dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*W pigułce* 3-pokojowe, kompletnie i jakościowo wyposażone mieszkanie (ok. 70 m2) z balkonem znajduje się w niskim budynku posadowionym przy cichej, osiedlowej uliczce (os. Limby) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Kaliny,Szczecin

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Najem okazjonalny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje usytuowane w bloku na osiedlu Kaliny. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworzynki

Warszewo,Szczecin

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie , 54 m z oddzielną dużą kuchnią, garażem i ogródkiem .Nieruchomość mieści się w budynku z 2013 r. w dzielnicy Warszewo przy ulicy Jaworzynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

3 000 zł126 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem okazjonalny (max. 6 lat) nowoczesne w pelni umeblowane mieszkanie o pow. 126 m2, dwupoziomowe na IV piętrze (bez windy) w Szczecinie, ul. Grzymińska 32 (bardzo dobrze skomunikowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

2 300 zł37 m² 61,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,37 mkw, położone w prestiżowej dzielnicy - warszewo! Idealne dla pary lub singla. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

3 200 zł59 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia 3 pokojowy apartament w samym centrum miasta, przy ul.Tkackiej w apartamentowcu BLACK PEARL. Gotowy do wydania od zaraz. Komfortowy lokal z ekspozycją okien na dwie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z osobną garderobą zlokalizowane na Gumieńcach Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kopańskiego, 10 min do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Drzetowo-Grabowo

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

1 950 zł31 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 31 m2, położoną na 3 piętrze wieżowca. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie i czeka na swoich pierwszych najemców. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Niebuszewo,Szczecin

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie na zielonym osiedlu. Mieszkanie: - 2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, - spory balkon - 4 piętro - winda lokalizacja: - duże, zielone osiedle - miejsca postojowe pod blokiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania położonego na Osiedlu Zawadzkiego, w wieżowcu na 10 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki z wc z prysznicem i kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 100 zł47 m² 44,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, słoneczne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na zielonym Niebuszewie - w wieżowcu na osiedlu Książąt Pomorskich - z kapitalnym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Centrum

Centrum,Szczecin

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka znajdująca się na 3 piętrze apartamentowca Gryf przy alei Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z : przedpokoju, łazienki, salonu oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m 2 zlokalizowane na Pogodnie. Usytuowane jest ono na 1 piętrze dwupiętrowego budynku. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy pętli tramwajowej na Pomorzanach. Mieszkanie po remoncie. Łazienka i kuchnia zupełnie nowe. Będzie wyposażone w niezbędne meble według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tkacka

Śródmieście,Szczecin

2 200 zł52 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku w samym centrum miasta, przy ulicy Tkackiej. Na powierzchnię 52,32 m2 składają się: 2 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 500 zł64 m² 39,37 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu mieszkania trzypokojowego, położonego W szczecinie dzielnicy ks. Pomorskich - ul. Bandurskiego. Nieruchomość znajduje się na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Golęcino,Szczecin

2 200 zł30 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja 2023 mieszkanie : dwa pokoje z aneksem kuchennym i antresolą. Powierzchnia 50 m2 po podłodze ze skosami tj. 30 m2 bez skosów + 10 m2 antresola, przy ul. Hożej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, ul. Chobolańska

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku w cichej uliczce urokliwych Gumieniec, a dokładniej przy ul. Chobolańskiej. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Bukowe-Klęskowo,Szczecin

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ; - salon z wyjściem na słoneczny balkon - sypialnia ( szafa w zabudowie, łózko, szafki nocna) - łazienka ( glazura i terakota, wanna, pralka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Niebuszewo,Szczecin

3 500 zł59 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu jest 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2017 roku na ul. Chopina w Szczecinie. Osiedle dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w okolicy liczne sklepy, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, znajdująca się w apartamentowcu z 2020r. kawalerka na Pomorzanach o powierzchni użytkowej 29m2 składająca się z korytarza; łazienki oraz pokoju dziennego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogodno

Pogodno,Szczecin

3 500 zł86 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu dużego 4-pokojowego mieszkania na osiedlu somosierry Na metraż 86 m2 składa się: - salon ok. 18,5m2 - z wyjściem na duży balkon od strony południowej - sypialnia 16m, 14 i 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

1 500 zł27 m² 55,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna kawalerka o powierzchni 27,10 m2, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Hanza Tower. Lokal składa się z pokoju z wydzieloną częścią sypialnianą, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janosika

Śródmieście-Północ,Szczecin

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękny, dwupokojowy apartament z wysoką antresolą w sąsiedztwie Jasnych Błoni *słoneczny lokal na poddaszu przedwojennego budynku z piękną panoramą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

1 600 zł40 m² 40,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia na ul. Krasińskiego. Nowe budownictwo co i ciepła woda z sieci miejskiej rozliczane fakturami miesięcznie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Koszty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przepiórki

Warszewo,Szczecin

5 000 zł76 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na piętrze kameralnego budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej części Warszewa. Na oferowaną powierzchnię 76 m2 składają się cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł36 m² 61,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe jeszcze nie zamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie , w pełni umeblowane położone na nowym osiedlu - harmonia, w dzielnicy Gumieńce. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 składające się z: korytarza, dwóch sypialni, łazienki oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, jeszcze nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 37m2 składające się z: korytarza, łazienki, sypialni oraz pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

3 800 zł74 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NNowoczesny II-poziomowy apartament w budynku z 2012 roku w świetnej lokalizacji przy ul. Duńskiej. I poziom: salon połączony z jadalnią, kuchnią i przedpokojem (daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania w Centrum Szczecina, idealny dostęp do komunikacji miejskiej oraz większości obiektów handlowych i rozrywkowych, o powierzchni 35m 2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie 43 m2 salon z aneksem sypialnia łazienka! Balkon! Boks garażowy Mieszkanie bardzo słoneczne i jasne, wykończone wysokiej klasy materiałami. Wyposażenie: w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł38 m² 47,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2 pokojowego mieszkania W cichej części pomorzan ul. 9 maja Mieszkanie położone na 4 piętrze niskiego bloku(bez windy). Zielone, ładnie zadbane osiedle. Blok ocieplony. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł36 m² 60,66 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajęcia jest piętro 3-lokalowego domu z lat 90-tych na Gumieńcach, usytuowany wśród niskiej zabudowy domów wolnostojących. Powierzchnia 80m2. Dom w stanie bardzo dobrym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Papieża Jana Pawła II

Jasne Błonia,Szczecin

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 1 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane przy Jasnych Błoniach. Powierzchnia mieszkania wynosi 40 m2 i składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow.46 m2 na parterze z balkonem. Mieszkanie jest idealnie skomunikowane z Centrum miasta i innymi dzielnicami Szczecina. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2. pokojowy apartament o powierzchni 38 m2 znajdujący się na 5. piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku. Budynek znajduje się przy ul. Sowińskiego 78. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

2 200 zł43 m² 51,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ustawne rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 42,73m2 w Centrum szczecina niedaleko Centrum handlowego Galaxy, zlokalizowane na 2 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Centrum,Szczecin

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2, zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu zamkniętym. W skład mieszkania wchodzi duży salon, aneks kuchenny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w apartamentowcu o wysokim standardzie; pełne umeblowanie i wyposażenie. Składa się z dużego przedpokoju zabudowanego dużą, 4-skrzydłową szafa na wymiar,.