dowolna

Mieszkania szeregowe Szczecin - Oferty sprzedaży i wynajmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Jasne Błonia,Szczecin

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Super mieszkanie na parterze bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Kuchnia z oknem, duży taras, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ratajczaka

Pogodno,Szczecin

484 000 zł46 m² 10 521,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze w bloku 2 piętrowym w spokojnej dzielnicy Pogodna. Spółdzielcze Własnościowe prawo do lokalu - możliwość do zakupu przez obywateli z poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Świerczewo,Szczecin

370 000 zł38 m² 9 685,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

- wyłączność - Słoneczne mieszkanie 38,2m2 po remoncie! Spółdzielczo-własnościowe! Umeblowane! Oferta sprzedaży mieszkania - kawalerka z osobną dużą kuchnią, zlokalizowanego na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Szczecinie na Niebuszewie przy ul. Orzeszkowej, które znajduje się w poniemieckim budynku na 1 piętrze przy pętli tramwajowej. Budynek ocieplony, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

436 200 zł38 m² 11 521,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań budowanych w centrum Szczecina. Inwestycja realizowana jest w drugiej linii zabudowy od głównej ulicy, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

777 400 zł64 m² 12 229 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

625 400 zł53 m² 11 740,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Niebuszewo,Szczecin

619 000 zł59 m² 10 450,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Gotowe do wprowadzenia, przytulne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2017 roku na ul. Chopina. Wchodząc do mieszkania, od progu poczujemy się jak u siebie. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stołczyńska

Skolwin,Szczecin

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 64 m2 przystosowane do wynajmu dla pracowników. Lokal jest w pełni umeblowany i może w nim mieszkać jednocześnie od 6 do 9 osób. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Gumieńce,Szczecin

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam państwu piękną, bezczynszową, 3 - pokojową nieruchomość na wynajem, położoną na Gumieńcach z dużym ogrodem i tarasem. (ok. 160 mkw.) Świetna lokalizacja, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaliny

Kaliny,Szczecin

439 000 zł60 m² 7 304,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, na ul. Kaliny. W najbliższej lokalizacji znajduję się apteka, sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, pływalnia Orka, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

379 000 zł37 m² 10 141,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w dzielnicy Warszewo. Forma własności: pełna własność. Powierzchnia użytkowa wynosi 37,37 m2, na którą składa się z: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

510 000 zł60 m² 8 508,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie na lewobrzeżu Szczecina, w kameralnej lokalizacji wśród niewysokiej zabudowy oraz domów jednorodzinnych, dzielnica Bukowo, za Żelechowa i Warszewem. Powierzchnia 59,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łękno

Łękno,Szczecin

498 000 zł54 m² 9 156,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Łękno w Szczecinie. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 54 m2, na które składają się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Nowoczesny Apartament 60 m2 z miejscem postojowym na terenie posesji położonym na Pogodnie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kasprowicza. Apartament jest świeżo wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

450 000 zł52 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta zarezerwowana do 9 czerwca 2023 roku. Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone w niskim budynku z cegły, przy ul. Brązowej. Mieszkanie położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

620 000 zł77 m² 8 087,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją realizowaną na terenie Szczecina. Obiekt znajduje się na pograniczu dzielnic Warszewo i Osów. Składa się z dwóch budynków podzielonych na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe, 2-pokojowe, z widną otwartą kuchnią na salon, łazienką i wc, strych. Miejsce postojowe z blokadą na 1 samochód na terenie nieruchomości, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żniwna

Krzekowo,Szczecin

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 60 m2 na ul. Żniwnej: pierwszy poziom: -salon - otwarta kuchni - pomieszczenie gospodarcze- pralka i suszarka - garderoba - łazienka z wanną drugi poziom: - duża otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Osów,Szczecin

2 700 zł75 m² 36,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do dnia 26.05.23r. W pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe i rozkładowe o powierzchni 75m2 zlokalizowane na 1 piętrze w niskim budynku z 2005 roku na Osowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poległych

Zdroje,Szczecin

259 000 zł43 m² 5 962,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego usytuowanego na parterze budynku z ok. 1920 r. położonego na działce o pow. 989 m2 w którym zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

