dowolna

Mieszkania umeblowane Szczecin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Żelechowa,Szczecin

669 000 zł86 m² 7 819,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78m2 z przynależną piwnicą 6,64m2 razem powierzchnia nieruchomości 84,55m2 na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy w dzielnicy Żelechowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Szczecin

399 000 zł38 m² 10 417,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedaż bardzo fajne, rozkładowe mieszkanko położone na ul. Odzieżowej w Szczecinie. Mieszkanie usytuowanie na piątym piętrze wysokiego bloku. W budynku dwie windy i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Pogodno,Szczecin

930 000 zł101 m² 9 189,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 83,90m2 położone na pierwszym piętrze w niskim budynku, w najbardziej prestiżowej dzielnicy Szczecina - na Pogodnie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Przyjaźni,Szczecin

344 000 zł31 m² 10 990,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka położona na V piętrze polskiego wieżowca przy ul. 26 Kwietnia w Szczecnie. Wokół sporo zieleni, bezproblemowe parkowanie. Duży pokój z wnęką, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogumiły

Łękno,Szczecin

779 000 zł81 m² 9 649,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie 4 pokojowe (80,73M2) z balkonem. Nieruchomość położona na parterze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

3 100 zł72 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem niezwykle jasne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy Wałach Chrobrego. Urządzona w wyjątkowym stylu nieruchomość w której skład wchodzą: -duży salon z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Szczecin

2 600 zł52 m² 50,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz wyjątkowego mieszkania w samym sercu miasta to oferta właśnie dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w niskim bloku w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

275 000 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Sprzedam kawalerkę 25,00 m. Budynek z 1963r./ cegła. Piętro 3/4. Własność spółdzielcza, przytulne mieszkanko z widną kuchnią, ciepłą wodą i centralnym ogrzewaniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Galaktyki

Warszewo,Szczecin

3 500 zł85 m² 41,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny apartament z ogrodem, położony na parterze reprezentacyjnego budynku z 2020 roku z windą, zlokalizowanego na osiedlu Galaktyka w dzielnicy Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dla jednej studentki lub pracującej - pokój 22 m2, w mieszkaniu 3 pokojowym o powierzchni 128 m2 oraz do użytkowania kuchnia, łazienka i przedpokój. Lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

879 000 zł62 m² 14 207,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 61,87m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 9 piętrowego bloku z 2016 roku cenionego z jakości Dewelopera sgi, (apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Śródmieście,Szczecin

386 055 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż kawalerka usytuowana przy ul. Ściegiennego na IV piętrze budynku z dwoma windami. Na powierzchnię 33,57m2 składają się: - przedpokój, - salon z otwartą kuchnią, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

629 000 zł44 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

- oferta na wyłączność - Mieszkanie z 2018r. położone w centrum Szczecina o powierzchni użytkowej 44,4m2 + wyjście na ogródek/taras o powierzchni ok. 20m2. Wysokie sufity 3m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żniwna

Krzekowo,Szczecin

855 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Chabrowe 2. Mieszkanie oddane do użytku w 2019 roku, wybudowane przez dewelopera sgi. Mieszkanie z widokiem na zabudowę jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajdujące się na 2. piętrze apartamentowca z windą z 2018 roku na os. Jarzębinowym. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Panoramiczna

Niemierzyn,Szczecin

610 000 zł49 m² 12 338,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z wielką przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z przestronnym ogródkiem, usytuowane na parterze. Powierzchnia mieszkania wynosi 51m (użytkowa 49,44 m ) plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Niebuszewo,Szczecin

525 000 zł69 m² 7 599,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze z pięknym widokiem z balkonu na staw Rusałka w Parku im. Jana Kasprowicza. Mieszkanie posiada 3 bardzo przestrzenne pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

3 000 zł94 m² 31,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz a zarazem planujesz mieszkać w centrum Szczecina! Ta oferta jest dla Ciebie :) Do wynajęcia piękne 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchnie 30 m2 dla jednej lub dwóch osób. Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Pokój 24 m2, z wydzieloną częścią dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

710 000 zł55 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Panoramicznej w Szczecinie! Lokal znajduje się na 1 piętrze (budynek z pierwszego etapu -podwyższony standard) -z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Centrum, centrum, jasne Błonia, ul. Monte Cassino, 3 pokoje, balkon, i piętro, niski budynek, ogrzewanie miejskie. Oferuję na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w bloku 4 piętrowym na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

