dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! mieszkanie może być umeblowane! Zadbane mieszkanie o powierzchni 35 m2 z południową wystawą okien, położone na 3 piętrze w ocieplonym wysokim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynkowa

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł36 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Niebuszewie Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 36 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronna, urządzona i umeblowana kawalerka w Centrum tuż przy Galaxy. Ul. Czesława - widok na zieleń. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt agd z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu urocze, mieszkanko z balkonem w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie mieści się w budynku tuż przy Jasnych Błoniach. Nowoczesny budynek z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

5 000 zł92 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem, 2 poziomowe, 3 pokoje, 92m2, gumieńce Na pierwszym poziomie znajduje się: - salon 31,96 m2 - nowy zestaw wypoczynkowy rozkładany, panele podłogowe, stół rozkładany z 4 krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janosika

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie. Zostań pierwszym najemcą! topowa lokalizacja ul.JANOSIKA! Centrum miasta przy Parku Jasne Błonia. Powierzchnia: 40m2 Rozkład: salon, sypialnia, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Orła Białego

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Słoneczna, umeblowana kawalerka w kamienicy z 1980 r. do wynajęcia od zaraz. Cena wynajmu 1800 pln + 575 pln dla zarządcy (w tym m.in. ciepła woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy bardzo ładną i dobrze wyposażoną, przestronną kawalerkę na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 38m2, znajduje się w nowym apartamentowcu przy ul. Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Niebuszewo,Szczecin

2 490 zł50 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Wiosny Ludów w Szczecinie o łącznej powierzchni 48 m2. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki z wanną, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

1 850 zł36 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowa w pełni wyposażona duża kawalerka o powierzchni 36,2m2 w samym Centrum Szczecina. Budynek z lat 90 jest ocieplony. Mieszkanie jest przestronne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

3 300 zł36 m² 90,44 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 2 pokoje, balkon, klimatyzacja, basen, miejsce postojowe. Do wynajęcia piękne mieszkanie typu studio w Hanza Tower! - Powierzchnia: 36,49 m2 + duży balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł46 m² 47,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Komfortowe w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5m2 na Niebuszewie. Budynek jest ocieplony, a jego elewacja została wyremontowana kilka lata temu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

2 700 zł37 m² 73,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We Speak English мы говорим по-русски Super atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina w pobliżu Pomorskiej Akademii Medycznej. Cena Najmu jest do negocjacji. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstacza

Kijewo,Szczecin

2 000 zł33 m² 60,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone przy ul. Świstaczej. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny częściowo otwarty na kuchnię, osobna sypialnia bez okna, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Dąbie,Szczecin

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Władysława Jagiełły 20a lok 10 w Szczecinie *nieruchomość* Lokal o powierzchni 63,49 m2 składa się salonu, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni użytkowej 35m2, położonego w ścisłym centrum Szczecina - okolice Deptaku Bogusława i ul. Monte Cassino. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł49 m² 57,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Chodkiewicza / Plac Kościuszki Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,6 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Warszewo | 72 m | 3 pokoje | ogród | 4500 zł Do wynajęcia komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reduty Ordona

Pogodno,Szczecin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na wynajem, położona na Pogodnie. Parter w niskim budynku. Najem okazjonalny, możliwy od zaraz, na minimum rok czasu, czynsz najmu wynosi 1800 pln+opłaty administracyjne w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2. pokojowy apartament o powierzchni 38 m2 znajdujący się na 5. piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku. Budynek znajduje się przy ul. Sowińskiego 78. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Środowa

Stare Miasto,Szczecin

3 400 zł59 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! rezerwacja! Wynajmę komfortowe, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie premium o powierzchni 59m2 wraz z miejscem parkingowym pod budynkiem!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Środowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł112 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bez pośredników mieszkanie 95m2 znajdujące się na ulicy Pocztowej (skrzyżowanie z 5 lipca). Świadectwo energetyczne w trakcie przygotowywania (będzie gotowe do 7.11) Umowa na minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Śródmieście,Szczecin

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe blisko Centrum o powierzchni około 40 m2. Lokalizacja Osiedle Nowe Forty to nowoczesne apartamentowce, świetna lokalizacja bardzo blisko Centrum, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 600 zł27 m² 58,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z wydzieloną sypialnia, z balkonem, położona przy ul. Potulickiej (okolice pętli tramwajowej). Mieszkanie położone na 4 piętrze niskiego budynku. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

2 300 zł52 m² 44,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowego mieszkania z balkonem os. Żelechowa, szczecin Oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane na osiedlu Żelechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 400 zł55 m² 43,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze niskiego wielorodzinnego budynku. Lokal o powierzchni 55 m2 składa się z dwóch pokoi, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Magnolia Park,Szczecin

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z dużym tarasem na Osiedlu Magnolia Park. Mieszkanie o powierzchni 74m, a w skład jego wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na 20m taras z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 w świetnie skomunikowanej lokalizacji w Centrum miasta, osiedle Piastowskie, ul. bł. W. Kadłubka. Lokalizacja: w pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pomorzany,Szczecin

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 40 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, dzielnicy Pomorzany kilkanaście minut do centrum komunikacją miejską. 2 pokoje roxkladowe, osobna widna kuchnia, osobne wc. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 000 zł42 m² 47,85 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone w wieżowcu przy ul. Szafera. Mieszkanie rozkładowe, duży pokój z balkonem, osobna sypialnia. Kuchnia z oknem. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! rezerwacja! Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Bukowe,Szczecin

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia od czerwca 2025-najem okazjonalny. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku na osiedlu Bukowe w Szczecinie, umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka w centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy w pobliżu Placu Grunwaldzkiego. Na powierzchnię 14 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarowita

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, słoneczne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt Agd. Najemca opłaca czynsz najmu plus czynsz administracyjny w wysokości 467 zł. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

4 300 zł76 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem. Apartament, 3 pokoje, 76m2, balkon, garaż podziemny w cenie. Osiedle Nautica. Budynek z 2016r. Mieszkanie składa się z : Salonu z kuchnią i jadalnią, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta Wynajmu Mieszkania na Pograniczu Pogodna i Centrum Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni około 45 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie! Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie na 4. piętrze z windą, zapewniające wygodę codziennego użytkowania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

1 350 zł13 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt mini kawalerka w Centrum miasta , przy ul. Bolesława Śmiałego 29a w Szczecinie. *Nieruchomość* Piętro 5/5. Powierzchnia 13 m2. Budynek bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościelna

Stołczyn,Szczecin

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczecin, skolwin, ul. Kościelna, kawalerka, 2 piętro, miejsce postojowe, rok budowy 2022, nowe mieszkanie, na wynajem. Oferuję na wynajem nowe mieszkanie, w cichej i zielonej okolicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

3 400 zł62 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, które składa się z korytarza, dwóch pokoi, łazienki oraz salonu z aneksem kuchenny. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 699 zł45 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przepiękny, komfortowy, nowocześnie i efektownie zaaranżowany 2 pokojowy apartament (45m2) z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowego apartamentowca, na nowym osiedlu.