dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Kijewo,Szczecin

450 000 zł38 m² 11 715,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ( pierwotnie kawalerka) o pow. ok. 38, 5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku z 2010 r. w dzielnicy Kijewo w Szczecinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bukowo,Szczecin

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania z dużym tarasem oraz komórką lokatorską o powierzchni ok. 62 m , usytuowanego na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy, przyjdź bo warto to zobaczyć. Wspaniałe miejsce żeby zrealizować Twój Plan Życia! Lata temu sam to odkryłem oj dawno to było jeszcze nie było dróg i tylu udogodnień było po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smocza

Podjuchy,Szczecin

570 000 zł54 m² 10 477,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie, zlokalizowane w cichej części osiedla, bezpośrednio przy Puszczy Bukowej. Mieszkanie o łącznej powierzchni 54.40 m2, składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela: komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane. Duży przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem, znajdujące się na Gumieńcach. Mieszkanie w pełni umeblowane, w idealnym stanie. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ostrowska

Szczecin,zachodniopomorskie

935 000 zł65 m² 14 480,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 64 m , położony na prestiżowym osiedlu Park Ostrowska w nowoczesnym apartamentowcu Sunseat Strip 3. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście-Północ,Szczecin

638 000 zł52 m² 12 316,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie | Osiedle Nautica | ul. Majora Władysława Raginisa Szczecin Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,8 m , położone na zamkniętym Osiedlu Nautica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku , 35 m2 ,nowoczesnie umeblowane z ogrodkiem. Dwie szafy , tv , duze lozko, zmywarka ,lodowka,piekarnik , plyta indukcyjna,.W budynku znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Bukowo,Szczecin

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w dobrze skomunikowanej części miasta, z dogodnym dojazdem do centrum. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł31 m² 71,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu ciepłej i bardzo słonecznej kawalerki z wydzielonym miejscem sypialnianym o powierzchni 30,96 m 2 z balkonem zlokalizowanej na Gumieńcach, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

455 800 zł34 m² 13 405,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***zamieszkaj lub zainwestuj*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,24m2 z balkonem, loggią, tarasem lub ogrodem cena od 452 295,00pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Majowe,Szczecin

489 000 zł43 m² 11 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji: - ul. Andrzejewskiego (szczecin Majowe) - 2 pokoje z oddzielną kuchnią - pow. 43,40 m2 - drugie piętro w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stołczyn,Szczecin

252 000 zł32 m² 7 914,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

650 000 zł35 m² 18 742,80 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,68m2 położony na siódmym piętrze w Hanza Tower - najwyższym budynku mieszkalnym w Szczecinie! Budynek mierzy aż 125 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

519 000 zł40 m² 12 916,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,18m , usytuowane na drugim piętrze zadbanego budynku z 2015r., na osiedlu Warszewo. Skład nieruchomości: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł31 m² 71,06 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Majowe,Szczecin

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Majowym w Szczecinie. Doskonała lokalizacja przy ul. Andrzejewskiego zapewnia bliskość wszelkich udogodnień miejskich, takich jak sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Pogodno,Szczecin

870 000 zł67 m² 12 915,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj na szczycie! Penthouse z panoramą miasta 3 pokoje | Santocka 19 | 67,37 m Penthouse z południową ekspozycją i widokiem na panoramę Szczecina idealny do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

3 300 zł46 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie w prestiżowej inwestycji w centrum miasta. Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni, sklepów, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

749 000 zł55 m² 13 551,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eleganckie, gotowe do zamieszkania mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w Szczecinie, ul. Lewandowskiego. Powierzchnia: 55,27 m | 2 piętro w 3-piętrowym budynku. 3 pokoje, balkon, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Stołczyn,Szczecin

256 500 zł31 m² 8 210,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalinowa

Warszewo,Szczecin

565 000 zł43 m² 13 284,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego bloku z 2020 roku z windą. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

516 000 zł42 m² 12 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - Gumieniec. Mieszkanie środkowe, położone jest od strony zachodniej, znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

590 000 zł58 m² 10 109,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie z tarasem i garażem - Os. Lawendowe Wzgórze, ul. Policka Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 58,36 m2, położone na 1. piętrze budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł42 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone blisko centrum z dogodnym dojazdem. W osiedlu znajduje się basen i fitness. Okolica jest cicha i ładnie zagospodarowana. Cena nie dotyczy garażu, który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panieńska

Centrum,Szczecin

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin Stare Miasto, ul. Panieńska kamienica, i piętro Apartament 2 pokojowy o powierzchni 55 m2 W pełni umeblowany Rozkład mieszkania: *przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krakowska

Gumieńce,Szczecin

5 499 zł90 m² 61,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia teraz! 4-pokojowy apartament 90 m z ogródkiem i garażem Gumieńce, ul. Krakowska Cena: 5.500 zł/mies. + opłaty Garaż + miejsce postojowe: 700 zł/mies. (opcjonalnie) Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stołczyn,Szczecin

274 500 zł32 m² 8 610,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Bukowo,Szczecin

700 000 zł76 m² 9 865,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bardzo ładny, funkcjonalny, nowoczesny segment z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie. Położony w cichej częsci dzielnicy Bukowo.Na powierzchnię 76.02 m2 l składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbakan

Gumieńce,Szczecin

810 000 zł70 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament premium Z balkonem | apartamenty krakowska | sgi Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 70,5 m , położony na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Apartamenty Krakowska.