dowolna

Mieszkania umeblowane Szczecin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Szczecin

310 000 zł61 m² 5 081,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w centrum. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, poczta i komunikacja miejska. Dwie łazienki - jedna z wanną, druga z prysznicem. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie z osobną kuchnią, umeblowane. Blisko przystanku autobusowego linii 101, 107, 59. Cena wynajmu zawiera czynsz. Dodatkowe opłaty to: energia elektryczna i kaucja zwrotna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane mieszkanie w centrum szczecina na ul Wojska Polskiego (wieżowiec naprzeciw sklepu lucynka paulinka, nad pizza hut). 6 pietro, bardzo jasne. Duży balkon, duży i mały pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaciół Żołnierza

Niebuszewo,Szczecin

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowe, komfortowe mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ul. Przyjaciół Żołnierza, 2 pokoje (salon, sypiania), kuchnia, łazienka, w pełni wyposażone i umeblowane, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! sprzedam lub zamienię bardzo ładne mieszkanie (z Księgą Wieczystą) w centrum Szczecina na ul. Wielkopolskiej , 36 m2, 2 pokoje z widną kuchnią na VIII piętrze, bez balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mam do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe w dobrej lokalizacij blisko centrum spokojna dzelnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

5 000 zł202 m² 24,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe w odrestaurowanej kamienicy. Apartament zlokalizowany jest w prestiżowym miejscu Szczecina - ścisłe centrum (4 piętrowa kamienica przy ulicy Jagiellońskiej 87).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Starówka, komfortowe mieszkanie dwupokojowe ze wspaniałym widokiem na Odrę. Pokój dzienny całkowicie umeblowany, połączony z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym we wszystkie sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowo wykończone dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu,o pow. 67 m2. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone. Kuchnia w zabudowie na wymiar - ze sprzętem agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 , położone w kamienicy( 2000r) na Starówce w Szczecinie. Salon połączony z aneksem kuchennym ( meble na wymiar , wyposażenie). Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka o powierzchni 38 m2 położona w nowej kamienicy (2000r) na Starówce. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i nowocześnie umeblowane. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia na Starówce. Powierzchnia 36 m2. Duży pokój z aneksem kuchennym. Ściany gładzone, malowane, na podłodze panele. Łazienka w glazurze i terakocie. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 70 m2, dwupoziomowe. Mieszkanie położone jest w cenrtum Szczecina na Nowej Starówce w budynku z 2000 roku. Na pierwszym poziomie znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

umeblowane w pełni wyposażone, na dłuższy okres, 1000zł + prąd, gaz, kablówka na życzenie, możliwość podłączenia internetu tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

233 000 zł52 m² 4 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, przerobione z 3-pokojowego zlokalizowane w bocznej, zielonej uliczce na Niebuszewie. Mieszkanie składa się obecnie z 2 przestronnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam jasne i nowoczesne mieszkanie w niskim budynku wielorodzinnym z cegły na monitorowanym osiedlu na Warszewie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z zabudowanym balkonem zlokalizowane na os. Piastowskim. Składa się z pokoi o powierzchniach: 16, 12 i 9 m2, widnej kuchni - 4,5 m2, łazienki - 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ostatnim piętrze w pobliżu dwóch hipermarketów. Umeblowane, z aneksem kuchennym. Wynajem 1000zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Pogodno,Szczecin

385 000 zł74 m² 5 202,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie ( na jednej ścianie małe skosy) bardzo ładne (szafa typu komandor w sypialni), meble kuchenne i zabudowy 2 szaf pozostają, duża łazienka z oknem, duży balkon, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

238 000 zł52 m² 4 576,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w nowej części Polic (ul. Piłsudskiego) z 1993r (cegła). 3p/4p, 52m2- 2 pokoje 20m/13m, kuchnia(8m), oddzielne łazienka i wc, korytarz. Po generalnym remoncie w styczniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Goleniowska

