dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 800 zł67 m² 26,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na 4 piętrze 10 piętrowego bloku. Trzy rozkładowe pokoje. Widna kuchnia, łazienka osobno wc. do czynszu najmu należy doliczyć czynsz do spółdzielni w kwocie 630zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w samym sercu Szczecina w budynku z 2002r. z windą. Mieszkanie w standardzie dobrym. Pokoje są rozkładowe i w pełni urządzone. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzejewskiego

Majowe,Szczecin

1 600 zł68 m² 23,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 68,3m2 zlokalizowane na Osiedlu Majowym na 1-wszym piętrze w budynku 3-piętrowym z 2006r. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Szczecin

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament po generalnym remoncie, zachowane zostały oryginalne elementy sztukaterii sufitowej, podłoga, drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne zostały poddane renowacji. W kuchni znajduje się nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 500 zł43 m² 34,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu, budynek z windą. Duży pokój z balkonem - na wyposażeniu rozkładana sofa, ława, niska komoda, tv. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Centrum,Szczecin

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2pok.o pow.46m2 położone w samym centrum miasta przy ul.Malczewskiego.Kuchnia oddzielna całkowicie wyposażona.Pokoje o pow. 19m2 i 12m2 w tym jeden przejściowy.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Nowy

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest duży apartament - ok. 57 m2 - składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni od strony cichego podwórka, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od 15.08.2017 Nowoczesny apartamencik w samym sercu Szczecina - ul. Tkacka 69. Budynek z windą. W pobliżu Stare Miasto, piękne budynki, restauracje, katedra oraz Zamek. Kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

2 500 zł49 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możesz zostać pierwszym najemcą! Prezentujemy komfortowy apartament w samym Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się w najnowszym apartamentowcu na ul. Tkackiej. Budynek z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

850 zł11 m² 75,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest gustownie urządzony, komfortowy pokój w wyjątkowo przestronnym i wygodnym mieszkaniu. Doskonała oferta dla osób, które oczekują wygody wynikającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone na parterze, które idealnie nadaje się do wynajmu na cele biurowe. W całym mieszkaniu na podłogach panele, okna drewniane starego typu, ale po renowacji. Trzy pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

1 400 zł22 m² 63,18 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Niebuszewo,Szczecin

750 zł35 m² 21,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka na Niebuszewie do wynajęcia. Duża szafa 3 drzwiowa z lustrem, kanapa rozkładana, biurko z krzesłem telewizor, lampka nocna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Centrum,Szczecin

1 100 zł58 m² 18,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok, rozkładowe w niskim ocieplonym bloku z cegły na 3 pietrze. Wewnętrzny parking dla mieszkańców powoduję, że nie ma konieczności szukania miejsc parkingowych w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku z 2011 roku, kompletnie umeblowane oraz wyposażone. Na powierzchnię 42m2 składają się: przestronny salon z aneksem kuchennym oraz widokiem z okien na Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

obecnie nieruchomość umeblowana! Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajduje się w zamkniętym kompleksie apartamentów na Osiedlu Magnolia. W budynku jest winda. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka na wynajem usytuowana na III piętrze wysokiego ocieplonego bloku w dzielnicy Drzetowo. Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne mieszkanie na wynajem na Starym Mieście, ulica Tkacka, w sąsiedztwie ch Kaskada, plac Żołnierza, brama Portowa, zamek Książąt Pomorskich. 2 pokoje o powierzchni 43m2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Reda,Szczecin

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, gumieńce, mieszkanie, 2 pokoje, wynajem. Do wynajęcia nowe, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie 2 pokojowe. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu "nowa cukrownia". Blisko uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzekowo

Krzekowo,Szczecin

1 700 zł57 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze nowego budynku (2016 rok) usytuowanego na, ładnie zagospodarowanym, strzeżonym osiedlu w dzielnicy Krzekowo. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Reda,Szczecin

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

1 150 zł45 m² 25,44 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia tanie w utrzymaniu, rozkładowe i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe. Z dużego balkonu piękny widok na panoramę Szczecina. Na powierzchnię 45,2m2 składają się: # 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Majowe,Szczecin

1 400 zł70 m² 19,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czteropokojowe o pow. 70,4 m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym ocieplonym budynku w spokojnej lokalizacji na Os. Majowym. W pobliżu sklep Real, osiedlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Klęskowo,Szczecin

1 600 zł135 m² 11,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament II poziomowy do wynajmu o powierzchni całkowitej 135m2 na 2 piętrze w dużym jednorodzinnym domu wolnostojącym przy Parku Leśnym Klęskowo ul.Pszenna/Lniana. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 100 zł50 m² 21,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w pełni umeblowane,świeżo po remoncie.Położone na III piętrze w IV piętrowym bloku.W pokojach na podłodze parkiet w idealnym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku z 2014 roku w dzielnicy Gumieńce. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, jasne, nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o pow. 33m2. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, znajduje się na 2 piętrze odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogodno

Pogodno,Szczecin

2 000 zł120 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pogodno, niezależne (z osobnym wejściem) mieszkanie, położone w rozbudowanej (2002 rok) części przedwojennej willi. Prezentujemy Państwu nietypową, pełną uroku, niepowtarzalną nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, jasne, nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o pow. 25m2. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, znajduje się na 2 piętrze odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Pomorzany,Szczecin

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w spokojnej lokalizacji na kameralnym osiedlu. Zespół niskich (2-piętrowych) budynków powstałych w 2010 roku, na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu. Samo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

2 000 zł58 m² 34,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest mieszkanie o pow. 57,78 m2, położone na 2 piętrze w budynku z 2008 roku. Nieruchomość składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 mkw, położone na VII piętrze w wieżowcu przy ul 9 Maja. mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, jasne, nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o pow. 35m2. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, znajduje się na 2 piętrze odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Drzetowo,Szczecin

890 zł37 m² 23,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą! Mieszkanie po kapitalnym remoncie. W pokojach na podłogach panele, ściany gładzone, pomalowane na biało. W dużym pokoju kanapa, 2 fotele i ława. Sypialnia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Centrum,Szczecin

1 300 zł36 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne lokum dla Singla w samym Centrum Szczecina! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z ochroną i windą, przy ul. Partyzantów. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Lotników

Centrum,Szczecin

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka po kapitalnym remoncie w centrum miasta ( Plac Lotników). Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz w pełni umeblowane i wyposażone. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 300 zł37 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetnie zaaranżowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem w samym centrum Szczecina na dłuższy wynajem. Mieszkanie o powierzchni 37,40 m2 mieści się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

1 300 zł44 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję atrakcyjne mieszkanie dwu pokojowe do wynajęcia w centrum Szczecina. Mieszkanie o powierzchni 44 m2, składające się z salonu z balkonem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na Warszewie! Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na górnym Warszewie. Mieszkanie o pow. 40 m2 z ogródkiem usytuowane na parterze niskiego nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

2 500 zł97 m² 25,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w centrum o powierzchni 100m2. Umeblowane i w pełni wyposażone. Okolice Pizzerii Piccolo. Czynsz 2.500zł (w tym juz czynsz do wspólnoty), do negocjacji!. Powyższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecam na wynajem piękny apartament 2-pokojowy o pow. 45 m2, zlokalizowany na Warszewie w cichej i spokojnej okolicy. Lokal położony jest na czwartym piętrze budynku z 2008.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij