dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 030 ogłoszeń

1 200 zł28,80 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia Szczecin Drzetowo, ul. Stalmacha Do wynajęcia jasny, umeblowany pokój w 2 pokojowym mieszkaniu, zlokalizowany w dzielnicy Drzetowo Szczecin, przy ul. Stalmacha Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Niedziałkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

700 410 zł58,73 m² 11 925,93 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oddajemy do Państwa dyspozycji apartament w naszej nowej inwestycji sky garden. Budynek znajduje się przy najpiękniejszym oraz największym parku w Szczecinie im. Jana Kasprowicza. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,90 m² 10 613,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,9 m , zlokalizowanego w północnej części Szczecina (ul. Policka). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł77,94 m² 12 240,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament dla inwestora Nowa Przystań, szczecin ul. Leona Heyki, inwestorze! Szukasz bezpiecznej, nowoczesnej formy lokowania kapitału w nieruchomości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

852 824 zł87,92 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł54 m² 11 018,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe 54 m2 po remoncie ul. Bandurskiego idealne dla obcokrajowców. Mieszkanie posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, co oznacza, że mogą je nabyć osoby spoza Unii Europejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pogodno,Szczecin

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesny 3-pokojowy apartament. Nieruchomość w pełni umeblowana o powierzchni 65 m . Mieszkanie znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pogodno przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe. Bardzo ciepłe i energooszczędne. Mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Milczańskiej. Dwa pokoje z kuchnią i łazienką. Duży ładny balkon (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

469 000 zł38 m² 12 316,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem o pow. 38,8 m2 zlokalizowane na Os. Nowa Cukrownia. Osiedle bardzo lubiane przez Szczecinian. Na miejscu wszelkie usługi, sklepy, dwie siłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Gumieńce,Szczecin

720 000 zł58 m² 12 504,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: funkcjonalne i jasne mieszkanie 57,58 m Szczecin, nowa Cukrownia Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,58 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

550 000 zł55 m² 10 049,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Warszewo | 54,73 m | 1 piętro | balkon typu loggia | zamknięte osiedle | miejsce postojowe Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów, kurzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzałowska

Golęcino,Szczecin

469 000 zł39 m² 12 137,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 2. pokojowe mieszkanie, z tarasem, ogródkiem, komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakole

Arkońskie,Szczecin

550 000 zł48 m² 11 559,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji. W mieszkaniu wymienione zostały instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Znajdują się tam nowoczesne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

599 000 zł49 m² 12 289,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 48,74m2 z tarasem i prywatnym ogródkiem, położone w niskiej zabudowie, w spokojnej i zielonej okolicy. Wnętrze jest jasne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 100 zł19 m² 112,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem, zlokalizowanej w nowoczesnej inwestycji Grand Bulwar Szczecin! Budynek znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

295 000 zł29 m² 10 214,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż piękną kawalerkę po kapitalnym remoncie w Centrum Szczecina, blisko Bramy Portowej. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i starannie przygotowane mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na cichym, zielonym i spokojnym osiedlu. Budynek z windą, zadbany i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

490 200 zł38 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego lokalu mieszkalnego w sercu Reda City. Ten piękny apartament o powierzchni 38 m usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

549 000 zł43 m² 12 875,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,64 m , położone na 3 piętrze w budynku z 2016 roku. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dąbie,Szczecin

749 000 zł64 m² 11 795,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie. Budynek z 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł40 m² 80,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia absolutnie wyjątkowy apartament w prestiżowej, nowej inwestycji "nad Odrą" w sercu Szczecina. Położenie na 7. piętrze, bezpośredni widok na rzekę i wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świątkiewicza

Centrum,Szczecin

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 przy ulicy Bogusława. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki. W salonie sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - Osiedle Gardenia Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą na osiedlu Gardenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

439 000 zł37 m² 11 845,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone - 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku z 2012 roku. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

779 000 zł71 m² 11 018,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Panoramicznej, usytuowane na 2. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą. Lokal o ekspozycji południowo-zachodniej, dzięki czemu jest jasny i ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gumieńce,Szczecin

928 000 zł81 m² 11 728,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, oferujemy państwu na sprzedaż urokliwe, przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane na atrakcyjnym nowym Osiedlu Za Sterem. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Dąbie,Szczecin

1 675 000 zł68 m² 24 596,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbakan

Gumieńce,Szczecin

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem zlokalizowane na parterze niskiego budynku mieszkalnego na strzeżonym, ogrodzonym, monitorowanym osiedlu Barbakan z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dąbie,Szczecin

780 000 zł43 m² 18 009,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Centrum,Szczecin

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy ze słonecznym balkonem z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Lokalizacja: apartamentowiec z 2003 roku położony w sercu Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

485 000 zł116 m² 4 181,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczecin, śródmieście, 116m2, rozkładowe, 4 pokoje Tylko u Nas! Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 116m2. Na nieruchomość składają się 3 oddzielne przestronne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dąbie,Szczecin

656 000 zł43 m² 15 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Pory Roku

Bukowo,Szczecin

760 000 zł63 m² 12 063,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z garażem, położone w spokojnej, kameralnej zabudowie, to propozycja dla osób, które cenią wygodę, prywatność i funkcjonalnie zaprojektowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

275 000 zł27 m² 10 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26,79 m , położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Pomorzany -> Szczecin, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

640 000 zł54 m² 11 898,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? To mieszkanie na osiedlu Niebuszewo-Bolinko może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przemyślany układ, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł40 m² 80,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w prestiżowej, nowej inwestycji "nowa Przystań" w samym centrum Szczecina. Zlokalizowany na ósmym, ostatnim piętrze, zapewnia zachwycający widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie z ogródkiem i tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2, pokojowe mieszkanie z ogródkiem, gumieńce Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m2 usytuowane na parterze w spokojnej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 700 zł26 m² 64,66 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, blisko uczelni w rozsądnym budżecie to mamy coś dla Ciebie! Mieszkanie ma powierzchnię 26,29 m2 i składa się z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzymińska

Drzetowo,Szczecin

590 000 zł63 m² 9 372,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze niskiego, 3-piętrowego budynku z 2007 roku przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie.