dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Dąbie,Szczecin

780 000 zł43 m² 18 009,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dąbie,Szczecin

656 000 zł43 m² 15 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Pory Roku

Bukowo,Szczecin

760 000 zł63 m² 12 063,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z garażem, położone w spokojnej, kameralnej zabudowie, to propozycja dla osób, które cenią wygodę, prywatność i funkcjonalnie zaprojektowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł40 m² 80,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w prestiżowej, nowej inwestycji "nowa Przystań" w samym centrum Szczecina. Zlokalizowany na ósmym, ostatnim piętrze, zapewnia zachwycający widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie z ogródkiem i tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym, 4-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon (pokój wyposażony w rozkładany tapczan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzymińska

Drzetowo,Szczecin

590 000 zł63 m² 9 372,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze niskiego, 3-piętrowego budynku z 2007 roku przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w 7-piętrowym budynku z 2020 roku, przy ulicy Powstańców Śląskich - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszewo,Szczecin

889 000 zł88 m² 10 140,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin, jest mieszkanie 3 Pokojowe (87,67m2) z dużym tarasem (ok.12m2), oraz dwoma garderobami w sypialniach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Warszewo,Szczecin

979 000 zł70 m² 13 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca blisko Centrum miasta a jednocześnie enklawy dającej poczucie komfortu, spokoju i bliskości otaczającej przyrody mamy do zaoferowania przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

609 000 zł57 m² 10 704,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,89 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z 2012 roku (deweloper Siemaszko), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Panoramicznej w Szczecinie, na prestiżowym osiedlu Panoramika. Lokal znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gumieńce,Szczecin

1 096 000 zł99 m² 11 115,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze 4-lokalowego budynku. Każde z mieszkań posiada osobne, niezależne wejście. Cała posesja jest ogrodzona i zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

713 514 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja! Opłaty notarialne ponosi Deweloper! Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i osobnym wc, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

870 000 zł87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny, słoneczny apartament 4-pokojowy z dużym balkonem Bukowe, szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 86,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolonistów

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie 47 m Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł37 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Gumieńcach przy ulicy Mościckiego. Mieszkanie do wynajęcia z widocznym umeblowaniem. W salonie już znajduję się komoda rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny Apartament w samym Sercu Szczecina. ul. Duńska 17. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu, położonego w sercu Szczecina, w pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

3 250 zł90 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Oferujemy na wynajem atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie na szczecińskim Warszewie. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 składa się z 4 pokoi w tym duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

2 600 zł66 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, bardzo ładne mieszkanie z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji Harmonia Szczecin Gumieńce. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

602 730 zł54 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Wejście na klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądż pierwszym najemcą! Wygodne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w nowym kameralnym dwupiętrowym budynku przy ul. Rostockiej. Mieszkanie w trakcie umeblowania, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

415 000 zł31 m² 13 361,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z ogródkiem i M.PARKINGOWYM W CENIE!, znajdujące się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce, na zamkniętym osiedlu Harmonia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dembowskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka 26m2, w pełni wyposażona, niebuszewo. Nowoczesna kawalerka w bloku z przełomu lat 60-70-tych. Polecam mieszkanie po kapitalnym remoncie. Zamontowano nowe okładziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciekawa oferta do wynajęcia. Kawalerka o pow. 39m2 z ogródkiem ok. 20m2 od strony południowej. W pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania. Lokalizacja: skrzyżowanie Piastów/al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

3 000 zł85 m² 35,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym. Dla kogo Lokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł50 m² 49,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z windą na Pomorzanach. W okolicy sklepy, centrum handlowe, komunikacja miejska, park. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabowo,Szczecin

519 000 zł41 m² 12 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz własnego, kameralnego miejsca w spokojnej części Szczecina? To mieszkanie na ul. Emilii Plater (dzielnica Drzetowo-Grabowo) to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł43 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu, budynek z windą. Duży pokój z balkonem - na wyposażeniu rozkładana sofa, ława, niska komoda, tv. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widzewska

Prawobrzeże,Szczecin

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikana

Żelechowa,Szczecin

799 000 zł63 m² 12 674,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (63,04 m2) z balkonem (+ 4,46 m2) oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

519 899 zł45 m² 11 553,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa Cena 519 900 zł! Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na szczecińskich Gumieńcach przy ul. Kazimierskiej 1j. Lokal znajduje się na IV piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł31 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem 1 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze zamkniętego osiedla przy ul. Potulickiej, w 6-piętrowym budynku z 2020 roku, obok pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kimnesa

Stołczyn,Szczecin

439 000 zł37 m² 11 961,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie poranek, gdy pierwsze promienie słońca wpadają przez duże okno, a Ty z filiżanką kawy siadasz na szerokim parapecie pełniącym funkcję wygodnej ławy do siedzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszewo,Szczecin

1 130 000 zł107 m² 10 517,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 107,44 m , zlokalizowanego na nowoczesnym Osiedle Osówka w Szczecin. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w nowoczesnym kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej o pow. 56,8 m2 w cichej i spokojnej okolicy na Gumieńcach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 100 zł31 m² 66,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu śliczną kawalerkę na wynajem o powierzchni 31,4 m2, zlokalizowane na piatym piętrze w apartamentowcu z windą w budynku z 2025 roku zaledwie 15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

549 000 zł32 m² 17 188,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Szczecina na Starym Mieście tuż przy Nabrzeżu Wieleckim. Wyjątkowa lokalizacja sprawia że jest to oferta bardzo atrakcyjna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Środowa

Stare Miasto,Szczecin

2 900 000 zł100 m² 29 087,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta prywatna Na sprzedaż apartament o powierzchni 99,7 m położone w Szczecinie na Starym Mieście, w nowo wybudowanej kamienicy z windą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica nova ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

680 000 zł65 m² 10 463,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjna oferta mieszkania 2 pokojowego położonego w sąsiedztwie lasów na wzgórzach warszewskich. Świetna lokalizacja - zamknięte, monitorowane osiedle. W pobliżu sklepy wielobranżowe,.