dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia najchętniej dla firmy. Bez limitu pracowników. Sympatyczne ,z superwidokiem na rozlewisko Odry.W cichym miejscu.Taras.2 piętro w 2 piętrowej kamienicy.5 pokoi(w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Somosierry

Somosierry,Szczecin

3 500 zł86 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania na osiedlu Somosierry. Mieszkanie położone na drugim piętrzy budynku 4-piętrowego z lat 90 tych. Na lokal mieszkalny składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcina

Niebuszewo,Szczecin

2 400 zł47 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, położonego przy ul. Św. Marcina o metrażu 47 m2. Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie (prace zakończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

3 999 zł31 m² 129 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksus, prestiż, wygoda. Czy tego potrzebujesz? Do wynajęcia nowoczesny apartament znajdujący się na 5 piętrze w prestiżowym apartamentowcu Hanza Tower w śródmieściu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzekowo

Krzekowo,Szczecin

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest wygodna, przestronna kawalerka z ogródkiem w spokojnej okolicy. Mieszkanie położone na parterze w niskim bloku. Mieszkanie usytuowane na Krzekowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Szczecin

1 450 zł42 m² 34,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem dla rodziny lub dwóch pracujących osób. Mieszkanie rozkładowe 2 pokoje w kamienicy - front. Położone na drugim piętrze - świeżo odmalowane z meblami jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszewo,Szczecin

2 990 zł61 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 61 m2 na II piętrze z windą na ul. Kalinowej : - salon z otwarta kuchnią i wyjściem na duży taras - dwie sypialnie z pojemnymi szafami - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł43 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na osiedlu Nowa Cukrownia, gumieńce. Mieszkanie znajduje się na II piętrze i ma około 43m2. Składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

4 900 zł111 m² 44,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Świeżynka!fajna okolica. .Ładne ,duże 111 m mieszkanie ,świeżo po kapitalnym remoncie ,z możliwością umieszczenia nawet 10 osób.4 duze pokoje(16,16,21,22m) calkowicie wyposazone ,z łóżkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grafitowa

Mierzyn,Szczecin

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grafitowej na Mierzynie! Mieszkanie o powierzchni 43 m2 składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

1 750 zł38 m² 46,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w niskim bloku na Niebuszewie. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze dobrze utrzymanego budynku. Metraż 37,78m2, w którego skład wchodzą: -oddzielna, umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem w formie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina Mieszkanie usytułowane w kamienicy w czystej oficynie na 3 piętrze. Na metrażu 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Bukowe,Szczecin

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jedno z piękniejszych mieszkań do wynajęcia. Osiedle Bukowe ul Nastrojowa. 2 pok z dużym ogródkiem i garażem za 4000 zł. Mieszkanie nowe, nikt jeszcze nie mieszkał. Część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grafitowa

Mierzyn,Szczecin

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł50 m² 49,72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wykończone 2- pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 4. piętrze w nowym budynku z windą. Dodatkowo na wynajem miejsce postojowe w podziemnym garażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Шановні брати і сестри з України - на жаль, власник квартири не погоджується здавати її громадянам України. Мені.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Gumieńce,Szczecin

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie na popularnym osiedlu Nowa Cukrownia. Na powierzchnię ok. 27 mkw. składa się: -salon z aneksem kuchennym, z którego mamy bezpośrednie wyjście na balkon -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe, położone w budynku z 2014 r. na osiedlu Pomorzany przy ulicy Dunikowskiego. Mieszkanie jest w stanie idealnym i składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 600 zł33 m² 79,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od 01 stycznia 2023 roku eleganckie mieszkanie 2 pokojowe dla pary lub singla w nowo wybudowanym budynku apartamentowym kamienica nova III przy ul. Narutowicza, z dwiema cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cztery Pory Roku

Bukowo,Szczecin

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, ciepłe i jasne mieszkanie 2 - poziomowe. Na powierzchnię 70 m2 składają się: i poziom: korytarz, łazienka, salon z kuchnią, sypialnia z garderobą, II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plejady

