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,57 m² 8 369,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Niezwykły, komfortowy i w pełni wyposażony apartament położony przy ul. Bogurodzicy; w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł85 m² 9 047,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, mieszkanie dwupoziomowe, położone w niskim budynku z 2019 roku przy ul. Szybowcowej. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72 m² 11 097,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie jak dom 72 m , ogród, dusza I komfort | żydowce Szukasz alternatywy dla domu jednorodzinnego? Cenisz spokój, bliskość natury, a jednocześnie chcesz mieszkać w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

546 000 zł37 m² 14 756,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.