dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 031 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 031 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

453 000 zł57 m² 7 990,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2 pokojowy apartament z dużym tarasem w super lokalizacji blisko Urzędu Miasta i Jasnych Błoni. Apartament składa się z pokoju o pow. 24,71m2 , aneksu 8,07m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

349 000 zł30 m² 11 590,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży słonecznej i ciepłej kawalerki z balkonem o powierzchni 30,11 m 2 zlokalizowanej na nowym osiedlu Harmonia w Szczecinie. Usytuowane jest ono na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Do Rajkowa

Gumieńce,Szczecin

409 000 zł35 m² 11 639,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, urządzone mieszkanie 2 pokojowe na parterze. Powierzchnia 35,14 m2. Rozkład i ustawność pomieszczeń powoduje, że mieszkanie wydaje się większe. Odrębna własność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

490 000 zł61 m² 8 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m 2 z dużym balkonem zlokalizowanego w Centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie Wałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

279 000 zł26 m² 10 784,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! Kawalerka 25,87m2 Powierzchnia: 25,87m2 +balkon Piętro: 4/7 Stan: deweloperski Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mańkowskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

669 000 zł75 m² 8 904,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 75,13m2 zlokalizowane w niskim budynku z 2008 roku na zamkniętym osiedlu na pograniczu Książąt Pomorskich z Żelechowem. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Centrum,Szczecin

399 000 zł68 m² 5 905 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na ulicy Pocztowej w pobliżu ch Turzyn. Nieruchomość o powierzchni 67,56m2 składa się z : : Duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

339 000 zł37 m² 9 269,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super oferta! Kawalerka 36,57m2 Powierzchnia: 36,57m2 +balkon Piętro: 3/7 Stan: deweloperski Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Majowe,Szczecin

360 000 zł53 m² 6 782,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam mieszkanie dwu-pokojowe w niskim bloku wybudowanym w 1997 roku na os. Majowym. Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze o pow. użytkowej 53,08 m2, składające się z: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 składające się z: korytarza, łazienki, sypialni oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym znajdujące się w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

252 000 zł27 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Polecam nowe mieszkania o pow. 26,70 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój 19,6 z aneksem kuchennym, łazienka 4,1 m2 z wc, przedpokój 3 m2. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł22 m² 10 409,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania kawalerka na zaadoptowanym poddaszu w kamienicy w Centrum Szczecina 22 m2. Pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, płytę elektryczną, piekarnik, okap oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Nowe Miasto,Szczecin

350 000 zł43 m² 8 101,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkanie w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Śródmieście. Mieszkanie usytuowana na przedostatnim piętrze ocieplonego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. lokalizacja:Gumieńce(ul.Kwiatkowskiego). 2 pokój(rozkładowe). pow. 45 m2. 1 piętro. balkon. komórka lokatorska. czynsz najmu 2700 zł. Kaucja 1 misięczna(2700 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

2 200 zł31 m² 70,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą. Na wynajem urządzone mieszkanie 2-pokojowe, usytułowane na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Na powierzchnię 31,3m2 składają się: - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warzymice

Warzymice,Szczecin

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2. pokojowe, 2. poziomowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. znajdujące się na 2. piętrze bloku na os. Kresy w Warzymicach. Na powierzchnie użytkową składają się : Poziom I :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

374 000 zł35 m² 10 676,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż słoneczną ustawną kawalerkę z balkonem w znakomitej lokalizacji. Osiedle Ornament położone w dzielnicy Nowe Miasto. W pobliżu komunikacja miejska, bardzo szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

495 000 zł43 m² 11 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z ogródkiem. Rok budowy 2016 roku. Mieszkanie o powierzchni 43,08m2 .Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzewskiego

Warszewo,Szczecin

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Mieszkanie do wynajęcia na ul Kostrzewskiego obok ul Duńskiej Warszewo oś Stoki 35 m2 Wynajem od zaraz W pełni umeblowane pralka lodówka telewizor składające sie z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

468 000 zł60 m² 7 807,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie na lewobrzeżu Szczecina, w kameralnej lokalizacji wśród niewysokiej zabudowy oraz domów jednorodzinnych, dzielnica Bukowo, za Żelechowa i Warszewem. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława Jagiełły