Centrum,Szczecin

2 900 zł69 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest mieszkanie położone na Osiedlu Galaktyka, ul. Plejady 11 - 3 pokoje, 69 m2, 1 piętro, winda. Pokój dzienny połączony z kuchnią. W zabudowie - sprzęt agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wronia

Bezrzecze,Szczecin

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone położone na Bezrzeczu, w bliskiej odległości od sklepów, oraz przystanku autobusowego. Pokoje rozkładowe-salon z aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Gontyny,Szczecin

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. 1 maja. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, umeblowane i wyposażone - w pokoju wypoczynek, stolik kawowy, szafa, komoda. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swojska

Bukowe,Szczecin

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Swojskiej na os. Bukowym. Składa się z dużego salonu (z balkonem) połączonego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Santocka

Kaliny,Szczecin

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze apartamentowca, zlokalizowanego na Pogodnie. Na powierzchnię 48 m2 składają się : duży salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lewandowskiego

Centrum,Szczecin

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta bezpośrednia - najemca nie płaci prowizji. Duże mieszkanie 3-pokojowe w okolicach centrum Szczecina do wynajęcia. Lokal znajduje się na wysokim parterze budynku przy ul. Lewandowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zawiszy Czarnego

Nowe Miasto,Szczecin

1 700 zł63 m² 27,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone przy pl. Zawiszy Czarnego. Mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza - pokoje przechodnie. Ekspozycja okien południowa. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Gontyny,Szczecin

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy bardzo ładną, słoneczną kawalerkę na wynajem. Mieszkanie położone na 4 piętrze w budynku znajdującym się na Osiedlu Gontyny (niecałe dwa przystanki autobusowe do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

3 000 zł62 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe, z tarasem (stanowisko postojowe, komórka lokatorska), położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

3 800 zł69 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, nowe i nigdy nie zamieszkałe mieszkanie położone w 4 rodzinnym szeregowcu w Mierzynie. Mieszkanie ma odrębne wejście na prywatną klatkę, która prowadzi na 1piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

3 300 zł90 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku z cegły (2005 rok). Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak dodatkowych opłat! Mieszkanie z miejscem postojowym w garażowisku w najlepszej lokalizacji w centrum miasta-budynek z windą! 2 pokoje rozkładowe w bdb. standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Romantyczna

Nad Rudzianką,Szczecin

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, II poziomowe, z balkonem, położone w nowym budynku przy ul. Romantycznej. Mieszkanie w dobrym standardzie, umeblowane i wyposażone. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament usytuowany na 3 piętrze niskiego bloku z 2000r na Pogodnie. Na powierzchni ok. 70m2 znajdują się: salon o pow. ok. 28m2 z wyjsciem na balkon, 2 sypialnie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na Pogodnie, położone na parterze niskiego budynku. Lokal o łącznej powierzchni 53 m2 składa się z 2 rozkładowych pokojów, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dużej, słonecznej i ciepłej kawalerki o powierzchni ok. 40 m 2 zlokalizowanej w centrum Szczecina, obok Wałów Chrobrego. Usytuowana jest ona na bardzo wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

2 000 zł38 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu słonecznej i ciepłej kawalerki o powierzchni 37,78 m 2 zlokalizowanej w cichej i spokojnej okolicy, blisko Centrum Szczecina. Usytuowana jest ona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście-Północ,Szczecin

4 200 zł103 m² 40,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum Szczecina 103 m2, nadające się do wynajęcia dla firmy (noclegi dla pracowników) albo do zamieszkania dla dużej wielopokoleniowej rodziny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

3 900 zł55 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy, wykończony w wysokim standardzie 2 pokojowy apartament znajdujący się na 3 piętrze w Hanza Tower. Lokal ma powierzchnię 55m2 i składa się z: przedpokoju, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

2 500 zł69 m² 36,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nietuzinkowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum, tuż przy Basenie Olimpijskim. Powierzchnia mieszkania to około 69 m2, a wejście do mieszkania następuje przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

2 800 zł59 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia - Mieszkanie znajduje się w niskim bloku.