Dąbie,Szczecin

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania wyjątkowo ciekawą i ładną kawalerkę powstałą z adaptacji poddasza (6 lat temu ). Mieszkanie wykończone jest w bardzo wysokim standardzie. Powierzchnia użytkowa togo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiego

Gumieńce,Szczecin

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

czynsz 1100+prąd (inne opłaty w czynszu). Atrakcyjna kawalerka - idealnie położona komunikacyjnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wczasów

Zdroje,Szczecin

1 050 zł54 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielne mieszkanie dwupokojowe w domku dla 2 lub 3 osób wynajmę. Całkowicie umeblowane, pok. 20 m2 + 12 m2 + Internet, tv sat., duża kuchnia wyposażona od A do Z (naczynia, zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaciół Żołnierza

Niebuszewo,Szczecin

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe (salon + sypialnia + kuchnia), gustownie urządzone, w nowym apartamentowcu, do dyspozycji piwnica oraz miejsce na parkingu podziemnym za dopłatą 100 zł. Godne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

1 400 zł63 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe (IX piętro).Piękna panorama, doskonała lokalizacja. Blisko szkoła,przedszkole, przychodnia, sklepy, parking strzeżony. Mieszkanie umeblowane: w kuchni zmywarka,lodówka kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zachód,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, dobry dojazd, pobliże akademii rolniczej i medycznej i ekonomii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, pokoje rozkładowe, umeblowane, z niskim czynszem, w budynku brak instalacji gazowej - rok budowy - 2000. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Centrum,Szczecin

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe ( salon z kuchnią plus sypialnia ),czynsz 1200 zł plus opłaty około 1700 zł/miesięcznie.Mieszkanie po remoncie,nowoczesne i bardzo ladne z nowymi sprzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bukowe

Bukowe,Szczecin

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duże, przestronne mieszkanie na os. Bukowym. Blok ocieplony 4 pietrowy. Pokoje około 22/11/9 m2, łazienka, wc, kuchnia z oknem w zabudowie. Z większego pokoju wyjście na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na 2 piętrze w bloku na dużym osiedlu. Okna po dwóch stronach budynku. 3 pokoje, kuchnia, łazienka i wc. Woda ciepła, ogrzewanie miejskie. Blisko szkoła, 2 przedszkola, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

424 000 zł80 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 80,4 m2, z miejscem postojowym w hali garażowej (14,65 m2) oraz komórką ( 9,46 m2).Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe,alarm z powiadomieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo Ładne mieszkanie 2 pokojowe. Pokój z balkonem , połączony z jadalnią i aneksem kuchennym. Sypialnia z zabudowaną szafą. Łazienka z kabiną prysznicową. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Żelechowa,Szczecin

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne mieszkanie komfortowo wykończone i niezwykle słoneczne. Mieszkanie dopieszczone zostało na etapie prac wykończeniowo-instalacyjnych, w cichym i pełnym zieleni otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

cena 1200

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, słoneczne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w odnowionym i ocieplonym wieżowcu na os. Piastowskim. Składa się z widnej kuchni z oknem, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ku Słońcu

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 zł74 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pokojowe z kuchnią, łazienką i ubikacją w budynku 5-kondygnacyjnym, ciepłe i wygodne, częściowo umeblowane. W szczycie budynku garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę o pow.26 m kw położoną na osiedlu Zawadzkiego(15 minut do centrum)w bloku 4 piętrowym.Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,standard podwyższony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 200 zł87 m² 13,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe,o pow 87 m2,dwa duże pokoje, jeden mniejszy, funkcjonalna kuchnia(nowa lodówka, zmywarka, kuchenka), łazienka świeżo wyremontowana. Mieszkanie położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwarna

Nad Rudzianką,Szczecin

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe mieszkanie w nowowybudowanym 4-pietrowym budynku, na pierwszym piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie bardzo słoneczne z niskimi kosztami utrzymania (czynsz 200 pln, prad,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ladne ciche mieszkanie w samym centrum Szczecina tuz obok Galaxy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Feniksa

Warszewo,Szczecin

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij