dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz Wynajmu to 2000 zł + Czynsz Administracyjny 700 zł Kaucja : 3000 zł Mieszkanie znajduje się Przy ulicy Chopina. W pobliżu znajdują się sklepy Intermarche, stacje benzynowe Orlen, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum,Szczecin

2 200 zł48 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. J. Matejki. Rewelacyjna lokalizacja między gh Galaxy a Parkiem Żeromskiego. W niedalekiej okolicy również Wały Chrobrego. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Dąbrowskiego

Turzyn,Szczecin

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,32 m2 położone na niskim parterze bloku (nowe budownictwo) przy ul. Legionów Dąbrowskiego w Szczecinie do wynajęcia. Lokal składa się 2 pokoi (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka/mały apartament na wynajęm w Hanza Tower. Pow. 30 m2 2 piętro. Winda. klimatyzacja. Jest to mieszkanie nie dla każdego ale może być właśnie dla Ciebie:) Obecnie chyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koński Kierat

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować rewelacyjną i przestronną kawalerkę znajdującą się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Koński Kierat. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

3 999 zł76 m² 52,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament usytuowany na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z windą. Na powierzchni ok 76m2 znajdują sie 3 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Kaliny,Szczecin

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na I piętrze wieżowca na os. Kaliny w Szczecinie. Mieszkanie po remoncie. Umeblowane i wyposażone. Dwa pokoje rozkładowe 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Bukowe-KLęskowo

Bukowe-Klęskowo,Szczecin

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z 4 pokojami, dwoma łazienkami i dużym balkonem o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń. Na pierwszym poziomie (75m2) znajdują się : duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na os. Zawadzkiego. Pokoje rozkładowe z jednego wyjście na balkon, kuchnia osobna, łazienka z kabiną prysznicową i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Nowe Misto. Lokal o powierzchni ok.50 m2 składa się z: * pokój dzienny z aneksem kuchennym - kompletnie wyposażony w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

2 100 zł48 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciepłe, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. 9 maja na I piętrze Na powierzchnię 48m2 składają się: - salon z oknem balkonowym, - sypialnia, - kuchnia (kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pok.mieszkanie na Gumieńcach z 2 miejscami parkingowymi dodatkowo płatnymi 200 zł.za każde(można wynając pojedyńczo) m\Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skargi

Centrum,Szczecin

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 2. grudnia. Pokój 2-osobowy do wynajęcia już od dzisiaj. Do dyspozycji najemców jest komfortowa, nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową. Widna i funkcjonalna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 2. grudnia. Mieszkanie będzie dostępne od 10. grudnia 2022 r. Do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka położona na poddaszu w Centrum przy ul. Jagiellońskiej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arkońska

Arkońskie,Szczecin

2 800 zł87 m² 32,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament II-poziomowy 3-pokojowy o powierzchni 87m2 zlokalizowany na Osiedlu Arkońskim w niskim budynku z 2007r. z pięknym widokiem na zieleń. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.38m2 na 2 piętrze niskiego budynku z 2001r. zlokalizowane w cichym centrum miasta. Idealna lokalizacja w pobliżu pum-u,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bezrzecze,Szczecin

3 800 zł156 m² 24,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Słoneczny, stylowy apartament o pow.166 m2 (pow. podłogi), jednopoziomowy, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Bezrzeczu. Budynek niski, 2 piętrowy wybudowany w 2009 r w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł48 m² 48,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 51.8 m2, na które składają się sypialnia, salon, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maczka

Gumieńce,Szczecin

2 400 zł54 m² 44,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z dużym balkonem, położone na Gumieńcach przy ul. Gen. Maczka. Możliwość wynajęcia jako lokal biurowy. Mieszkanie położone na parterze budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małe Błonia

Żelechowa,Szczecin

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Powierzchnia 32 m2. Mieszkanie Nowe. Pięknie wyposażone wykonane z najwyższej jakości materiałów. Całość umeblowania. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boryny

