dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczecin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 729 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 729 ogłoszeń

622 000 zł53 m² 11 735,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w budynku w spokojnej i zielonej części Szczecina Zdroje. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł39,51 m² 12 984,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Szczecin dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,10 m² 9 971,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje 70,1m2 + poddasze użytkowe - dodatkowa powierzchnia mieszkalna - 2 dodatkowe sypialnie, 3garderoby, spiżarka i piwnica w cenie Koniecznie umów się na prezentacje - musisz to zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,50 m² 13 417,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji z 2024 roku, położonego na pierwszym piętrze w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

739 000 zł87 m² 8 494,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal niemieszkalny w nowym budynku w Dąbiu. Lokal położony na 2 piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. ]Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł43,95 m² 12 036,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina. Skład nieruchomości: pokój z wyjściem na balkon o pow. ok. 15,47 m2pokój.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł74,59 m² 8 245,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sławomira

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

379 000 zł45,84 m² 8 267,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe ( 45,84 m2) z ogródkiem (ok. 43 m2) oraz piwnica (+.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64,70 m² 9 721,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, które daje przestrzeń, intymność i Twój własny kawałek zieleni. Zapomnij o problemach z parkowaniem i ciasnych balkonach.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,45 m , położone na I piętrze budynku A na nowym osiedlu Aura Warszewo (vastbau) w Szczecinie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 221 zł106,99 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność. Wyjątkowa oferta mieszkania! Przedmiotem oferty jest dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni całkowitej 106,99 m2, z miejscem postojowym gratis. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,73 m² 8 449,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,73m2 na wysokim parterze w willi na działce na Pogodnie z lat 30tych xxw. Budynek składa się z parteru, piętra, poddasza użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu. Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,20 m² 11 207,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 47,2 m | Szczecin, ul. Kadłubka Niektóre nieruchomości kupuje się rozumem. Inne emocjami. To mieszkanie łączy jedno i drugie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

498 750 zł41,50 m² 12 018,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Cukrownia Apartamenty Gumieńce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego na nowo wybudowanym, prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł38,30 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji - Pomorzany, ul. Dunikowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

480 000 zł44 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. 26 kwietnia. Nieruchomość ma 44 m2 powierzchni, w której skład wchodzą salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67,20 m² 11 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Poleca się do zakupu niesamowicie klimatyczna adaptacja poddasza w sercu Niebuszewa. Mieszkanie zlokalizowane jest na III piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Asnyka. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, dostępna wyłącznie w Blue Real Estate - komfortowe 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie z tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Ofiar Oświęcimia. Lokal jest po generalnym remoncie i gotowy do zamieszkania od zaraz. Status prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł46,51 m² 9 782,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 895 zł67,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na nowym osiedlu w dzielnicy Gumieńce! Oferujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73 m2, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł62,52 m² 13 995,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas! Wyjątkowa oferta, atrakcyjna mieszkanie z komórką lokatorską! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy apartament 3 pokojowy położony na Warszewie na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58,60 m² 7 491,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Centrum na pograniczu z Turzynem. Mieszkanie na zaadaptowanym poddaszu o pow. 58,6 m2, składa się z : - pokoju dziennego, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł59,50 m² 8 050,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone w zadbanej kamienicy w samym centrum miasta. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł101,38 m² 7 289,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1930

Masz kapitał i szukasz inwestycji, która realnie zarabia zamiast jedynie chronić wartość pieniędzy? Ta nieruchomość to sprawdzony model biznesowy, generujący przychód od pierwszego dnia po.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47,53 m² 9 572,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł140,10 m² 7 494,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina Oferta na wyłączność Cena do negocjacji Rewelacyjna propozycja dla konesera mieszkań w kamienicy. Nieruchomość z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,85 m² 8 516,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Pomorzany. Lokalizacja - osiedle doskonale skomunikowane z Centrum - pełna infrastruktura - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł90,25 m² 10 515,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Mieszkanie idealne dla rodziny. Lokalizacja Zielone, dobrze rozplanowane osiedle na Warszewie. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł60,78 m² 8 555,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Świetna lokalizacja, os. Tatrzańskie, za szpitalem na ul. Arkońskiej, blisko, sklepów, szkoły, przedszkola, środków komunikacji miejskiej. W okolicy Las Arkoński i Kąpielisko Arkonka. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł99,88 m² 10 603 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z antresolą, tarasem i 2 miejscami garażowymi - wysoki standard, niebuszewo Szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 105 m po podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

639 464 zł48,08 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży apartamentu w inwestycji Nowa Przystań - oferujemy możliwość wykończenia pod klucz - mieszkania z ogródkami - możliwość przearanżowanie mieszkania na 3 pokojowe - miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42 m² 10 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal przeszedł generalny remont wymieniono wszystkie instalacje, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł62,80 m² 9 984,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Kompleksowo wyremontowane 3 pokoje gotowe do zamieszkania 62,8 m | 3 piętro | piwnica 15 m | 627 000 zł Na sprzedaż w pełni wyremontowane, dopracowane w każdym detalu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł109,43 m² 5 473,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 109,43 m2, znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy, usytuowanej w samym sercu Szczecina. Ta nieruchomość nie tylko oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł53,80 m² 9 479,55 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie naszego biura atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze wysokiego bloku w Szczecinie przy ulicy Niemierzyńskiej. Dogodna lokalizacja, tj. blisko przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130 m² 8 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Apartament 34m2 + 5 Pokoi Inwestycyjnych | Centrum Szczecina | ul. Jagiellońska | 130 m Szukasz gotowego źródła pasywnego dochodu lub dużego, stylowego mieszkania w samym sercu Szczecina? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47,10 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,1 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 60., w cichej i spokojnej części Pomorzan. Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Kupno tego mieszkania to doskonała inwestycja pod wynajem. Zapraszamy Inwestorów, a także Klientów chcących zamieszkać w tym mieszkaniu. Jeśli jesteś rodzicem i chciałbyś kupić.