dowolna

Mieszkania umeblowane Szczecin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Szczecin

Pomorzany,Szczecin

148 000 zł24 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 24m2 w Szczecinie. Po generalnym remoncie. Polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 5 Lipca

Pogodno,Szczecin

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowym budynku, bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie 55 m kw., z dużym balkonem. Osobna umeblowana kuchnia. Mieszkanie umeblowane, pralka lodowka. Łazienka kafle +wanna. WC osobno od łazeinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

317 000 zł53 m² 5 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,90m2 zlokalizowane w budynku niskim z 2001 roku na Warszewie. Pokoje o powierzchni 22m2 i 10m2. Z większego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bukowe

Bukowe,Szczecin

750 zł40 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortową, nowoczesną kawalerkę na osiedlu Bukowym (prawobrzeże). Mieszkanie duże (40m2), posiada duży pokój, kuchnię, łazienkę i duży przedpokój. W przedpokoju zabudowa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

500 000 zł131 m² 3 816,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie o powierzchni 131m2. w przedwojennej kamienicy w centrum miasta w pobliżu Deptaka Bogusława. Ogólnie wymaga odnowienia. Ogrzewanie częściowe, gazowe. Cztery pokoje. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Benesza

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne, słoneczne, czyste i zadbane mieszkanie na ul. Benesza. Mieszkanie 3 pokojowe na IV piętrze z dużym balkonem. Blok ocieplony. Zarządcą budynku jest Wspólnota Mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Centrum,Szczecin

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje. Duży pokój z otwartą kuchnią. Mieszkanie umeblowane. Wyposażenie: lodówka z zamrażarką, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, pralka automatyczna, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum do wynajęcia od zaraz, 2 pokoje, umeblowane, cena 1100 zł plus czynsz 350 zł plus liczniki (gaz i energia). Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Pogodno,Szczecin

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerkę w domku jednorodzinnym wynajmę spokojnym osobom. Tel.   . Proszę dzwonić po godz. 16:00. Cena 1200 zł (całkowity koszt, bez dodatkowych opłat).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Gumieńce,Szczecin

257 000 zł53 m² 4 849,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie zadbane, pięćlat temu remontowane. Atrakcyjne ze względu na położenie (5 min. do centrum, blisko Uniwersytet, markety, przedszkole), oraz ścieżki rowerowe. Duży pokój 20 m, drugi pokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w wiezowcu na 8 piętrze o pow.42m.Widna kuchnia, lodowka, mikro.Jeden pokoj umeblowany.W przedpokoju szafa komandor.Mozliwosc podłaczenia kablowki, internetu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Montwiłła

Centrum,Szczecin

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe komfortowe mieszkanie położone przy ul. Montwiłła w Szczecinie (tuż przy Teatrze Polskim) na parterze o powierzchni 59mkw. Mieszkanie wyremontowane, częściowo umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie przy ulicy Szafera. Dwa rozkładowe, słoneczne pokoje (16 i 9 m2) od strony płn i zach zapewniają dużo światła latem i pozwalają dłużej cieszyć się dniem zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witkiewicza

Pogodno,Szczecin

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie godne polecenia, do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie z pięknymi widokami, bardzo duża przestrzeń za oknami. Wygodny dojazd komunikacją, do centrum bardzo blisko. Na miejscu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frysztacka

Pomorzany,Szczecin

247 000 zł59 m² 4 186,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ladne przestronne mieszkanie w pokojach na podlogach panele w kuchni i lazience glazura i terazkota, nowe instalacje,wymienione okna na pcv w cenie mieszkania pozostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie urzadzone poodlogi parkiet glazura wykladzina wyposazone w sprzet pralka zmywalka lodowka 1200 zl plus 180 zl czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ciekawy rozkład mieszkania,duży salon z półotwartą kuchnią + 2 mniejsze pokoje (16 i 9),ładna łazienka (i wanna i prysznic, ogrzewanie podłogowe), dodatkowe pomieszczenie - schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne,jasne 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Szczecina (przy najbardziej znanej ulicy w Szczecinie). Pod blokiem udostępnione miejsca parkingowe - bezpłatne. Wjazd na pilota. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Słonecznym w Szczecinie przy ul. Jasnej. Lokal położony jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym i handlowo-usługowym). Mieszkanie posiada bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