Pomorzany,Szczecin

1 400 zł31 m² 45,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia zadbane 1-pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze ocieplonego, niskiego budynku, wśród zieleni, przy ulicy Boryny Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Zawadzkiego w pobliżu Netto Areny 6 piętro ocieplonego wieżowca. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Głębokie

Głębokie,Szczecin

3 300 zł74 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 3 pokojowego. Nieruchomości znajduje się w willowej dzielnicy Szczecina, w otoczeniu zieleni. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze dwurodzinnego domu. Na powierzchnię 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Przyjaźni,Szczecin

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe na oś Przyjaźni. Na powierzchnię lokalu składa się: - pokój 20 m2 - sypialnia 12 m2 - sypialnia 10 m2 - kuchnia 6 m2 - łazienka 4 m2 - toaleta 1,2 m2 - korytarz 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małe Błonia

Żelechowa,Szczecin

4 300 zł76 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Powierzchnia 76 m2. Mieszkanie Nowe pierwszy raz zasiedlane. Pięknie urządzone i wyposażone, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Powierzchnia użytkowa to 97,06 m2, ogólna powierzchnia ok 110m2, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosabowskiego

Pogodno,Szczecin

2 900 zł60 m² 48,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy rozkładowy o powierzchni 60m2 zlokalizowany na 2 piętrze nowego budynku z 2017r. z windą. Składa się z salonu z aneksem kuchennym 23m2, sypialni 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Шановні брати і сестри з України - на жаль, власник квартири не погоджується здавати її громадянам України. Мені.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

1 750 zł30 m² 58,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu wyposażona i umeblowana kawalerka w topowej lokalizacji Szczecina. Blok tuż obok Jasnych Błoni z widokiem na Urząd Miejski. W okolicy : basen, galaxy , park , sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji przy ul. Świętego Ducha 6. Wszystko są blisko: przystanki komunikacji miejskiej, brama Portowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koralowa

Bezrzecze,Szczecin

3 500 zł86 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia duże 4 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Koralowej na Bezrzeczu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze czteropiętrowego budynku z cegły na spokojnym cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! tylko W krawczyk nieruchomości! oferta wynajmu mieszkania na warszewie. Mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji - ul. Duńska. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ładne mieszkanie na Starym Mieście do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie puste, bez mebli za wyjątkiem wyposażenia kuchni i łóżka w sypialni, blisko komunikacji, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękną, nową kawalerkę o pow.31 m2 z bardzo dużym tarasem, usytuowaną na 4 piętrze apartamentowca " Black Pearl", zlokalizowanego w samym centrum miasta vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Krzekowo,Szczecin

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 3 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduję się na 2 piętrze niskiego bloku przy ul. T. Zawadzkiego, zaledwie 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

2 000 zł50 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone przy ul. Seledynowej przy Lewiatanie. Mieszkanie położone na 3 piętrze, z balkonem. Mieszkanie jasne o południowej - salon i północnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Ściegiennego

Śródmieście,Szczecin

1 000 zł10 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

W tym mieszkaniu są 4 pokoje + wspólny salon z aneksem kuchennym. Parter. Mamy 1 wolny pokój 2 osobowy. Czekamy na brakujące meble i sprzęt agd. Czynsz najmu 1000 zł/ pokój 2 osobowy +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł55 m² 82,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokojowy, nowy z balkonem i tarasem w Centrum. Powierzchnia tarasu 19m2. Dodatkowo miejsce garażowe w podziemnym garażowisku. Lokal komfortowy, umeblowany, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 750 zł32 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum w budynku na przeciw "galaxy"! 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie w średnim standardzie. Umeblowane i wyposażone. Pokój z kuchnią (lodówka, kuchenka) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 999 zł28 m² 107,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla studenta wpia Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m2, znajdujące się na 3 pietrze apartamentowca, w nowo oddanej inwestycji na Narutowicza, naprzeciwko Wydziału Prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z ogródkiem powierzchni 27 m2 na wynajem znajduje się na w nowym budownictwie z 2021 z windą zlokalizowanym na Warszewie. Teren ogrodzony. Dostępny od 12 listopada.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij