dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 029 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w 7-piętrowym budynku z 2020 roku, przy ulicy Powstańców Śląskich - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

230 000 zł24 m² 9 754,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka 23,58 m | Centrum Szczecina | 3. piętro | Kamienica z 1935 r. Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka o powierzchni 23,58 m , położona na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

542 400 zł34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Jeżeli lubisz mieszkać w centrum, wśród kafejek, restauracji w pobliżu teatrów, tras spacerowych, filharmonii to oferta dla Ciebie. W topowej lokalizacji niedaleko Zamku Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Centrum,Szczecin

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, ul. Niedziałkowskiego, apartament, balkon, 2 pokoje, park Kasprowicza, jasne Błonia. Apartament 2 pokojowy z balkonem w nowym budownictwie przy Parku Kasprowicza i Jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

1 600 zł42 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Przestronny, jednopokojowy apartament, położony w nowoczesnym budynku z windą. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, niedaleko Bramy Portowej. Salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

270 000 zł25 m² 10 931,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży przytulnej kawalerki po remoncie w 2024r., zlokalizowanej w sercu Szczecina. Na sprzedaż komfortowa urządzona kawalerka o powierzchni 24,7 m , usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

1 279 000 zł150 m² 8 538,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Wysokometrażowe mieszkanie w świetnie położonej, centralnej lokalizacji Szczecina przy Jasnych Błoniach na ulicy Lutnianej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Panoramicznej w Szczecinie, na prestiżowym osiedlu Panoramika. Lokal znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gumieńce,Szczecin

1 096 000 zł99 m² 11 115,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze 4-lokalowego budynku. Każde z mieszkań posiada osobne, niezależne wejście. Cała posesja jest ogrodzona i zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

713 514 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja! Opłaty notarialne ponosi Deweloper! Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i osobnym wc, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

870 000 zł87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny, słoneczny apartament 4-pokojowy z dużym balkonem Bukowe, szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 86,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie os. Zawadzkiego, szczecin Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m po podłodze, położone na ostatnim jedenastym piętrze budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolonistów

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie 47 m Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł37 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Gumieńcach przy ulicy Mościckiego. Mieszkanie do wynajęcia z widocznym umeblowaniem. W salonie już znajduję się komoda rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny Apartament w samym Sercu Szczecina. ul. Duńska 17. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu, położonego w sercu Szczecina, w pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

650 000 zł64 m² 10 220,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładnie zaaranżowane, przestronne, nowocześnie urządzone, wygodne 4 - pokojowe mieszkanie po remoncie, umeblowane nowymi meblami i wyposażone w sprzęt agd, z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 80 m z piwnicą po remoncie, miejsca parkingowe za bramą Szczecin Pogodno 1 150 000 zł Oferta sprzedaży przestronnego, jasnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

3 250 zł90 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Oferujemy na wynajem atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie na szczecińskim Warszewie. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 składa się z 4 pokoi w tym duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

2 600 zł66 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, bardzo ładne mieszkanie z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji Harmonia Szczecin Gumieńce. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

602 730 zł54 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Wejście na klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądż pierwszym najemcą! Wygodne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w nowym kameralnym dwupiętrowym budynku przy ul. Rostockiej. Mieszkanie w trakcie umeblowania, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Majowe,Szczecin

699 000 zł97 m² 7 183,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 97,30 m , zlokalizowane na Osiedlu Majowym w Szczecinie przy ul. Iwaszkiewicza. Główna część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bukowe,Szczecin

715 000 zł75 m² 9 584,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Osiedle Bukowe, prawobrzeżna dzielnica Szczecina, bardzo lubiana przez mieszkańców. Pełna infrastruktura : sklepy, szkoły, szpital Zdroje, kościół, przychodnia, komunikacja miejska - to wszystko jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w miejscu, które łączy urok secesyjnej kamienicy z wygodą współczesnego stylu życia. Na sprzedaż oferujemy wygodne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Nowe Miasto,Szczecin

318 000 zł24 m² 12 979,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki po generalnym remoncie, zlokalizowanej w Szczecinie przy ul. Mieszka I. Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciekawa oferta do wynajęcia. Kawalerka o pow. 39m2 z ogródkiem ok. 20m2 od strony południowej. W pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania. Lokalizacja: skrzyżowanie Piastów/al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Centrum,Szczecin

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Słoneczna kawalerka 26 m w centrum Szczecina | gotowa do zamieszkania | kamienica 1890 r. Szukasz mieszkania w centrum, do którego możesz wprowadzić się od razu bez dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

3 000 zł85 m² 35,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym. Dla kogo Lokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

445 000 zł39 m² 11 410,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Możliwość zakupu dla osób spoza ue! Mieszkanie po kapitalnym remoncie os. Zawadzkiego, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m po podłodze, położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł50 m² 49,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z windą na Pomorzanach. W okolicy sklepy, centrum handlowe, komunikacja miejska, park. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabowo,Szczecin

519 000 zł41 m² 12 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz własnego, kameralnego miejsca w spokojnej części Szczecina? To mieszkanie na ul. Emilii Plater (dzielnica Drzetowo-Grabowo) to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

542 400 zł34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł43 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu, budynek z windą. Duży pokój z balkonem - na wyposażeniu rozkładana sofa, ława, niska komoda, tv. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 10:00 19:00. English below. Do wynajęcia przestronna kawalerka ul. Bałuki, przy Deptaku Bogusława. Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

519 899 zł45 m² 11 553,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa Cena 519 900 zł! Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na szczecińskich Gumieńcach przy ul. Kazimierskiej 1j. Lokal znajduje się na IV piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł31 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem 1 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze zamkniętego osiedla przy ul. Potulickiej, w 6-piętrowym budynku z 2020 roku, obok pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kimnesa

Stołczyn,Szczecin

439 000 zł37 m² 11 961,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie poranek, gdy pierwsze promienie słońca wpadają przez duże okno, a Ty z filiżanką kawy siadasz na szerokim parapecie pełniącym funkcję wygodnej ławy do siedzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszewo,Szczecin

1 130 000 zł107 m² 10 517,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 107,44 m , zlokalizowanego na nowoczesnym Osiedle Osówka w Szczecin. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Stare Miasto,Szczecin

2 600 zł42 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedaleko Zamku Książąt Pomorskich, teatru Współczesnego, filharmonii i Książnicy Pomorskiej i Bramy Portowej, kaskady, a z drugiej strony do wynajęcia 2 pokojowe bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

260 000 zł43 m² 6 076,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze kamienicy, zlokalizowanej na Pomorzanach. Budynek wyremontowany, ocieplony. Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie do remontu lub dla mniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 100 zł31 m² 66,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu śliczną kawalerkę na wynajem o powierzchni 31,4 m2, zlokalizowane na piatym piętrze w apartamentowcu z windą w budynku z 2025 roku zaledwie 15 min od.