1 200 zł63 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ładne, po remoncie, blisko pętli komunikacyjnej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładną kawalerkę od listopada,o pow. 25 m2 w centrum Szczecina vis a vis Galaxy. Mieszkanie jest na vip. kompletnie umeblowane, łazienka w kafelkach z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

2 100 zł110 m² 19,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

bliskość komunikacji miejskiej ( autobus 67, 53, 60, 69 ; tramwaj 2, 3, 12 ) mieszkanie świeżo malowane, częściowo umeblowane, dzwi wejściowe wymienione, okna pcv, drewniane podłogi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

1 260 zł66 m² 19,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia duże, słoneczne 2-pokojwe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu centrum handlowe oraz dużo sklepów osiedlowych. Około 2 minut do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam Państwa! Mam do zaoferowania nowiutkie jednoroczne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Szczecina. Mieszkanie jest rozkładowe , posiada duży jasny salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 34 m z balkonem, przepiękna panorama na Szczecin. Nowy apartamentowiec przy ul. Bndurskiego. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek monitorowany z recepcją. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

330 000 zł77 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje sie na parterze w okolicy zieleni i placu zabaw dla dzieci. W pobliżu jest pętla autobusowa. Łazienka i toaleta są po remoncie,okna pcv na podłogach parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie, podwyższone przyziemie, pod blokiem znajdują się garaże podziemne. Dzięki temu mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze, posiada własny taras o powierzchni 52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowska

Szczecin,zachodniopomorskie

900 zł41 m² 21,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na dłuższy okres. Szczecin, kawalerka umeblowana 41 metrów, wynajmę samotnej pracującej Pani lub Panu z powodu wyjazdu. Cena za miesiąc 900 zł plus opłaty /prąd, kuchenka gazowa/ ok. 100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe (salon + sypialnia + kuchnia), gustownie urządzone, w nowym apartamentowcu, do dyspozycji piwnica oraz miejsce na parkingu podziemnym za dopłatą 100 zł. Godne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana z Kolna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pok. 34 m2, II p. nowy blok z windą. lokalizacja Wały Chrobrego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, drzwi antywłamaniowe. Możliwość korzystania z garazu ( dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cene wynajmu wliczony jest czynsz lecz za oplaty trzeba placic samemu :) Cena moze ulec lekkiej negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Telefon 24h  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerkę umeblowaną wynajmę od zaraz. Duży pokój z szafą typu komandor, meblościanka z biurkiem i dwoma fotelami rozkładanymi do spania. Możliwość postawienia stolika, stolika pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie trzypokojowe z kuchnią, łazienką i toaletą. Wykończone w wysokim standardzie, umeblowane wraz ze sprzętem agd (lodówka bosch no frost na gwarancji, piekarnik, kuchenka gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 250 zł47 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia przepiekne sloneczne swiezo wyremnotowane 2 pokojowe mieszkanie w centrum szczecina. Mieszanie jest w nowym bloku z 92 roku, posiada balkon. Cicha i spokojna ulica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąska

Śródmieście,Szczecin

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone obok terenu zielonego. Blok ocieplony i pomalowany w 2008 - 2009 r. Na oknach roletki, kaloryfery i drzwi w całym mieszkaniu wymienione na nowe. Poza łazienką, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jasne/rozkładowe.Spokojna/cicha okolica - w pobliżu szkoły, sala gimnastyczna, rynek, jeziorko z mini parkiem oraz przedszkolem. W pobliżu komunikacja miejska. Piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkiewicza

Pogodno,Szczecin

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ładne nie dawno wymalowane, wymeblowane oraz wszystko jest w najlepszym porządku. Kaucja za mieszkanie 1200zł+czynsz+media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naruszewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na Niebuszewie wynajmę - cena 1000 zł + opłaty (ok. 500zł). Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzejewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł67 m² 4 626,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

mieszkanie bardzo ładne, rozkladowe, kuchnia częściowo otwarta na pokój,w cenie zabudowa kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dwie szafy typu Komandor

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

mieszkanie do sprzedania: szczecin Niebuszewo ul. Krasińskiego 20, 50m2, 2 rozkładowe duże pokoje (po około 15m2), 2 piętro, pełna własność hipoteczna, blisko komunikacja miejska-autobusy.