dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczecin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 730 ogłoszeń

440 000 zł70,20 m² 6 268 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Miasta przy ul. Wyzwolenia. Mieszkanie niedaleko Pleciugi, basenu, urzędu Miasta, jasnych Błoni. Doskonała lokalizacja! Bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,91 m² 8 104,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w samym sercu Szczecina ta oferta jest dla Ciebie. Zamieszkaj pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Placem Rodła, gdzie tętniące życiem miasto spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł54 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! W ofercie na sprzedaż mieszkanie rozkładowe na poddaszu znajdujące się ścisłym centrum przy pl. Kościuszki. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł99,14 m² 8 472,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, jasne Błonia, aleja Jana Pawła, lokal użytkowy, mieszkanie, 5 pokoi, sprzedaż. Poszukujesz lokalu na gabinet, biuro, gastronomie lub mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł69 m² 10 855,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje | 69 m2 | balkon | garaż | Śródmieście - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję nowe, nigdy zamieszkałe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m, położone na 5. piętrze w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61,76 m² 7 917,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim budynku z cegły. W skład mieszkania wchodzą : - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka, - garderoba, - przedpokój. Obecnie jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł32 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim na rynku wtórnym. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 z balkonem o powierzchni 5 m2, idealne do własnej aranżacji. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 040 zł32,10 m² 12 306,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł114,76 m² 6 526,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 114 m , położone w topowej lokalizacji Szczecina przy Deptaku Bogusława oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 35,39 m2 usytuowane na 6 piętrze apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Nieruchomość idealnie nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie ul. Grzymińska, szczecin Sprzedam przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 54,49 m , zlokalizowane przy ul. Grzymińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł76,19 m² 7 613 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z antresolą w centrum | po odświeżeniu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,33 położone przy ul. Hugona Kołłątaja. To.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w sercu miasta! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł94 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie 94 m | 1. Piętro kamienicy | ul. Bolesława śmiałego szczecin opis nieruchomości przestrzeń, potencjał, klimat kamienicy Na sprzedaż przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł83,88 m² 5 901,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na pierwszym piętrze budynku w spokojnej i zielonej okolicy Niebuszewa.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł26,79 m² 10 787,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka o powierzchni 26,79 m , położona na 1. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku z 1971 roku na popularnych Pomorzanach, przy ul. 9 maja.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł107,91 m² 6 486,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mega okazja w samym Sercu Miasta Szczecin! Położone w doskonałej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 107m2, idealnie nadające się na Inwestycję lub podzielenie na pokoje pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Szczecina, funkcjonalny układ, duży potencjał Oferuję do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 5. piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,07 m² 8 476,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze kamienicy z 1900 roku położonej w samym sercu Szczecina. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2010 roku. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,41 m² 9 521,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,14 m po generalnym remoncie, zlokalizowane w Szczecinie w dzielnicy Żelechowa. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł31,55 m² 14 484,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku z windą | Szczecin Warszewo / Żelechowa, ul. Przepiórki. Mieszkanie o powierzchni 31,55.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł92 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | 92 m | 3 pokoje | parter | ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł62,07 m² 11 599,81 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 62,07m2, położone na 2. piętrze budynku z 2013r. Salon połączony z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,73 m² 11 901,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 2 pokojowe (58,73m2) z tarasem (ok.10m2) znajdujące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,20 m² 10 456,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 8 piętrze w bloku przy Parku Żeromskiego, tuż obok galerii Galaxy. Świetna lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 504 zł67,20 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament w najlepszej dzielnicy Szczecina na Pogodnie, usytuowany w pieczołowicie odrestaurowanej, zabytkowej willi, otoczony pięknym ogrodem. W budynku wyodrębniono jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł75 m² 21 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta dla wymagających. Na sprzedaż eleganckie, 75-metrowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Marina Developer przy ul. Przestrzennej w Szczecinie miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74,93 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 75 m, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Wyzwolenia w Szczecinie. W ogłoszeniu dodano również wizualizacje salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,40 m² 9 644,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,4 m , położone na 2. piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku na osiedlu Majowym na prawym brzegu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,56 m² 13 115,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

299 990 zł30,56 m² 9 816,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Ciekawa kawalerka położona na zaadaptowanym strychu kamienicy w centrum Szczecina w okolicach ul. Wojska polskiego/wielkopolskiej. Pow. użytkowa 30,56 m2. W skład lokalu wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł76,19 m² 7 599,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczecin / 3 pokoje / 2 poziomy Lokalizacja: - niebuszewo , blisko terenów zielonych , skwerów , parków , park kasprowicza , rusałka , ogrod dendrologiczny - idealne miejsce do aktywnego wypoczynku -.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł36,68 m² 7 878,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,23 m² 11 656,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Pogodno, ul. Reduty Ordona Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m , położone w niskim bloku z 1995r. (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł174 m² 6 603,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie spółdzielczo własnościowe o wyjątkowym, niespotykanym układzie. Dwupoziomowe, z dwoma balkonami oraz kominkiem na piętrze! Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

635 000 zł42,63 m² 14 895,61 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony w nowej ikonie Szczecina budynku Sky Garden przy ul. Niedziałkowskiego. To propozycja dla osób, które szukają prestiżu,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

! super oferta! Zapraszam do zakupu nowego mieszkania z 2024 roku. Lokal mieszkalny o powierzchni 37,01 m2, położony na parterze w niskim II- piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 391 110 zł81,83 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym budynku położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł39,45 m² 10 012,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Szczecina. Lokal położony jest na 3 piętrze niskiego budynku. Na powierzchnię 39,45 m2 składają się: - salon; -otwarta kuchnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

398 340 zł44,26 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku.