dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.05.2024. Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajdujące się na 5 piętrze apartamentowca Hanza Tower. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaciół Żołnierza

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Przyjaciół Żołnierza. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się salonu z wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Dąbrowskiego

Centrum,Szczecin

1 900 zł31 m² 62,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka po remoncie, lokal o powierzchni 30,59 m2 zlokalizowana w cichym centrum z bliskim dostępem do wszelkiej niezbędnej infrastruktury. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 190 zł30 m² 71,80 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w budynku apartamentowym Hanza Tower. Mieszkanie znajduje się na 4 z 27 pięter. Na powierzchnię 30,5 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warcisława I

Warszewo,Szczecin

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem odświeżone, dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Warcisława na skraju dzielnic warszewo/niebuszewo. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 70 m2, składa się na nią widny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duży pokój w świeżo wyremontowanym mieszkaniu przy ul. 9 maja na Pomorzanach. Pokój kompletnie wyposażony w nowe meble: jedno łóżko, dwie szafy, dwa biurka z wygodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem na Starym Mieście. Na powierzchnię 35 m 2 składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym łazienka, korytarz z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakole

Arkońskie,Szczecin

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania na Zakolu. Na powierzchnię 42 m2 składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka oraz toaleta. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostrzewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł59 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo dobrze położone, mieszkanie dwupokojowe, bardzo funkcjonalne w spokojnej okolicy, wjazd na teren osiedla po otwarciu szlabanów sterowanych pilotem. Mieszkanie jest do zamieszkania- dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowica

Magnolia Park,Szczecin

2 500 zł50 m² 49,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem dwupokojowego, rozkładowego mieszkania na jednym z najbardziej preferowanych osiedli-Magnolia. Możliwość wynajmu miejsca postojowego w garażowisku. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie położone mieszkanie w samym sercu Szczecina przy ul. Tkackiej. Budynek nowy z windą, wkomponowany w kamienice. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 27 m2 znajdująca się na Starym Mieście. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, salon, kuchnia, łazienka. Mieszkanie znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do nowego apartamentu w willi wielolokalowej przy Wojska Polskiego. Mieszkanie 2 pokojowe , pierwsze piętro jest nowo oddane do użytkowania, po generalnym remoncie. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Arkońskie,Szczecin

1 800 zł67 m² 26,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na I piętrze wieżowca na osiedlu Arkońskim w Szczecinie. Osiedle posiada bardzo dobrą infrastrukturę, liczne sklepy i komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 800 zł54 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne 2 pokoje mieszkanie w centrum miasta posadowione na VI piętrze w budynku przy ul. Langiewicza. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m , znajdujące się przy ulicy Lewandowskiego. Składa się z: - sypialni, - mniejszego pokoju, - salonu z aneksem kuchennym i dużym balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem! 3 pokoje, 63,85m2, balkon przy Uczelniach Wyższych w Centrum. Najlepsza lokalizacja w mieście na wynajem. Własnościowe, 3 pokoje - 63,85m2, z dużym balkonem, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy funkcjonalne, 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem do wynajęcia w samym Centrum. Idealne dla: pary, studentów oferta na wyłączność klucze W biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, zlokalizowane w samym sercu Szczecina z miejscem postojowym na prywatnym, ogrodzonym parkingu bezpośrednio pod budynkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Pogodno,Szczecin

3 000 zł54 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponuję mieszkanie do wynajęcia. Nowe i niezamieszkałe jeszcze przez nikogo bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem z Miejscem Postojowym! Na Pogodnie przy ulicy Kutrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 150 zł32 m² 66,85 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy rodziny, pary, singli, obcokrajowców. Właściciel akceptuje zwierzęta. Świetna lokalizacja - samo Centrum Szczecina. Pełna infrastruktura w najbliższej okolicy. Komunikacja miejska pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

2 200 zł36 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortową, przestronną dużą kawalerkę z wydzieloną sypialnią o powierzchni 35,5m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Pogodno,Szczecin

2 800 zł62 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Liczne bezpłatne miejsca parkingowe przed budynkiem. Lokalizacja: szczecin, pogodno, świerczewo, zachód, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 690 zł19 m² 90,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 18,6m2, położona na 4 piętrze w budynku 11 piętrowym z nową windą. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój z balkonem, aneks kuchenny, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Turzyn,Szczecin

2 500 zł44 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania na wynajem w samym centrum miasta przy ul. Jagiellońskiej 74. Mieszkanie mieści się na ostatnim piętrze kamienicy. Jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze. Oferta wynajęcia dwu pokojowego mieszkania położonego W centrum szczecina - okolice ul. Jagiellońskiej I bohateów warszawy mieszakanie W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

3 075 zł52 m² 59,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Pomorzanach os.Polonia o powierzchni 51,61 m2. Cena zawiera podatek vat 23%, kwota netto 2500 zł, właściciel wystawia fakturę vat. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dla jednej studentki lub pracującej - pokój 22 m2, w mieszkaniu 3 pokojowym o powierzchni 128 m2 oraz do użytkowania kuchnia, łazienka i przedpokój. Lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

2 400 zł38 m² 62,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30m2 położone na pierwszym piętrze w budynku znajdującym się na pograniczu śródmieścia Szczecina i dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Arkońskie,Szczecin

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczna, słoneczna kawalerka o powierzchni 28m2 zlokalizowane na Podzamczu w budynku apartamentowo-biurowym z 2008r. Apartament składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Szczecin

2 600 zł54 m² 47,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,2 m2 zlokalizowane w spokojnej i zabytkowej okolicy Zamku Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

2 700 zł55 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę najmu mieszkania znajdującego się na zamkniętym Osiedlu Pionierów. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym w zabudowie ze sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu eleganckiego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 73 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo,Szczecin

1 650 zł29 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz umeblowana i urządzona kawalerka 28,6 m2 na Osiedlu Piastowskim przy ul. Rynkowej w pobliżu fabryki wody (nowego kompleksu basenów krytych). Bardzo ładna kawalerka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Arkońskie,Szczecin

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Wiosny Ludów, oś. Arkońskie w Szczecinie. Wieżowiec z dwoma windami, 11 piętro (winda dojeżdża na 10). Na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Nowy

Stare Miasto,Szczecin

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie (40m2), położone na 3 piętrze w kamienicy z 2000r. Zlokalizowane w sąsiedztwie bulwarów, lokali usługowych, restauracji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł37 m² 59,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone przy ul. Kazimierskiej na os. Gumieńce. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Szczecinie, dzielnica Warszewo przy ulicy Złotowskiej. Na powierzchnie 54m2 składa się: - słoneczny, przestronny salon z wyjściem na balkon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

2 450 zł42 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla osób, które mogą wskazać w inny adres zamieszkania w Polsce (umowa najmu okazjonalnego). Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni ok. 40m położone na.