dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł92 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie w centrum w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie ma miejskie media, przeszło generalny remont ok. 10 lat temu, jest w dobrym stanie. Było siedzibą firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł93 m² 42,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu 4-pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Arkońskiej w Szczecinie. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Stołczyn,Szczecin

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przytulnej kawalerki o powierzchni 25 m2, zlokalizowanej na Stołczybue. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, co pozwoli Ci poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuje na wynajem dużą kawalerkę z masą miejsca na przechowywanie. Mieszkanie: * łazienka z wanną * osobna kuchnia * duży pokój z opcją wydzielenia strefy sypialnianej * spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arkońska

Arkońskie,Szczecin

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczecin os. Arkońskie Rozkładowe 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 Balkon z widokiem na panoramę miasta i zieleń 10 piętro, winda, miejsce na rowery przed drzwiami wejściowymi do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różowa

Prawobrzeże,Szczecin

2 300 zł50 m² 46,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie - sypialnia od północy, salon z balkonem od południa. Oddzielna kuchnia (meble w zabudowie, lodówka, zmywarka, kuchenka z piekarnikiem, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ofiar Oświęcimia

Niebuszewo,Szczecin

1 850 zł26 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajecia kawalerka z pięknym widokiem na miasto. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w pełni wyposażone (telewizor pralka żelazko itp)gotowe do wydania. Mieszkanie dla singla bądź pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Pogodno,Szczecin

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem urokliwe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane w Szczecinie przy ulicy Żwirki i Wigury, w spokojnej dzielnicy Pogodno. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Arkońskie,Szczecin

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Zakopiańskiej w Szczecinie. Uwaga przy terminowych płatnościach bonifikata 100 zł za czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 499 zł51 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowy 2 pokojowy apartament (51 m2) w reprezentacyjnej kamienicy z 2000 roku, w niepowtarzalnej lokalizacji na Starym Mieście. W skład mieszkania wchodzi duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

3 500 zł99 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania na Warszewie. Oferta od 2 lipca 2025! Lokal składa się z dwóch poziomów na które składają się: -salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Felczaka

Śródmieście,Szczecin

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia przytulnej kawalerki o powierzchni 20 m2, zlokalizowanej przy ul. Felczaka w Szczecinie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaspisowa

Bukowo,Szczecin

2 700 zł42 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 znajdujące się w szeregowcu z 2024 roku przy ul. Jaspisowej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Santocka

Pogodno,Szczecin

2 500 zł37 m² 68,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow.37 m2 z balkonem i komórką lokatorska na tym samym poziomie, usytuowaną na 2 piętrze, zlokalizowanego na Świerczewie. Na tę powierzchnię składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Golęcino,Szczecin

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze 3piętrowego, nowego bloku. Na powierzchni ok 45m2 znajduję się: ok 14m2 salon z wyodrębnionym aneksem kuchennym, ok 13m2 sypialnia, po ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

4 200 zł64 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - 64 m | Nowy budynek | 2 balkony Do wynajęcia świeżo wykończone, nigdy wcześniej nie wynajmowane mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 400 zł52 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kapitalnej lokalizacji - Gumieńce ul. Hrubieszowska, blok z 2001 roku! Mieszkanie ma ponad 52 m2, na co składają się: sypialnia z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Derdowskiego

Kaliny,Szczecin

1 500 zł31 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, położona przy ul. Derdowskiego. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, umeblowane i wyposażone - pokój podzielony na część dzienną i małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m zlokalizowane przy ul. Kazimierza Królewicza, w świetnej lokalizacji - blisko centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Lotników

Centrum,Szczecin

1 750 zł20 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Kawalerka przy Placu Lotników. Rewelacyjne położenie w samym Centrum, widok na Plac Lotnikow zapewnia zieleń i śpiew ptaków za oknem. Dla zmotoryzowanych możliwość parkowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Janosika

Jasne Błonia,Szczecin

1 800 zł25 m² 72,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, położona przy ul. Janosika w okolicy Jasnych Błoni i Parku Kasprowicza. Lokal o powierzchni 24,72 m2, składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Niebuszewo,Szczecin

1 700 zł59 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnia i balkonem przy ul. Myśliwskiej 6 w Szczecinie. *Nieruchomość* Powierzchnia 59 m2. Piętro 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

2 700 zł57 m² 47,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Gumieńce, w bliskiej odległości Centrum Handlowe Ster, castorama, park, linie autobusowe i tramwajowe. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Felczaka

Niebuszewo,Szczecin

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 20m2 zlokalizowana w Szczecinie przy ul. Felczaka 30 (od strony al. wyzwolenia). W skład mieszkania wchodzą: -salon z aneksem kuchennym -lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł49 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone na Gumieńcach przy ul. Kopańskiego. Mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego budynku z 2022 roku. Lokal w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z dobrze nasłonecznionym balkonem. Duży, ogólnodostępny parking dla mieszkańców przed budynkiem. Osiedle zamknięte- szlaban, monitoring. W budynku winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

2 300 zł36 m² 63,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, stylowe 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze odnowionej kamienicy w Centrum Szczecina tuż obok Jasnych Błoni! nieruchomość: mieszkanie o pow. całkowitej 36,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament znajdujący się w budynku z 2016 roku na os. Nautica. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gumieńce,Szczecin

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W nowoczesnym aprtamencie Z ogrodem na gumieńcach! W cenie wynajmu mamy do dyspozycji 3 przestronne pokoje, biurko, ogród oraz prywatne miejsce parkingowe Opis mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w wysokim standardzie o powierzchni 50 m . Położone blisko centrum miasta (2 przystanki do galaxy), blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

4 000 zł102 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania w centrum miasta Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 102 m , usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Wielkopolskiej, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

3 400 zł62 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 3-pokojowe mieszkanie 62 m | Sowińskiego | Balkon, garaż, komórka lokatorska Do wynajęcia nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

2 990 zł70 m² 42,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Szczecin, pogodno Do wynajęcia przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 70 m położone w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania na Starym Mieście w Szczecinie Z przyjemnością oferujemy na wynajem wyjątkowe, trzypoziomowe mieszkanie o powierzchni 140 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania na wynajem. Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej części Pomorzan przy ul. 9 maja. Mieszkanie położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gumieńce,Szczecin

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowa Cukrownia. Mieszkanie urządzone z dbałością o szczegóły, dla wymagającego klienta. Na powierzchnię 60 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 znajdujące się na 6. piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku na Nowym Mieście. Budynek znajduje się przy ul. Sowińskiego 78. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

2 500 zł54 m² 45,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia , piękne rozkładowe mieszkanie z dwoma balkonami w prawobrzeżnej części Szczecina. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Łękno,Szczecin

1 750 zł38 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem w trybie najmu okazjonalnego! Do wynajęcia przytulne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze niskiego, ocieplonego bloku z cegły z nową elewacją. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka, znajdująca się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Mieszkanie usytuowane na III piętrze niskiego bloku z lat '90, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Pogodno,Szczecin

2 600 zł55 m² 47,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina Pogodno, przy ul.