dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczecin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 730 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

132 000 zł27 m² 4 835,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży kawalerka powstała w wyniku adaptacji poddasza. Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane. W niewielkiej odległości przystanki tramwajowe i autobusowe, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławomira

Drzetowo,Szczecin

135 000 zł53 m² 2 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 53 m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy na Drzetowie. Druga linia zabudowy, podwórze odrestaurowane, kamienice z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam zupełnie nowe mieszkanie wykończone pod klucz. Lokal o powierzchni całkowitej 45m2 składa się z 2 pokoi. Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Śródmieście,Szczecin

319 000 zł106 m² 3 017,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze utrzymanej w dobrym stanie kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Lokal o powierzchni 106 m2 składający się z 3 bardzo dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

152 000 zł33 m² 4 631,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecam mieszkanie 2 pokojowe powstałe w wyniku adaptacji poddasza, wykonanego z dobrego projektu wraz z podniesieniem konstrukcji, nowym i ocieplonym dachem, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w pobliżu Wałów Chrobrego. Nieruchomość dobrze skomunikowana z centrum miasta, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

218 268 zł40 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja 2 budynków mieszkalnych w zielonej części Warszewa oferuje wysoki komfort mieszkania oraz dogodne połączenia komunikacyjne. Spokojna okolica, dużo zieleni, w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

349 000 zł64 m² 5 496,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Duże mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 63,50m2 (z salonem 28m2) z możliwością przerobienia na mieszkanie 3-pokojowe. Oferta sprzedaży dużego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

315 000 zł73 m² 4 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok. 73m2 znajdują się 3 sypialnie (9,10,11m2), salon o pow. ok 22m2 z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

283 000 zł39 m² 7 184,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Super oferta.Piękny,nowy,umeblowany apartament w budynku z cichobieżną windą.Do wprowadzenia.Jest bardzo jasny ,dobrze doświetlony dzięki dużym oknom.Miejsca parkingowe przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiszesława

Golęcino,Szczecin

185 000 zł53 m² 3 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dobra cena 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w kamienicy na II piętrze. Budynek ocieplony świeżo po remoncie-odnowiona klatka schodowa, nowa ładna elewacja. Pokoje-rozkładowe , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesienna

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł103 m² 3 388,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

INteresująca oferta mieszkanie położone w wołczkowie tylko 15 minut od centrum Szczecina, idealnie dla osób ceniących ciszę i spokój po pracy. Mieszkanie na I-piętrze w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

349 000 zł64 m² 5 496,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży dużego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 63,50m2 położonego na parterze niskiego budynku z cegły (2000 rok) na zamkniętym osiedlu z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

177 500 zł39 m² 4 558,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

389 000 zł94 m² 4 138,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na piętrze bliźniaka, składające się z trzech przestronnych pokoi (19m2, 14 m2, 22m2) największy pokój z wyjściem na balkon, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odzieżowa

Centrum,Szczecin

247 000 zł56 m² 4 371,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 położone w niskim budynku w cichym centrum Szczecina. Pokoje rozkładowe. Duży pokój o powierzchnia ok 21 m2, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

620 000 zł184 m² 3 375,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie w budynku czterorodzinnym z 2008r z własnym wejściem i ogrodem. Okna nowego typu z drewna, podłogi - panele, schody drewniane, ściany malowane, łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kijewo

Kijewo,Szczecin

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w znakomitej lokalizacji, niedaleko Puszczy Bukowej. Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów, energooszczędny, rok budowy 2011 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bukowo

Bukowo,Szczecin

448 990 zł139 m² 3 230,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

* apartament (dwupoziomowy; nr mieszkania 5.2 widoczny na planie) o powierzchni użytkowej 139 m w skład którego wchodzą dwie kondygnacje budynku: I piętro o powierzchni 91,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Somosierry

Somosierry,Szczecin

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na wysokim parterze ocieplonego wieżowca zlokalizowanego na Pogodnie II (osiedle Somosierry). Układ mieszkania: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Centrum

Centrum,Szczecin

128 000 zł26 m² 4 951,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc -2% -oferujemy nową adaptację poddasza blisko gh kaskada. Kawalerka o powierzchni całkowitej 25.85 m2, użytkowej 21,8m2. Ogrzewanie z pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

