dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Śródmieście,Szczecin

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszyzn najemcą! Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz i jednocześnie szukasz mieszkania w centrum Szczecina - ta oferta jest dla Ciebie! :) Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogumiły

Pogodno,Szczecin

1 900 zł38 m² 50,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję po kapitalnym remoncie na wynajem przestronne mieszkanie 2 pok. 38 m2 w niskim budynku na drugim piętrze na Pogodnie w Szczecinie. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na Os. Zawadzkiego. Na całkowitą powierzchnię 52,88 mkw składają się 3 rozkładowe pokoje, przedpokój, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł47 m² 42,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1. września. Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania do wynajęcia na Pomorzanach, które składa się z 2 rozkładowych pokoi, samodzielnej, widnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w Oficynie, w Centrum Miasta Na wynajem umeblowana kawalerka, o powierzchni 32 m2,. świeżo po remoncie w Centrum Szczecina. Opłaty: - czynsz ok. 560 zł (w tym zaliczka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Centrum,Szczecin

2 200 zł91 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz bardzo ładne wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie położone w kamienicy przy ogrodzie dendrologicznym. Piękny widok z okna o każdej porze roku na Park Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajmu kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku Tarasy Manhattanu przy ul. bs. W. Kadłubka. Lokalizacja idealna dla zapracowanych, zabieganych, dla zmotoryzowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

3 900 zł110 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 4 pokojowe mieszkanie (1 przejsciowy) o pow. 110m2, usytuowane na parterze z dwoma niezaleznymi wejsciami z zewnatrz. W mieszkaniu są dwie łazienki. Kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Pogodno,Szczecin

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 125 m2 znajdujące się na Pogodnie Jest to dwupoziomowy apartament z garażem i ogrodem. Na poziomie 0 znajduje się ok. 19m2 salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie położona kawalerka na os. Słonecznym. Znajduje się w ocieplonym bloku. Składa się z pokoju, osobnej dużej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Parkowa

Grabowo,Szczecin

900 zł11 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój przeznaczony dla osób od 19 r. ż. Oferta dotyczy pokoju 2-osobowego w mieszkaniu 3-pokojowym przy ulicy Parkowej. Mieszkanie jest po remoncie, składa się z trzech osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

3 500 zł57 m² 61,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,01m2, usytuowanego na piątym piętrze w kamienicy na Starym Mieście z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 000 zł34 m² 59,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki położonej przy al. Wojska Polskiego w samym centrum Szczecina. Mieszkanie wolne od 1.08.2022 r. Opis apartamentu: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty agd (pralka, lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik) dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

5 200 zł165 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu dużego apartamentu w nowym budownictwie na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 165m charakteryzuje się: dwa poziomy w tym salon, aneks kuchennym, 4 sypialnie, 3 łazienki Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

1 900 zł50 m² 38,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetne mieszkanie 2pokojowe na os. Arkońskim. Mieszkanie dostępne od 1 października w systemie najmu okazjonalnego! Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany. Wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

2 600 zł49 m² 53,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*W pigułce* 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie (ok. 49 m2) z loggią, położone jest na 2. piętrze wysokiego bloku z dwoma windami przy ul. Budziszyńskiej 6 na Pomorzanach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

3 000 zł57 m² 52,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie z garderobą w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum, niedaleko Galerii Handlowej Turzyn. Na powierzchnię użytkową 57,2 m2/całkowitą 72 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alberta

Pogodno,Szczecin

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 1ego października. Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu bezczynszowego i rozkładowego 2-pokojowego mieszkania z balkonem, przynależnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felczaka

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 900 zł43 m² 43,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mieszkanie dostępne od 1. października. Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Felczaka na os. Śródmieście-Północ. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Gumieńce położone przy ul. Generała Maczka. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Świętego Ducha

Centrum,Szczecin

2 000 zł29 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy, elegancki apartament blisko Odry o powierzchni 29,09 m2, na IV piętrze VI piętrowego budynku oddanego w 2021 roku. Całkowicie umeblowany i wyposażony. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Gontyny,Szczecin

2 200 zł43 m² 50,66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze wysokiego budynku w okolicy Centrum. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, z którego jest wyjście na zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie przy Wałach Chrobrego oraz Parku Żeromskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze ocieplonego budynku z cegły. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka 35m2 z balkonem. Okolica cicha i spokojna w pobliżu sklepy,szkoły,przychodnie. Do mieszkania przynależy piwnica. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 650 zł40 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie na Pomorzanach. położone na II piętrze dwupiętrowego, ocieplonego budynku z cegły. Pokoje o powierzchni 15m2 i 12m2,przejściowe z większego przechodzi się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój przeznaczony dla osób od 19 r. ż. Pokój 2 osobowy do wynajęcia. Do dyspozycji najemców są 2 łazienki z wc i kabinami prysznicowymi. Duża kuchnia jest w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

1 500 zł48 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na os. Słonecznym. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, pokoju/sypialni, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

2 500 zł53 m² 47,53 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania na Świeczewie. Mieszkanie po remoncie, usytuowane na 9 piętrze wysokiego budynku wielorodzinnego z dwiema windami. Na powierzchnię 52,6 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania. Lokal położony jest na wysokim parterze z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w nowo oddanym budynku z windą i miejscem postojowym pod budynkiem. Nieruchomość położona w bliskiej odległości od centrum (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzałowska

Golęcino,Szczecin

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację pięknej kawalerki w nowo wybudowanym budynku. W otoczeniu zieleni, bliskości komunikacji miejskiej, sklepów. Idealna nieruchomość dla ludzi ceniących cieszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skrajna

Wielgowo,Szczecin

700 zł14 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania pokoje 1-, 2-, 3-osobowe w domu jednorodzinnym położonym w pięknym, bardzo spokojnym miejscu na prawobrzeżu. Propozycja skierowana jest zarówno dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

700 zł10 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój przeznaczony dla studenta/studentki kierunku medycznego/okołomedycznego. Pokój 1-osobowy do wynajęcia już od 1 września 2022 r. Do dyspozycji najemców są 2 komfortowe, nowoczesne łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem w sercu miasta Oferujemy na wynajem kawalerkę w śródmieściu Szczecina, o powierzchni 37 m2. W skład nieruchomości wchodzi: pokój dzienny z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marlicza

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj ze smakiem! Mieszkanie 2 pokojowe o pow 42,2m2 o przemyslanej i nowoczesnej aranzacji. Pokoje rozkladowe. Lazienka z kabina prysznicowa i wc. Dodatkowe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Pogodnie Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kamienicy. Łączna powierzchnia pomieszczeń to 38 m2. Do mieszkania prowadzi korytarz doświetlony oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

2 300 zł50 m² 46,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia i zastanawiasz się co wybrać w gąszczu ogłoszeń? Ma być komfortowo? Ekskluzywne miejsce? Nowoczesna architektura budynku? Bezpiecznie? i koniecznie, abyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szmaragdowa

Kasztanowe,Szczecin

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową wyłącznością. Na wynajem oddzielne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem w części domu na os. Kasztanowym. Na powierzchnię ok 40m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł31 m² 79,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealna propozycja dla pary lub singla Nowoczesne w pełni wyposażone mieszkanie do wynajęcia w top lokalizacji- na Starym Mieście. Salon z aneksem kuchennym oraz oddzielna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Turzyn,Szczecin

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy galerii handlowej Turzyn W mieszkaniu znajduje się siedem pokoi, przestronna kuchnia oraz duży korytarz. Dodatkowym atutem mieszkania są także dwie łazienki. Bez.