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł21 m² 10 960,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży kawalerka z balkonem. Niski blok, drugie piętro w samym centrum w bezpośrednim sąsiedztwie szkół , uczelni i sklepów. Idealna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł47 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Budynek apartamentowy. 2 pokoje, 47m2, balkon, miejsce postojowe, niebuszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

4 000 zł112 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament II-poziomowy 3-pokojowy o powierzchni 112m2 zlokalizowany na podzamczu/stare Miasto w budynku apartamentowo-biurowym z 2011r. z pięknym widokiem na Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

473 000 zł46 m² 10 300,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnym miejscu na granicy dzielnic Łękno oraz Śródmieście - z dala od zgiełku miasta a jednocześnie w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywoń

Dąbie,Szczecin

610 000 zł93 m² 6 559,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe (pierwotnie 4) mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze niskiej, odrestaurowanej kamienicy (odnowiona elewacja i nowy dach) w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

1 400 zł13 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna 13m2 mikro kawalerka w samym Centrum Prawobrzeża- ul. Jasna zaledwie 7 minut spacerem od przystanku tramwajowego Turkusowa. Mieszkanie stanowi alternatywę pokoju na wynajem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie bez pośrednikow w samym centrum Szczecina w kamienicy z 2010 roku, tuż przy Zamku Książąt Pomorskich. Mieszkanie składa się z dużej łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

649 000 zł70 m² 9 297,99 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa Oferta! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 69,7m2 w Szczecinie. Nieruchomość dzięki dużej ilości okien jest jasna oraz przestronna. Wykończona materiałami najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

3 500 zł96 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4- pokojowe, dwupoziomowe, przestronne, umeblowane, wygodne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu Warszewo. Mieszkanie o powierzchni 95,66 m2 znajduje się w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł59 m² 11 014,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, spółdzielcze własnościowe, w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze niskiego bloku z odnowioną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

353 000 zł27 m² 13 074 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż Bez Prowizji oraz podatku pcc! Unikalny na skale miasta Apartamentowiec położony nad Odrą z pięknym widokiem na panoramę Szczecińskiej Starówki Lokalizacja idealna dla Inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Centrum,Szczecin

359 000 zł36 m² 10 044,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*0% Prowizji Ogłoszenie dotyczy sprzedaży ,cesji" umowy deweloperskiej lokalu mieszkalnego (35,74m2) + Loggia(balkon) 7,48m2 znajdującego się na ul. Emilii plater/miedziana. Do ceny należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

325 000 zł33 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pok., w Centrum Szczecina, po znacznym remoncie: - 33 m2 powierzchni użytkowej, - 7 piętro (z ośmiu), - kuchnia i łazienka po remoncie, - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolonistów

Bukowo,Szczecin

790 000 zł87 m² 9 068,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 87 m kw. Salon z aneksem, trzy pokoje, przedpokój i łazienka. Mieszkanie w bloku z 2012 r na Bukowie w Szczecinie. Okolica cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

3 000 zł41 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2 szybkobieżnymi windami. Budynek wydany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

449 000 zł42 m² 10 599,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super lokalizacja - mieszlanie deptak ul.KASZUBSKA - PRZY KASKADZIE Mieszkanie w niesamowitej i atrakcyjnej lokalizacji. Ulica zamknięta bez ruchu samochodów oraz bez głośnych lokali, super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Śródmieście-Zachód,Szczecin

398 000 zł60 m² 6 659,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 59,76 m2 zlokalizowane w centrum Szczecina. Usytuowane na 5 piętrze bloku wybudowanego w 2007 roku. Blok wyposażony w windę. Z tyłu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

125 000 zł14 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam minikawalerkę położoną w ścisłym centrum miasta. Super pod inwestycję lub jako pierwsze mieszkanie dla studenta. Bardzo atrakcyjna cena! Mieszkanie mieści się w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ostoi-Zagórskiego

Warszewo,Szczecin

580 118 zł75 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie trzypokojowe z balkonem! Przedmiotem oferty, jest mieszkanie w stanie deweloperskim ulokowane w trzy kondygnacyjnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

779 000 zł82 m² 9 518,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Zapraszam do zakupu wyjątkowo położonego mieszkania w samym sercu starego Pogodna, wśród zieleni, drzew i nieustannie śpiewających ptaków - w pięknej przedwojennej willi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze 4- piętrowego bloku mieszkalnego z 2016 roku przy ul. gen. Józefa.