dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na ul. Tenisowej w Szczecinie. Opis mieszkania: powierzchnia: 60 m Układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

3 500 zł62 m² 56,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia , piękne rozkładowe mieszkanie z balkonem w Centrum miasta przy Al. Jana Pawła II w Szczecinie. Mieszkanie mieści się na parterze niskiego bloku , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felczaka

Centrum,Szczecin

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe, dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu miasta przy ulicy Felczaka. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy, w części zrewitalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł31 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowana kawalerka położona przy ulicy Sierpowej, na Pomorzanach. Świeżo wyremontowane 1-pokojowe mieszkanie, położone jest na trzecim piętrze budynku z 2005r. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.02.2025 Na wynajem kawalerka o powierzchni 43 m2 znajdująca się na 2 piętrze kamienicy z 2010 roku na Starym Mieście. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Przyjaźni,Szczecin

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone w wieżowcu przy ul. Santockiej. Mieszkanie rozkładowe, duży pokój z balkonem, sypialnia osobna. Kuchnia z oknem. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Pogodno,Szczecin

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od marca, bez pośredników. Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na Pogodnie. Nieruchomość mieści się na parterze, niskiego, ocieplonego budynku, w spokojnej uliczce. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie na trzecim w budynku z 2018 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchenny z wyjściem na taras - sypialni - korytarza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Szczecin

2 700 zł45 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem luksusowego apartamentu w Hanza Tower Szczecin **szukasz wyjątkowego miejsca na krótki pobyt w Szczecinie? Mam dla Ciebie idealną propozycję!** Oferuję do wynajęcia elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w nowoczesnym budynku na ul. Kusocińskiego 2. Lokalizacja: chcesz mieszkać w Centrum i mieć wszędzie blisko, a jednocześnie cieszyć się ciszą po całym dniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2. pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 44 m2 znajdujące się na parterze apartamentowca z 2020 roku na Nowym Mieście przy ul. Potulickiej 20. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 300 zł44 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokoje w niskim bloku na Niebuszewie. Lokal usytuowany jest na parterze odrestaurowanego niskiego bloku. Metraż 43,95, w którego skład wchodzą: -jasny, ustawny salon, -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament z pięknym widokiem w Hanza Tower o powierzchni ok. 59 m2 zlokalizowany na 21 piętrze. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie, przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł91 m² 38,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa niższa cena Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania o pow. 90,71 m2 ,składa się trzech dużych przestronnych pokoi i jest usytuowane w sercu Szczecina na ul Bogusława ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogodno,Szczecin

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie usytuowane na nowym osiedlu na Pogodnie. Mieszkanie znajduje sie na 1 piętrze 3 piętrowego bloku z windą. Na powierzchni ok 42m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze. Powierzchnia całkowita mieszkania, 36 m2, w tym; salon, kuchnia, sypialnia i łazienka. Kuchnia w zabudowie, wyposażona w lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł72 m² 38,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy lokal mieszkalny trzypokojowy śródmieście ul. Parkowa 44, 3 piętro Z windą opis lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni użytkowej 72,37 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Asnyka

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia jasną i przytulną kawalerkę o powierzchni 30 m , Położone w spokojnej, zielonej okolicy przy ulicy Adama Asnyka 3, oferujące wszystko, co potrzebne, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

2 400 zł37 m² 65,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 36,7 m2 z kuchnią połączoną z salonem po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze 3 piętrowej kamienicy która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Klonowica

Pogodno,Szczecin

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka do wynajęcia na Klonowica,pełne wyposażenie.Wynajem dla osoby niepalącej,bez zwierząt.Blisko szkoły,uczelnie,dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam śliczne, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Tenisowej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina, a położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

2 600 zł37 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z super widokiem na Szczecin w bloku przy placu Żołnierza Polskiego. Samo centrum, jeden z najbardziej charakterystycznych punktów w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Żołnierza Polskiego

Centrum,Szczecin

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka w samym centrum. Okolice Bramy Królewskiej i Zamku Książąt Pomorskich. Preferowany wynajem dla jednej osoby na okres minimum 12 miesięcy.- bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Centrum,Szczecin

3 000 zł48 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze apartamentowca "czarna Perła" z windą i garażem podziemnym , zlokalizowane w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janosika

Centrum,Szczecin

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca z 2021 roku na przy ul. Janosika 8. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

2 500 zł32 m² 77,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem w ścisłym centrum Szczecina? Mam idealną ofertę! Oprócz tego, że wszędzie jest blisko, to jeszcze dodatkowo bardzo dobrze została zaprojektowana przestrzeń tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na parterze z własnym ogródkiem w dzielnicy Gumieńce, w bliskiej odległości od Galerii Handlowej ster. Opis nieruchomości: powierzchnia: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Szczecin

1 700 zł25 m² 67,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę w doskonałej lokalizacji - kilka minut spacerem do zut w Szczecinie - idealna dla 1 lub 2 osób. Szczegóły mieszkania: kuchnia -a w niej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 52 m2 usytuowane na 2 piętrze ładnej kamienicy na pograniczu dzielnic Stare Miasto i Centrum w Szczecinie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz i jednocześnie szukasz mieszkania w centrum Szczecina - ta oferta jest dla Ciebie! :) Do wynajęcia piękny 3-pokojowy apartament z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

2 300 zł48 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszewie Nowoczesne budownictwo, spokojna okolica oddalona od zgiełku centrum o wyjątkowym charakterze. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warzymice,Szczecin

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie mieszkanie trzypokojowe na monitorowanym osiedlu w Warzymicach. Na powierzchnię 55 m składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dubois

Grabowo,Szczecin

1 290 zł11 m² 117,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy, ulokowanej w Śródmieściu przy ulicy Dubois 29 w Szczecinie *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 11 m2 *piętro 4 *ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorkiego

Śródmieście,Szczecin

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostały już tylko 2 kawalerki o powierzchni 30 m , urządzone w wysokim standardzie. Mieszkania są w pełni wyposażone w wysokiej jakości sprzęt i meble, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Kijewo,Szczecin

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam serdecznie. Posiadam piękne i nowoczesne mieszkanie z balkonem do wynajęcia od zaraz przy ul. Niedźwiedziej w Szczecinie (kijewo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! nowe mieszkanie do zamieszkania z balkonem i miejscem parkingowym. Umeblowane, kuchnia zabudowana wysoki standard, możliwa tak odsprzedaż. (Nowe wszystko). umowa na conajmniej rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane