dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł38 m² 52,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność. Na wynajem Mieszkanie 2 pokojowe w bliskiej odległości do Centrum oraz z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

2 290 zł48 m² 47,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (48 m2 ) z oddzielną jasną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego bloku mieszkalnego na cichym i spokojnym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka (33m2) w bloku z 2008r. Mieści się ona na parterze. Składa się z ok. 17m2 pokoju, 6m2 kuchni, dużej łazienki, przedpokoju. W oknach zamontowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Turzyn,Szczecin

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Kazimierza Pułaskiego 9 (w samym centrum miasta) *ogrzewanie gazowe *44,72 m2 *3 piętro *2min spacerem od zut (zachodniopomorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 150 zł32 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - w miesiącach uwaga: od 08 lipca 2023 do 30.09.2023 , Mieszkanie nowe w pełni wyposażone - dzielnica Nowe Miasto - 2 pokoje - sypialnia i salon z kuchnią, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz niedrogiego mieszkania do wynajęcia w centrum miasta? Zobacz naszą ofertę! Mamy dla Ciebie 3 pokojowe mieszkanie w standardzie podstawowym, ale umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł60 m² 36,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie jest częściowo umeblowane i jest w trakcie odświeżania. Mieszkanie ze sporym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[rezerwacja] Na wynajem piękne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 60 m 2. Nieruchomość zlokalizowana jest na Osiedlu Śródmiejskie Ogrody przy ul. Tenisowej na Świerczewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Szczecinie na Niebuszewie przy ul. Orzeszkowej, które znajduje się w poniemieckim budynku na 1 piętrze przy pętli tramwajowej. Budynek ocieplony, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z 2021r. na 4 piętrze zwindą. Pokoje rozkładowe. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone-wszystko nowe. kaucja 1 miesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 900 zł25 m² 114,67 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament z balkonem w Hanza Tower przy al. Wyzwolenia, o powierzchni 25,24 m2. Lokal położony na 7 piętrze apartamentowca z recepcją, ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horeszków

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie, położone na parterze niskiego budynku, zlokalizowanego na zielonym osiedlu przy ul. Horeszków. Mieszkanie o pow. 55 m2 posiada duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł47 m² 53,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe, płożone na parterze domu jednorodzinnego, na os. Gumieńce przy ul. Różanej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po remoncie sprzed trzech lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monterska

Stołczyn,Szczecin

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmię na 1-2-3.6 miesięcy z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Mieszkanie w tej chwili jest w trakcie sprzedaży. Usytuowane jest na wysokim parterze niskiego bloku. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.40 m2 z dużym balkonem od strony południowej. Mieszkanie jasne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 470 zł50 m² 29,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe rozkladowe mieszkanie z balkonem *spokojna okolica blisko centrum miasta *niski blok *ciepłe mieszkanie (ogrzewanie miejskie) *50 m2 *blisko przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zgody

Centrum,Szczecin

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Szczecinie położone w atrakcyjnym miejscu przy "deptaku Bogusława". Budynek z lat dziewięćdziesiątych. Mieszkanie dwupoziomowe o wysokim standardzie. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcina

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni 36m2 znajduje się: salon o pow. 15m2 z wydzieloną 4m2 kuchnią, sypialnia o pow. 9m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Centrum,Szczecin

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo ładną i wyremontowaną kawalerkę z balkonem z wystawą okien od cichego podwórka. Położona na 1 piętrze w cichej części centrum Szczecina ul. Kusocińskiego. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 699 zł35 m² 77,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 35m2 z balkonem, mieszkanie znajduje się na 1 pietrze 5 piętrowego bloku z windą z 2023 roku, który znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anastazji

Niebuszewo,Szczecin

1 999 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (49,7 m2 ) z oddzielną jasną kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Turzyn,Szczecin

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest świeża Kawalerka (33m2) Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze 4 piętrowego Bloku. Budynek pochodzi z 2013r znanego i cenionego z jakości dewelopera idea inwest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 45m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 - piętrowego apartamentowca z 2021 cenionego z jakości dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 znajdujące się na wysokim parterze budynku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 82a na osiedlu Polonia w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

2 899 zł100 m² 28,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 4 - pokojowe z 2 balkonami i łazienkami o powierzchni całkowitej 100 m2 w tym 75 m2 użytkowej. Mieści się w nikim bloku z 2000r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m2. Znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku z 2011 roku przy ul. Kazimierskiej w dzielnicy Gumieńce. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Żelechowa,Szczecin

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. Na powierzchni ok 57m2 znajduje się sypialnia z praktyczną, pojemną garderobą, salon z wydzieloną kuchnią, łazienką z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładną kawalerkę położoną na nowoczesnym kameralnym osiedlu "nowa Cukrownia". Lokal o powierzchni 31 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Reda

Reda,Szczecin

2 300 zł26 m² 88,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka położona w dzielnicy Gumieńce na nowym os. Reda City. Lokal o powierzchni 25,87 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 21,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia od 01.08.2023r. Prezentujemy bardzo atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Warszewo, przy ul. Duńskiej w Szczecinie. Stan budynku bardzo dobry, klatka schodowa zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

2 100 zł41 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu nowego dwupokojowego mieszkania położonego W szczecinie, dzielnica gumieńce - inwestycja reda city - okolice ul. Europejskiej i Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Cukrowej. Reda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkane 2 pokojowe usytuowane na 1 pietrze 3 piętrowego bloku z windą. Na powierzchni ok 43m2 znajduje sie ok 12m2 sypialnia, salon o pow. ok 18m2 z aneksem kuchennym ok 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Prawobrzeże,Szczecin

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 04.07.2023 Агент розмовляє українською також. Dostępne od już. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2 Składa się z 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament usytuowany na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z windą. Na powierzchni ok 76m2 znajdują sie 3 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Kaliny,Szczecin

1 800 zł32 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka usytuowana na parterze 9 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 32m2 znajduje się ok.16 m2 pokój, kuchnia o pow. ok 5m2 oraz oddzielnie łazienka i wc. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ciepłe i słoneczne mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Szczecina *lokal o powierzchni 20 m2 znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w Hanza Tower do wynajmu od zaraz, jeszcze nie zamieszkałe. Mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie podłogowe, oraz klimatyzacja. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechowicka

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Pomorzanach. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, pokoju/sypialni, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żelechowa,Szczecin

1 550 zł37 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe , słoneczne i przestronne (36,6 m2), 1 - pokojowe mieszkanie, usytuowane w nowym budynku z cegły (2001 r.) w cichej lokalizacji - w zielonej części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia 2 pokoi blisko Targowiska Manhattan. Mieszkanie 2 pokoje o pow. 36m2, w tym salon, kuchnia z oknem na pokój, łazienka i sypialnia. Mieszkanie cześciowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok. 63 m 2 zlokalizowanego Na Pomorzanach. Usytuowane jest ono na 2 piętrze trzypiętrowego bloku z cegły.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij