dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczecin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 730 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Świerczewo,Szczecin

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne i bardzo ciepłe mieszkanie położone na 12 piętrze, z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Ogromnym atutem nieruchomości jest możliwość wprowadzenia się od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małkowskiego

Śródmieście,Szczecin

310 000 zł46 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przestronne 2 pokoje w sercu Szczecina ul. Małkowskiego / Pl. Kościuszki Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 2. piętrze w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Niebuszewo,Szczecin

546 000 zł50 m² 10 811,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentuję jasne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 50,5 m , zlokalizowane w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Szczecina przy ul. Asnyka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druckiego-Lubeckiego

Śródmieście,Szczecin

467 000 zł41 m² 11 465,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego budynku z 1960 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Majowe,Szczecin

575 000 zł63 m² 9 111,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 rozkładowe pokoje, w salonie balkon /od strony zachodniej/, duża przestronna kuchnia-wyposażona i umeblowana, łazienka z wanną, wc i duży, przestronny korytarz zabudowany szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

479 000 zł43 m² 11 233,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone na zamkniętym monitorowanym osiedlu Apartamenty Garden House na Warszewie. Apartamentowiec 2-piętrowy o ciekawej architekturze z 2008r. to nowoczesny budynek bez barier,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzka

Stare Miasto,Szczecin

660 000 zł59 m² 11 270,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, jasne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-szym piętrze w niskim budynku na Starym Mieście. Okna mieszkania wychodzą na dwie strony świata. Salon z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

625 000 zł64 m² 9 822,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokoje z potencjałem | ostatnie piętro | os. Zawadzkiego Balkon | cisza | funkcjonalność, której dziś się już prawie nie spotyka Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

580 000 zł49 m² 11 800,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,15 mkw znajdującego się na lubianym, spokojnym osiedlu Książąt Pomorskich. Nieruchomość zlokalizowana jest na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł45 m² 14 359,40 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Ornament | 2 pokoje | 6. piętro | balkon kupujący nie płaci 2% pcc W architekturze ornament to detal, który nadaje całości charakter i sprawia, że przestrzeń staje się czymś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

489 000 zł40 m² 12 170,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z garażem na zamkniętym osiedlu - Warszewo Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszewo,Szczecin

669 000 zł73 m² 9 103,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż ładne trzypokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze bloku trzypiętrowego na Warszewie. Na powierzchnię 73,49 m2 składa się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Turzyn,Szczecin

529 000 zł70 m² 7 589,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w świetnym punkcie miasta, gotowego do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Niebuszewo,Szczecin

425 000 zł36 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe słoneczne mieszkanie od strony podwórka o powierzchni 36 m2 na 7 piętrze w wyremontowanym 10 piętrowym budynku przy ulicy Ofiar Oświęcimia. Nieruchomość po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Drzetowo,Szczecin

499 000 zł77 m² 6 467,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - duży potencjał Oferuję do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,16 m (w księdze wieczystej 87,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

399 000 zł48 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w pięknej kamienicy ul. Bolesława Śmiałego, szczecin Powierzchnia: 48,2 m Piętro: 3 (oficyna) Pokoje: 2 (salon + sypialnia) Łazienka: z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Warszewo,Szczecin

555 000 zł43 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, wyposażonego w windę. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

260 000 zł22 m² 12 087,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna kawalerka w Centrum Szczecina ul. Bałuki Na sprzedaż przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 4. piętrze w zadbanej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Majowe,Szczecin

575 000 zł63 m² 9 111,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,11 m , położone na zielonym i dobrze skomunikowanym osiedlu Majowym w Szczecinie. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słoneczne,Szczecin

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Szczecin Osiedle Słoneczne, ul. Rydla, kawalerka z balkonem i odrębną kuchnią, sprzedaż. Dzień otwarty 27 marca g 17-18 Prosze o wczesniejsze zgłoszenie. Świetna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Południowa

Gumieńce,Szczecin

275 000 zł25 m² 10 938,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka świeżo po remoncie, położona w atrakcyjnej części Szczecina dzielnica Gumieńce. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w ocieplonym budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

284 000 zł27 m² 10 601 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,79 m , położona na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 49 w Szczecinie - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Druckiego-Lubeckiego

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

399 999 zł60 m² 6 666,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 60 m Drzetowo-Grabowo, ul. Druckiego-Lubeckiego, szczecin. Cena: 399 999,- zł. Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie własnościowe o uregulowanym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żelechowa,Szczecin

555 000 zł42 m² 13 334,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie z antresolą i balkonem. Mieszkanie na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2022 roku. Warszewo, ul. Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

339 000 zł28 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka w centrum Szczecina | Idealna inwestycja Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 28 m , położona w samym centrum Szczecin. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Grabowo,Szczecin

499 000 zł77 m² 6 486,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem, ul. Parkowa Szczecin! Na sprzedaż własnościowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77,16 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Przyjaźni,Szczecin

565 000 zł65 m² 8 665,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję przestronne, ciepłe, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie znajduję się na VII piętrze z widokiem na przepiękną panoramę Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w ścisłym centrum Szczecina, zlokalizowanym na rogu ulic Jagiellońskiej i Śląskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Heleny! Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 52 m , położonego na 1. piętrze zadbanego budynku. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabowo,Szczecin

519 000 zł57 m² 9 043,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (57,39m2) znajdujące się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

479 000 zł48 m² 9 964,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w ścisłym centrum Szczecina, tuż obok Starego Miasta. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikana

Warszewo,Szczecin

819 000 zł67 m² 12 223,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,19 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecin Warszewo. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

479 000 zł48 m² 9 964,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 piętrze niskiego budynku w Centrum. Na powierzchnie 48,07 m2 składają się: -salon z wyjściem na balkon; -sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

445 000 zł37 m² 11 962,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość jest usytuowana pomiędzy Parkiem Żeromskiego a Centrum Handlowym Galaxy. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

349 000 zł36 m² 9 792,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka 35,64 m2 znajdujące się na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2024 roku. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny z aneksem kuchennym 30,73m2; -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Centrum,Szczecin

472 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze budynku wybudowanego w 2018 roku. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - przedpokój - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum,Szczecin

439 000 zł37 m² 11 801,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m , położone na 8. piętrze wieżowca w ścisłym centrum miasta tuż przy Galerii Galaxy i Parku Żeromskiego, jednym z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

415 000 zł42 m² 9 992,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym Osiedlu Arkońskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

375 000 zł34 m² 10 945,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronna kawalerka w stylu loftowym, zlokalizowana na 3. (ostatnim) piętrze budynku z 2008 roku. Wysokość pomieszczeń 3,10 m nadaje wnętrzu wyjątkowej przestrzeni.