dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 300 zł28 m² 81,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , usytuowane na 1 piętrze w niskiej 4-piętrowej kamienicy z windą. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Świerczewo,Szczecin

629 000 zł41 m² 15 469,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin, jest mieszkanie 2 pokojowe (40,66m2) z balkonem. Mieszkanie środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Śródmieście,Szczecin

2 600 zł38 m² 69,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Szczecina, ul. B. Głowackiego 15 (os. Nowe Forty). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze. Powierzchnia mieszkania to 37,59 m2, które dzielą się na: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

820 000 zł65 m² 12 650,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania bardzo słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie (salon z aneksem + dwie ustawne sypialnie) na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 r. z windą. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Warszewo,Szczecin

849 000 zł67 m² 12 666 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W księdze wieczystej powierzchnia całkowita wynosi 62,56m2, dodatkowo jest przestrzeń ok. 4,47m2 (górna łazienka), która przynależy wyłącznie do tego mieszkania. Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Śródmieście,Szczecin

589 000 zł41 m² 14 323,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** uwaga! Przy zakupie nie płacisz podatku pcc w wysokości 2% najtańsze mieszkanie U dewelopera na 2 piętrze W tej chwili W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

799 900 zł60 m² 13 223,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - Park Ostrowska Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 60,49 m , położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gumieńce,Szczecin

930 000 zł105 m² 8 874,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż duże mieszkanie o podwyższonym standardzie, znajdujące się na Gumieńcach - zachodniej dzielnicy Szczecina - osiedle Za Sterem. Nieruchomość czteropokojowa przestronna, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 350 zł37 m² 63,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe ze słonecznym ogródkiem. Mieszkanie w nowym budynku z 2022 r. Osiedle Piastów, nowe Miasto, ul. Stefana Lewandowskiego. Mieszkanie wyposażone, umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostrowska

Żelechowa,Szczecin

719 000 zł60 m² 11 979,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładnie wykończone, 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku na osiedlu Park Ostrowska w Szczecinie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

650 000 zł57 m² 11 391,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie o łącznej powierzchni (57,06m2), położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 2012r. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogodno,Szczecin

595 000 zł49 m² 12 242,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w nowym budynku z windą (z 2021 r.) w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie o powierzchni 48,6 mkw składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 029 000 zł49 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu elegancki, słoneczny apartament o powierzchni 49 m z przestronną loggią, położony na 8. piętrze jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gumieńce,Szczecin

1 196 000 zł99 m² 12 129,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze 4-lokalowego budynku. Każde z mieszkań posiada osobne, niezależne wejście. Cała posesja jest ogrodzona i zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostoi-Zagórskiego

Warszewo,Szczecin

699 000 zł62 m² 11 310,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 61,88 m , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z 2022 r., na osiedlu Warszewo - Ostio Zagórskiego. Skład nieruchomości: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

990 000 zł104 m² 9 490,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (104,31M2) Z balkonem, garderobą, łazienką, wc. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

529 900 zł47 m² 11 274,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

!rezerwacja! Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w nowoczesnym budynku przy ul. Kadłubka 42 w dzielnicy Niebuszewo w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalinowa

Warszewo,Szczecin

949 000 zł89 m² 10 662,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie z dwoma tarasami - Szczecin, warszewo-Podbórz, ul. Kalinowa Przestronne mieszkanie położone na II piętrze niskiego bloku z 2012 r. w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Żelechowa,Szczecin

522 585 zł39 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny! 2 pokoje | 38,71 m | 1. Piętro | nowe budownictwo 2024 | najemcy | balkon | cena: 13 500 zł brutto/m Powierzchnia: 38,71 m Rok budowy: 2024 Piętro: 1 (w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

895 000 zł107 m² 8 372,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Wyjątkowa oferta na Gumieńcach! os. Polskich Marynarzy Dlaczego to mieszkanie przyciąga uwagę? Dwa poziomy i aż 5 pokoi rzadko spotykany metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Żelechowa,Szczecin

