dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Szczecin - Oferty wynajmu i sprzedaży

300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

300 ogłoszeń

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie ul. Grzymińska, szczecin Sprzedam bezpośrednio przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 54,49 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,67 m² 11 919,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertuję na sprzedaż słoneczne, piękne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo atrakcyjnie położone, pożądana lokalizacja cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,50 m² 9 484,54 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, świetną lokalizację, przestrzeń do aranżacji a jednocześnie doskonałą infrastrukturę pod ręką? Ta oferta na osiedlu Słonecznym to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł55,69 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jeśli szukasz wymarzonych, przestronnych wnętrz, w których od razu poczujesz się jak w domu, a duża, widna kuchnia to absolutny priorytet ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

619 000 zł61,68 m² 10 035,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Płonia, ul. Przyszłości, 4 pokoje, balkon, spółdzielczo-własnościowe. Oferta wyłącznie w naszym biurze! 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,76 m² 10 430,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu komunikacja miejska, centra handlowe, szkoły, przedszkola i obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł40,80 m² 11 936,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (38,9 m2) po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Kaliny, przy ul. Derdowskiego. Położone jest na 11 piętrze wieżowca i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64 m² 9 672 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, zadbanym budynku, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł81,40 m² 8 845,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta specjalna 699 900zł przy zakupie za gotówkę! 4 pokojowe rozkładowe mieszkanie z ekspozycja na dwie strony świata /wschód od strony trzech.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł30,80 m² 9 412,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,8 m , zlokalizowana na osiedlu Zdroje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze wysokiego bloku z windą z lat 80. Mieszkanie do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł44,90 m² 12 004,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż odświeżone mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Żydowce. Mieszkanie własnościowe po częściowym remoncie, o powierzchni 44.9 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł74 m² 7 689,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwość nabycia przez obywateli spoza ue bez zezwolenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł86,60 m² 10 046,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 86,6 m , położone na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2009 roku. Nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29,45 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna kawalerka w cichej i spokojnej dzielnicy Pomorzany. Lokal położony na piątym piętrze w wieżowcu z lat osiemdziesiątych. Powierzchnia to 29,45m2 w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł63,60 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. W bardzo dobrym stanie| Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe umeblowane mieszkanie położone na parterze wysokiego bloku z lat 80 tych. Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta obok C.H Galaxy. -2 pokoje (jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,48 m² 11 827,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Na całkowitą powierzchnię 62,48 m2 wchodzi : -salon z aneksem kuchennym 26,60 m2 -pokój 11,18.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,50 m² 11 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko W angel estate Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, położone na parterze w zadbanym budynku po termomodernizacji. To mieszkanie daje dokładnie to,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie na ul. Lucjana Rydla! Na sprzedaż własnościowe, gotowe do zamieszkania, 4-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie, położone na 4. piętrze w niskim bloku na rodzinnym Osiedlu Słonecznym. Budynek jest ocieplony i bardzo zadbany. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł54,60 m² 9 981,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 54,60 m , 1 piętro, cicha okolica Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,20 m² 7 860,89 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 76,2 m z osobną kuchnią, balkonem od strony wschodniej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 12-piętrowym bloku z dwiema cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33,34 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł63 m² 9 031,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż trzypokojowe, przestronne i rozkładowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Prawobrzeża, blisko terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina idealne na start lub pod inwestycję | Bez Księgi Wieczystej (zakup także dla osób spoza ue!) Szukasz mieszkania w sercu miasta, gdzie wszystko masz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poleca się do zakupu mieszkanie z naprawdę pięknym widokiem! Mieszkanie zlokalizowane jest na 10-tym (nie ostatnim) piętrze polskiego wieżowca na osiedlu Przyjaźni. Środek osiedla oraz wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł36,71 m² 9 479,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niepodległości na przeciwko Galerii Kaskada. Nieruchomość idealna do mieszkania albo jako inwestycja pod wynajem. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł63,60 m² 8 993,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Osiedle Słoneczne | 4 pokoje | 63 m | 4 piętro | niski blok | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł35 m² 12 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację! Na sprzedaż przytulne, jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 8. piętrze budynku przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł54,13 m² 9 144,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! oferta ograniczona czasowo! - cena do końca kwietnia 2026. Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,71 m² 62,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z super widokiem na Szczecin w bloku przy placu Żołnierza Polskiego. Samo centrum, jeden z najbardziej charakterystycznych punktów w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

534 900 zł47 m² 11 380,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

!534 900 zł nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł73,70 m² 8 073,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. 73,7 m2 usytuowane na 1 Piętrze niskiego budynku na os. Bukowym w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w Szczecinie - ul. Matejki, os. Śródmieście-Północ, przy parku Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł24,20 m² 10 702,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Możliwość zakupu mieszkania przez obywateli spoza Unii Europejskiej! Prezentujemy do zakupu mieszkanie idealne dla singla lub inwestycyjnie pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,87 m² 8 595,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,87 m zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym przy ul. Jasnej w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z lat 90., bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł22,52 m² 10 657,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 22.52 usytuowane na czwartym piętrze budynku z 1980 roku, położonego na osiedlu zawadzkiego-klonowica w Szczecinie. Skład nieruchomości: salon.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,70 m² 12 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z lat 60-tych w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość stanowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46,07 m² 9 746,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,07 m , położone w Szczecinie Niebuszewo, przy ul. Świętego Marcina. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.