dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 025 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

659 505 zł62,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami (9,48 m2 i 7,88 m2), w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Ważna informacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

706 968 zł65,46 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i osobnym wc, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Salon z ekspozycją na południe,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł31,95 m² 18 779,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie premium z widokiem na Odrę! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z rynku wtórnego w stanie deweloperski o powierzchni 31,95 m2 z przestronnym balkonem 5,11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

860 773 zł60,49 m² 14 230 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na Sprzedaż | 3 pokoje | 60 m2 | Szczecin Nad Odrą Wyjątkowe, nowe mieszkanie 3-pokojowe położone na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Nad Odrą w Szczecinie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł43 m² 12 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na parterze nowego budynku składające się z dwóch pokoi, przedpokoju i łazienki. Duży pokój z aneksem kuchennym. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł63,72 m² 7 376,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63,72 m2 zlokalizowanego przy ul. Mazurskiej w Szczecinie. Usytuowane jest ono na drugim piętrze w odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | 35 m2 | centrum Szczecina | taras na dachu | klimatyzacja Do wynajęcia świeżo urządzone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,68 m² 10 877,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze budynku dwupiętrowego oddanego do użytku w 2024 roku przy ul. Kimnesa w szczecinie (okolice Vendo Park) z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,80 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, gotowego do zamieszkania miejsca w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Szczecina? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia komfortowe po.

Szczegóły ogłoszenia

498 700 zł47,70 m² 10 454,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,40 m , położone w zadbanym budynku z 2012 roku. Mieszkanie słoneczne, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum! Sąsiedztwo Fabryki Wody, komunikacji miejskiej oraz Galaxy to niewątpliwie spore auty nieruchomości. Kawalerka położona przy ul. Emilii Plater, budynek z cegły 2007rok.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament nad Odrą czy da się mieć wszystko w jednym miejscu? Czy można mieszkać pięknie, wygodnie i jednocześnie funkcjonalnie, bez kompromisów? Tak i to mieszkanie jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł35,27 m² 18 967,96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2. pokojowy apartament z balkonem typu loggia, usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku, wchodzącego w skład prestiżowej inwestycji na szczecińskich bulwarach z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł18,99 m² 110,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa kawalerka zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Grand Bulwar w Szczecinie, w dynamicznie rozwijającej się części Łasztowni, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,37 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Oferta sprzedaży nowego, komfortowego mieszkania położonego w Szczecinie - dzielnica Dąbie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,65 m² 13 173,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem | 3 pokoje | Warszewo - prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic - Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

372 800 zł63 m² 5 917,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk sprzeda mieszkanie w Szczecinie przy ul. Tarpanowej 42/2 - cena 80% wartości oszacowania Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

795 200 zł71 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł28,06 m² 15 645,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy! Idealna oferta na start lub jako inwestycja! Nowoczesny, niski czteropiętrowy budynek z 2022 roku, wyposażony windę. Osiedle zamknięte szlabanem, teren monitorowany i zagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

1 038 750 zł57,71 m² 17 999,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament nad Odrą | Sedina | Balkon z widokiem na wodę Wyjątkowy 3-pokojowy apartament położony na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Sedina, w pierwszej linii zabudowy nad Odrą. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, bardzo słoneczne, ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł26,40 m² 10 984,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł69,70 m² 11 190,82 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego trzypokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na zamykanym szlabanem osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą i widokiem na Odrę idealne dla Ciebie! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, klimat i świetną lokalizację? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,19 m² 9 714,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament na Warszewie wyjątkowa inwestycja w Szczecinie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu w prestiżowej inwestycji na Warszewie, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 46 m Pogodno, szczecin Cena: 850 000 zł Obowiązkowy zakup miejsca parkingowego: 85 000 zł Czynsz: ok. 450 zł Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Unikatowe 100 m z duszą na 5. piętrze tylko Ty na całej kondygnacji! Wschody i zachody słońca, nowe ogrzewanie, brak strefy płatnego parkowania Cena: 849 000 zł Tylko u nas Angel Estate.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy apartament na wynajem w bardzo dobrym standardzie i w świetnej lokalizacji- na szczecińskim podzamczu. Na powierzchnię 60 m2 składają się: duży salon wraz z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem o powierzchni 32,91 m2, położona w dzielnicy Gumieńce, os. Nowa Cukrownia. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych mebli przez właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczerbcowa

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł68,24 m² 8 645,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia trzypokojowego) o powierzchni użytkowej 68,24m2 położone na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30,56 m² 9 784,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy ulicy Wielkopolskiej 22. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł45,30 m² 12 339,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Mieszkanie w topowej lokalizacji na Warszewie, na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych o niskiej, 2 piętrowej zabudowie. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł39,57 m² 8 820 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z prywatnym ogródkiem | blisko centrum | duży potencjał Marzysz o mieszkaniu z własnym ogródkiem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości centrum? Ta nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł55,12 m² 10 105,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,12 m , położone na 2 piętrze w kamienicy w centrum Szczecina. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł74,40 m² 15 309,14 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - prestiżowy apartament w Sky Garden, szczecin Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Sky Garden - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł67,88 m² 11 697,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna lokal o powierzchni 67,88 m , funkcjonalnie podzielony na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami. To propozycja dla inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł58,20 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 58m położonego w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Szczecin Gumieńce.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum Szczecina, na spokojnym i cichym osiedlu, z dala od głośnych ulic i miejskiego hałasu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł56 m² 15 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,01 m2. Blok z 2021 roku. W bloku jest winda, która zjeżdża bezpośrednio do garażu podziemnego. W skład mieszkania wchodzą dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł71,56 m² 11 319,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane na parterze niskiego budynku z 2014 r. w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię mieszkania o pow. ok. 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,85 m² 15 440,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży słonecznego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 36,85 m 2 zlokalizowanego na Gumieńcach, na osiedlu Nowa Cukrownia. Usytuowane.