550 000 zł68 m² 8 070,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ofertą sprzedaży są 4 pokoje z ogrodem na Pogodnie. Mieszkanie dwupoziomowe, usytuowane jest w domu wielorodzinnym. Okolica bardzo zielona i spokojna. W niedalekiej odległości wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Willowa

Drzetowo,Szczecin

315 000 zł49 m² 6 441,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w domu wielorodzinnym na drugim piętrze. Budynek znajduje się na cichej uliczce, jest ocieplony a klatka schodowa zadbana. Pod budynkiem liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

495 000 zł74 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

A może zamieszkać w otulinie Szczecina blisko, natury a do centrum mieć 15 min samochodem lub 25 autobusem ? Jak tak to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Na 1 piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

429 000 zł63 m² 6 766,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży mieszkania położonego W szczecin - bukowe, osiedle kolorowych domów - przy ul. Fioletowej. Mieszkanie O powierzchni użytkowej 63,4m2 + balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 250 zł43 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty do 29.04.2023 R.! do wynajęcia komfortowe 2 pok. mieszkanie z balkonem - w świetnej lokalizacji - w niskim budynku - w cichym centrum Szczecina przy ul. Odzieżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osów

Osów,Szczecin

699 000 zł75 m² 9 295,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Niesamowity, komfortowy, bezczynszowy apartament z ogrodem położony w topowej lokalizacji - Osów! Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej okolicy. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

680 000 zł60 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego trzypokojowego mieszkania z balkonem i ogródkiem o powierzchni ok. 60 m 2 zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu na Warszewie. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poronińska

Gumieńce,Szczecin

800 000 zł76 m² 10 508,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie z ogrodem położone na parterze w 4 rodzinnym budynku w bocznej ulicy na Gumieńcach Na powierzchnię 76,13 m2 składają się: * pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

429 000 zł47 m² 9 131,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność - klucze w biurze oferta sprzedaży mieszkania dwu-pokojowego O powierzchni użytkowej 46,98m2 z dużym balkonem. Mieszkanie mieści się na II piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

189 000 zł41 m² 4 570,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży ciepłego, cichego i jasnego dwupokojowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 41,35 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Bukowo. Usytuowane jest ono na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

599 000 zł72 m² 8 263,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w budynku z lat 20-tych ubiegłego stulecia w urokliwym miejscu na starym Pogodnie. Budynek po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

439 000 zł63 m² 6 924,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Niebuszewo,Szczecin

3 500 zł59 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu jest 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2017 roku na ul. Chopina w Szczecinie. Osiedle dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w okolicy liczne sklepy, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

435 000 zł51 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Gumieńcach. Budynek z 2001 roku. Trzecie piętro w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie rozkładowe: duży, przestronny salon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajęcia jest piętro 3-lokalowego domu z lat 90-tych na Gumieńcach, usytuowany wśród niskiej zabudowy domów wolnostojących. Powierzchnia 80m2. Dom w stanie bardzo dobrym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podjuchy,Szczecin

575 000 zł67 m² 8 534,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż w samym sercu dzielnicy Podjuchy z widokiem na okoliczną zieleń, super mieszkanie dwupoziomowe z balkonem, ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu wyremontowanego i nowocześnie wykończonego 2 pokojowego (46 m2) mieszkania na Pogodnie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny 16 m2 - pokój dzienny 12 m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

449 000 zł55 m² 8 159,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze niskiego wielorodzinnego budynku. Lokal o powierzchni 55 m2 składa się z dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

392 000 zł45 m² 8 666,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe położone na 3 piętrze niskiego budynku na pograniczu Centrum i Pomorzan. Lokal ma powierzchnię 45,23m2 + ok.3m2 zabudowany balkon i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

569 000 zł64 m² 8 890,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania piękne mieszkanie z bezpośrednim wyjściem na ogród zlokalizowane przy cichej ulicy na Pogodnie. Jest to mieszkanie a odnosi się wrażenie, że mieszka się w domku. Do.