497 000 zł97 m² 5 123,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Sprzedam ekskluzywnie wykończone i całkowicie umeblowane mieszkanie dwu-poziomowe położone na nowym cichym, ładnie zagospodarowanym osiedlu, wśród zieleni w bliskiej odległości do Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Centrum,Szczecin

290 000 zł90 m² 3 219,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na parterze w wyremontowanej kamienicy. Składa się z 4 pokoi (salon przejściowy) o pow. 90,07 m2, osobnej kuchni, wc i łazienki, (istnieje możliwość połączenia). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferujemy do sprzedaży niebanalne, duże, dwupoziomowe, luksusowo wykończone mieszkanie na ulicy Łukasińskiego. Mieszkanie zlokalizowane jest w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostrzewskiego

Warszewo,Szczecin

299 000 zł60 m² 5 025,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Warszewie. Mieszkanie ma powierzchnie 59,5 m2 i znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie rozkładowe w skład, którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu na Bezrzeczu. Wysoki standard wykończenia oraz wyposażenia. Powierzchnia całkowita to 80 m2 powierzchnia użytkowa to 60 m2. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

240 000 zł35 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowa okazja - na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie- pięknie urządzone i umeblowane. Całe umeblowanie oraz wyposażenie agd jest wliczone w cenę. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bukowo

Bukowo,Szczecin

448 990 zł139 m² 3 230,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

* apartament (dwupoziomowy; nr mieszkania 7.2 widoczny na planie) o powierzchni użytkowej 139 m w skład którego wchodzą dwie kondygnacje budynku: I piętro o powierzchni 91,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

202 000 zł41 m² 4 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa adaptacja poddasza, ścisłe centrum Kupujący nie płaci podatku pcc. Mieszkanie dwu-poziomowe, na pierwszym poziomie pokój dzienny z osobną kuchnią i łazienka. Na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

355 000 zł106 m² 3 364,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż słoneczne, rozkładowe, przestronne II poziomowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Zamknięte, chronione osiedle, bardzo zadbane i zielone, z własnym placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z ogródkiem - lokalizacja Szczecin Ustowo. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z czterema samodzielnymi, dwupoziomowymi mieszkaniami. Osiedle zamknięte, ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

274 000 zł52 m² 5 289,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie II poziomowe o powierzchni użytkowej 51,8 m2 i całkowitej 76 m2, położone na osiedlu Glinki przy ul. Polickiej w odległości około 6 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

255 000 zł65 m² 3 966,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza. Lokal w stanie deweloperskim, o powierzchni 64,54m2. W skład wchodzą 3 pomieszczenia z których można zrobić salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Plater

Drzetowo,Szczecin

205 000 zł25 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu jednopokojowy apartament w nowym budynku z 2017 roku. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w 5 piętrowej plombie, budynek wyposażony jest w dwie windy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Pogodno,Szczecin

309 000 zł76 m² 4 092,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na II piętrze na Pogodnie. Jego powierzchnia to 75,50 m2. Składa się z trzech pokoi (obecnie jeden pokój jest przejściowy, ale bez większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

189 000 zł32 m² 5 871,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 32,19 m2 położona na 4. piętrze budynku czteropiętrowego zlokalizowanego w ścisłym centrum (przy ch Kaskada). Mieszkanie powstało z lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

305 000 zł76 m² 4 039,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w budynku z 1930 roku, nieopodal Parku Kasprowicza oraz kortów tenisowych. Znakomite mieszkanie o bardzo przestronnym wnętrzu, obszerny przedpokój w którym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

279 000 zł49 m² 5 744,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja - śliczne mieszkanie w ładnym niskim budynku z roku 2010/2011. Osiedle kameralne, całe ogrodzone, bardzo popularne, dobrze skomunikowane z centrum. Mieszkanie w cenie 279.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Centrum,Szczecin

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta kawalerki w Centrum, znajdującej się na 4 piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni około 32 m2 składa się z: pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

340 000 zł86 m² 3 940,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parter, okolice Jasnych Błoni i Urzędu Miasta, idealne na działalność. Na sprzedaż mieszknie w kamienicy, na parterze, rewelacyjne na kancelarie, biuro, gabinet lub salon. Powieżchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

250 640 zł48 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w dobrej cenie .Budynek o podwyższonym standardzie: instalacja wideofonowa, stolarka okienna trzyszybowa, winda na wszystkich kondygnacjach-budynek (zjeżdżające.