525 000 zł45 m² 11 651,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *** Nasz doradca sprawdzi dla Państwa zdolność kredytową oraz porówna oferty z różnych banków*** Forma własności - Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

230 000 zł17 m² 13 569,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna mała kawalerka w centrum przy Centrum ul. Śląska (przy Pl. Grunwaldzkim) 4 piętro w eleganckiej kamienicy. Okna nie wychodzą na ulicę. Jest cicho. Pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 600 zł66 m² 39,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Gumieńcach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku z cegły. Budynek jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż piękne mieszkanie w niskim bloku przy ul. Św. Ducha na Starym Mieście. Nieruchomość o powierzchni ponad 50m2. dwupokojowa położona jest na IV piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczecin

Centrum,Szczecin

820 000 zł144 m² 5 683,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferuję dziś bardzo duże mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Szczecina. Na powierzchni 144m2 znajdziemy 4 pokoje, tzw. amfilada czyli z wejściem z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

585 000 zł56 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się na osiedlu Somosierry na Pogodnie. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, o powierzchni 55,5m2., w pełni umeblowana, usytuowana na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nałkowskiej

Klęskowo,Szczecin

1 300 zł15 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *mikro-kawalerka przy ul. Zofii Nałkowskiej 2 *wieżowiec *15,21 m2 *miejskie ogrzewanie *ostatnie piętro z pięknym widokiem *dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 5 Lipca

Śródmieście,Szczecin

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Duże, 1- pokojowe - 33m2, balkon, 1 piętro. Śródmieście. Dobra Inwestycja! Doskonała lokalizacja! Kawalerka - 33m2, usytuowana na 1 piętrze z balkonem w budownictwie z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

379 000 zł48 m² 7 414,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe , o pow 47,88 m2 mieszczące się w niskim budynku na drugim piętrze. Spółdzielcza - własność - mieszkanie dostępne dla osób spoza ue. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

548 000 zł51 m² 10 766,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m2, usytuowane na VI piętrze. Nieruchomość po generalnym remoncie 2 windy. Opis mieszkania: salon z Aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

3 500 zł88 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle Pod Kasztanami. Wyjątkowy apartament położony w w świetnej lokalizacji na kameralnym chronionym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Arkońskiego i Pogodna. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł44 m² 52,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe z ogrodem, osobnym tarasem oraz miejscem parkingowym, położone w topowej lokalizacji - granica Nowego Miasta i Pomorzan Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Witosa

Stołczyn,Szczecin

594 000 zł96 m² 6 161,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży oferujemy przestronne czteropokojowe mieszkanie położone na parterze z ogródkiem i garażem, po kapitalnym remoncie. Na powierzchnię użytkową 96,4 m2 składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Centrum,Szczecin

1 600 zł37 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania znajdującego się w ścisłym centrum Szczecina, przy ulicy Malczewskiego w pobliżu ch Galaxy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

639 000 zł64 m² 10 047,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na osiedlu Słonecznym przy ulicy Jasnej na trzecim piętrze w niskim czteropiętowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Reda,Szczecin

369 000 zł28 m² 13 038,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży atrakcyjny apartament położony na Osiedlu Reda City. Mieszkanie pięknie i nowocześnie zaaranżowane, wykończone z wysokiej jakości materiałów. Do mieszkania prowadzi niewielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

373 000 zł38 m² 9 946,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe, przytulne mieszkanie na Pomorzanach, które znajduje się na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 37.5m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbakan

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł51 m² 48,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorraca oferta na wynajem! Pięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku z 2011 r. z windą, na zamkniętym osiedlu na Gumieńcach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzeni 64 m2 usytuowane na Starym Mieście. Rozkład mieszkania prezentuje się następująco: - obszerny salon pełniący funkcję pokoju dziennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojska

Bukowe,Szczecin

842 000 zł68 m² 12 400,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż idealnie położone mieszkanie dla rodziny: - ul. Swojska (prawobrzeże, os. Bukowe) - 3 pokoje z wyjściem na ~90m2 ogródek - pow. 67,9 m2 - parter niskiego, 2 piętrowego budynku.