dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

2 299 zł35 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, dwupokojowe mieszkanie w nowej kamieniczce z 2000 roku w rewelacyjnej lokalizacji w centrum miasta (stare Miasto). W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł32,41 m² 86,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie osiedle nad Odrą! Do wynajęcia eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie położone na prestiżowym Osiedlu Nad Odrą. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł23,89 m² 75,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary. - adres: ul. Bronowicka 25b, - całkowity koszt wynajmu:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Pomorzany | Umeblowane | Winda | Dostępne od zaraz. Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,5 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 63 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym położony w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2020 roku. Budynek posiada recepcję kilka wind, obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 zł25 m² 55,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 4. Ścisłe centrum w pobliżu ch Kaskada. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni i łazienki. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji strychu , zlokalizowane przy ul. Niny Rydzewskiej - w jednej z najbardziej zielonych części miasta. Lokal oferuje 52.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł41 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękny, nowocześnie zaaranżowany 2 pokojowy apartament (41m2) z kuchnią i z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego apartamentowca z windą, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł57,80 m² 53,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne jasne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie. Mieszkanie zlokalizowane na 1-szym piętrze w niskim budynku z windą na spokojnym osiedlu przy ul. Maciejkowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe 100 m2, w budynku jednorodzinnym na Gumieńcach.ok. ul. Kruszwickiej. Mieszkanie w przyziemiu, pokoje rozkładowe, jeden przejściowy, pow. pokoi - 16 m2, 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł43,51 m² 103,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (43,51 m2) na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł28,10 m² 62,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kompaktowej kawalerki z balkonem położonej na III piętrze niskiego budynku z windą na lubianym i poszukiwanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29,59 m² 67,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę- studio z balkonem w Apartamentowcu z windą przy ul. Adama Mickiewicza. Wokół mieszkania dostępne miejsca parkingowe. . Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł121,66 m² 53,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (121,66 m2) na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grodzkiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł58 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o całkowitej powierzchni 67 m2. Na metraż nieruchomości składają się: -> Korytarz (duża szafa) -> 2 osobne sypialnie (w sypialniach szafy, biurka, łóżka dwuosobowe) ->.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł92 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, 4 pokojowego mieszkania z ogrodem, garażem i miejscem parkingowym w doskonałej lokalizacji na nowo powstałym Osiedlu Lajkonik.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29,06 m² 68,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem ładną, nową kawalerkę położoną w dobrej lokalizacji, na osiedlu Warszewo. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią i pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Langiewicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,86 m² 44,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary; - adres: ul. Kaszubska 13; - całkowity koszt wynajmu: 3,320,59.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa kawalerka ul. Zawadzkiego 54 (szczecin) | Pierwszy najem Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana w nowo oddanym budynku przy ul. Zawadzkiego 54.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 €85 m² 22 €/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia apartament o powierzchni 85m2 położony na 21 piętrze Apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Apartament o powierzchni 85m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42,98 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka z dodatkowym aneksem sypialnianym zlokalizowana w niskim bloku na 1-szym piętrze na Starym Mieście przy Katedrze. Mieszkanie po remoncie, zostań jego pierwszym Najemcą!.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki powstałej ( 2021r.) inwestycji na Gumieńcach. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój z jednoczesnym dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 3-pokojowy (ponad 80 m ) z sypialnią na poddaszu i dużym balkonem Osiedle Pod Zegarem, szczecin Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia parter domu 4-pokoje (jeden pokój jest pokojem przejściowym) w budynku wolno stojącym 3-kondygnacyjnym, zlokalizowany w zacisznym miejscu Gumieniec w pobliżu ul. Okulickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną przy ul. Ludomiła Rayskiego w samym sercu Szczecina, zaledwie 100 metrów od Placu Grunwaldzkiego. To idealna lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe, 2-pokojowe, z widną otwartą kuchnią na salon, łazienką i wc, strych. Miejsce postojowe z blokadą na 1 samochód na terenie nieruchomości, do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo stylowe dwupokojowe mieszkanie, położone w romantycznej kamieniczce w okolicy szczecińskiego Lodogryfu. Mieszkanie jest oferowane w wysokim standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Lewandowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem | 50 m | Szczecin Śródmieście Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48mkw, w niskim bloku na drugim piętrze. Budynek z zewnątrz i klatka schodowa zadbana ,z czystą , świeżą elewacją. Świetne położenie przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł118 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia lokal mieszkalno-usługowy o powierzchni 118 m, położony na parterze wolnostojącego budynku, z bezpośrednim wejściem od ulicy lub bocznym wejściem, co zapewnia elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70,30 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska, sklepy, doskonały wylot na autostradę. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje z balkonem i garażem | Nowa Przystań | ul. Heyki | Nad Odrą Opis oferty: na wynajem wyjątkowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ul. Heyki , na prestiżowym osiedlu Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

!Idealna oferta dla studentów-bardzo wysoki standard! Stała kwota czynszu to 2800 zł włącznie z mediami i miejscem postojowym. Na wynajem kawalerka zlokalizowana w nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,40 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone na 10 piętrze/10 piętrowego budynku skąd rozpościera się widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45,77 m² 64,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* nowoczesny a jednocześnie przytulny apartament przy ul. Tenisowej, w nowym budynku , z 2021 roku,* Powierzchnia użytkowa 45,77 m2, trzecie piętro , winda. *Budynek otoczony terenami.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego z ogródkiem znajdującego się na parterze domu jednorodzinnego w urokliwej i spokojnej części Pogodna. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60,02 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (60,02 m2) na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,89 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! oferta na wyłączność! Na wynajem unikatowe z możliwością umeblowania (pod preferencje klienta) dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę z piwnicą i dużą liczbą miejsc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij