dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

2 200 zł36 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortową, przestronną dużą kawalerkę z wydzieloną sypialnią o powierzchni 35,5m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Centrum, ul. Śląska, mieszkanie 3 pokojowe, 57 m2, balkon, kamienica z windą. Topowa lokalizacja! Ofertą wynajmu jest mieszkanie znajdujące się w najpiękniejszej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niemierzyńska

Niebuszewo,Szczecin

2 000 zł27 m² 73,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie, znajdujące się na 10 piętrze budynku, z pięknym widokiem na panoramę miasta oraz park Kasprowicza. Na powierzchnię 27,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Swarożyca

Centrum,Szczecin

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , z balkonem, zlokalizowane w samym centrum Szczecina przy ul. Swarożyca. Opis mieszkania: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Turzyn,Szczecin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w bliskiej odległości od centrum, a jednocześnie położone w cichej okolicy wokół z zielenią .Do lokalu przynależy też piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament usytuowany na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z windą. Na powierzchni ok 35m2 znajduje sie sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mianowskiego

Dąbie,Szczecin

1 700 zł23 m² 75,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę położoną w centrum dzielnicy Dąbie przy ulicy Mianowskiego. Mieszkanie o metrażu 22,6 m2 znajduje się na drugim piętrze w budynku z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu na wynajem nowiutki apartament 3 pokojowy z dużym balkonem na Warszewie. Apartament znajduje się w nietuzinkowym nowym 4 rodzinnym apartamentowcu na parterze, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu na wynajem nowiutki apartament 3 pokojowy z dużym balkonem na Warszewie. Apartament znajduje się w nietuzinkowym nowym 4 rodzinnym apartamentowcu na 1 piętrze, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janosika

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 750 zł33 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękny, dwupokojowy apartament z wysoką antresolą w sąsiedztwie Jasnych Błoni *słoneczny lokal na poddaszu przedwojennego budynku z piękną panoramą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkiewicza

Zachód,Szczecin

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 49 m2 z oddzielną kuchnią i balkonem Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku mieszkalnego. Budynek oddany do użytku w około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościelna

Stołczyn,Szczecin

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki w nowym bloku na Stołczynie. To przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zofii

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 400 zł29 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w okolicach Osiedla Książąt Pomorskich: pokój z osobną kuchnią, i łazienką, w sumie ok. 29m2. Mieszkanie jest wyposażone - w kuchni zabudowa meblowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

2 750 zł42 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe pachnące świeżością mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m2 z dużym balkonem 10 m2 na 1 piętrze w budynku z windą. Kuchnia wyposażona: meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przepiórki

Warszewo,Szczecin

2 850 zł44 m² 64,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,90 m2 położone w dzielnicy Warszewo przy ul. Przepiórki. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogodno,Szczecin

2 500 zł56 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu - dwa przestronne pokoje z garażem ( w cenie ) na zamkniętym zielonym osiedlu - okolice Jasnych Błoni. Lokalizacja - róg Wojska Polskiego i Piotra Skargi, spacerkiem na Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 490 zł20 m² 74,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio w kamienicy przy Al. Wyzwolenia 64 w Szczecinie *powierzchnia 20 m2 *piętro 4 *ogrzewanie gazowe Wyposażenie: *pokój: kanapa *kuchnia: piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy mieszkanie - apartament położony na 2 piętrze kameralnego budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej części Warszewa. Na oferowaną powierzchnię 76 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poronińska

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 49 m2 na parterze z ogródkiem. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, przedpokój i pomieszczenie gospodarcze/garderoba. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

3 100 zł54 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny dwupokojowy apartament o pow. 53,70 m2 na zamkniętym i zielonym osiedlu w spokojnej dzielnicy Warszewo. Mieszkanie jest idealne dla pary lub osoby samotnej, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Śródmieście,Szczecin

2 200 zł55 m² 40,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pralnią gotowe do wynajęcia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku (2021 r) z windą na zamkniętym osiedlu Harmonia Gumieńce. Nieruchomość w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

3 900 zł58 m² 66,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wały chrobrego - szczerbcowa. Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem I pięknym widokiem. Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w przepięknej okolicy parku Żeromskiego, wałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 000 zł89 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wjątkowe mieszkanie o powierzchni 89,08 m2, położone na Warszewie, w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze i składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

3 400 zł77 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w samym Centrum Starego Miasta w Szczecinie. Mieszkanie wyróżnia się tym że posiada prywatną windę która wjeżdża bezpośrednio do lokalu. Powierzchnia apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Stefana Batorego

Centrum,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2-pokojowy ze słonecznym balkonem z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Lokalizacja: apartamentowiec z 2003 roku położony w sercu Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy, komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 60m2 w nowym budynku apartamentowym na Gumieńcach z 2023r. Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Pogodno,Szczecin

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta mieszkania na wynajem na osiedlu piano house. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z ogródkiem. Lokal świeżo wykończony, nigdy nie wynajmowany składa się z: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Golisza

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam śliczne, nigdy niezamieszkane, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowym osiedlu Golisza. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Warszewo, szczecin. Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta jakich mało idealnyapartament poleca się na wynajem! Duże, przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe, położone w centrum Szczecina w przepięknej, odrestaurowanej kamienicy ( budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 600 zł65 m² 40,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Słoneczne mieszkanie 2-poziomowe 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 65m2 zlokalizowane na Warszewie, ul. Duńskiej w niskim budynku z 2007r. z ładnym widokiem w kierunku Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej, Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z : -pokój z balkonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stoisława

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł51 m² 38,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (z aktem notarialnym)! Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem kawalerkę z balkonem na Osiedlu Harmonia! Mieszkanie mieści się na III piętrze w niskim budynku z windą z 2022 roku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorkiego

Śródmieście,Szczecin

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy mieszkania 2 kawalerki po 30 m2 i 2-pokoje mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, które zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności oraz komfortowym użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Papieża Jana Pawła II

Jasne Błonia,Szczecin

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 1 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane przy Jasnych Błoniach. Powierzchnia mieszkania wynosi 49 m2 i składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Willowa

Drzetowo,Szczecin

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe. Mieszkanie jest odświeżone i przygotowane na zamieszkanie najemcy (odmalowano ściany, większość mebli jest nowa). Na powierzchnię około.