549 990 zł41 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny! 2 pokoje | 40,74 m | 1. Piętro | nowe budownictwo 2024 | najemcy | balkon | cena: 13 500 zł brutto/m Powierzchnia: 38,71 m Rok budowy: 2024 Piętro: 1 (w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ładnie utrzymane. Czyste zadbane. Centrum super lokalizacja. Nowa plomba. Cicha winda. Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Rozkładowe powierzchnia 42m2. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

649 000 zł62 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m , położone przy al. Wyzwolenia w Szczecinie, w budynku z windą , wybudowanym w 2010 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mariacka

Centrum,Szczecin

835 000 zł48 m² 17 512,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bardzo poszukiwana i atrakcyjna lokalizacja. Blisko Zamek Książąt Pomorskich, filharmonia, teatry, restauracje, kawiarnie, podzamcze, a jednocześnie cicha, kameralna ulica Mariacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Żelechowa,Szczecin

798 390 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny! 3 pokoje | 59,14 m | 1. Piętro | nowe budownictwo 2024 | najemcy | balkon | cena: 13 500 zł/m Powierzchnia: 59,14 m Rok budowy: 2024 Piętro: 1 (w nowoczesnym budynku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszewo,Szczecin

3 000 zł48 m² 62,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Warszewie | Duży Garaż | Balkon | 1-piętro! Zapraszam do wynajmu wyjątkowego apartamentu o wysokim standardzie, położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętego Ducha

Centrum,Szczecin

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność nietuzinkowa oferta sprzedaży mieszkania Z garażem I widokiem na odrę. Mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji - szczecin centrum - ul. Świętego ducha -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

890 000 zł80 m² 11 116,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na prezentację mieszkania przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego na Gumieńcach! Najważniejsze parametry: 80 m2 4 pokojeogród od strony dziedzińca (nie od parkingu)duża łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

800 000 zł69 m² 11 594,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tylko U nas Oferuję na sprzedaż atrakcyjny apartament położony na Warszewie na Osiedlu panoramika. Budynek: - nowoczesna architektura - wydany do użytkowania w 2014r. - szybkobieżne windy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie dwupokojowe o pow. użytkowej 32 m2. Lokal znajduje się w budynku apartamentowym river house, na VII piętrze (wyposażonym w cichobieżną windę).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Pogodno,Szczecin

595 000 zł49 m² 12 242,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej (48,6m2), znajdujące się na 3. piętrze w bardzo ładnym 4-piętrowym budynku z 2021r. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogodno,Szczecin

4 000 zł57 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cudowna, prestiżowa lokalizacja Pogodno, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina. Zielona, spokojna okolica z willowym klimatem i szybkim dostępem do centrum miasta. Nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dąbie,Szczecin

1 449 000 zł67 m² 21 498,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Poszukujesz nowoczesnego mieszkania o wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem? Mam coś dla Ciebie! Mieszkanie w klasie premium na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

5 800 zł92 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone na parterze w dzielnicy Gumieńce. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

671 416 zł38 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina. Opis mieszkania: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,72 m2, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Drzetowo,Szczecin

3 350 zł54 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem śliczne, nowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, z tarasem, miejscem postojowym w garażowcu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogodno,Szczecin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cudowna, prestiżowa lokalizacja Pogodno, jedna z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina. Zielona, spokojna okolica z willowym charakterem i doskonałym dostępem do centrum miasta. Nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Reda,Szczecin

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w wysokim standardzie? Ta kawalerka 32m2 z balkonem na osiedlu Reda City to idealna propozycja dla Ciebie! Mieszkanie wyróżnia się wysoką jakością materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

319 000 zł24 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję Państwu kawalerkę w centrum Szczecina położną przy ulicy Krzywoustego 14. Budynek z 2014 roku, zadbany składający się z 6 pięter , w budynku jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gumieńce,Szczecin

580 000 zł51 m² 11 359,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, tarasem i garażem, o powierzchni 51,06 m2 położone na parterze budynku z 2008r., w dzielnicy Gumieńce, ul. Gen. Stanisława Kopańskiego. Lokal.