dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł45 m² 14 359,40 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Ornament | 2 pokoje | 6. piętro | balkon kupujący nie płaci 2% pcc W architekturze ornament to detal, który nadaje całości charakter i sprawia, że przestrzeń staje się czymś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

489 000 zł40 m² 12 170,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z garażem na zamkniętym osiedlu - Warszewo Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Niebuszewo,Szczecin

425 000 zł36 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe słoneczne mieszkanie od strony podwórka o powierzchni 36 m2 na 7 piętrze w wyremontowanym 10 piętrowym budynku przy ulicy Ofiar Oświęcimia. Nieruchomość po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Warszewo,Szczecin

555 000 zł43 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, wyposażonego w windę. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

260 000 zł22 m² 12 087,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna kawalerka w Centrum Szczecina ul. Bałuki Na sprzedaż przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 4. piętrze w zadbanej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Południowa

Gumieńce,Szczecin

275 000 zł25 m² 10 938,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka świeżo po remoncie, położona w atrakcyjnej części Szczecina dzielnica Gumieńce. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w ocieplonym budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stołczyńska

Skolwin,Szczecin

1 500 zł42 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na 1-szym piętrze w budynku 2-piętrowym w Skolwinie. Mieszkanie po remoncie, odświeżone ściany, wymienione panele, nowa instalacja gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

284 000 zł27 m² 10 601 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,79 m , położona na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 49 w Szczecinie - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żelechowa,Szczecin

555 000 zł42 m² 13 334,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie z antresolą i balkonem. Mieszkanie na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2022 roku. Warszewo, ul. Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

339 000 zł28 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka w centrum Szczecina | Idealna inwestycja Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 28 m , położona w samym centrum Szczecin. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 800 zł38 m² 73,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone przy ul. Kusocińskiego w Szczecinie, w nowoczesnym apartamentowcu o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Centrum,Szczecin

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie na 3. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Black Perl! Mieszkanie ma powierzchnię 53 m i zachwyca funkcjonalnym układem. Po wejściu wita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna, jasna kawalerka w centrum miasta z balkonem. Centrum idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieć wszystko w zasięgu ręki: sklepy, restauracje, uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabowo,Szczecin

519 000 zł57 m² 9 043,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (57,39m2) znajdujące się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikana

Warszewo,Szczecin

819 000 zł67 m² 12 223,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,19 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecin Warszewo. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię 59,31 m2 składa się: - salon z duzym aneksem kuchennym - 2 sypialnie - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

349 000 zł36 m² 9 792,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka 35,64 m2 znajdujące się na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2024 roku. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny z aneksem kuchennym 30,73m2; -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Centrum,Szczecin

472 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze budynku wybudowanego w 2018 roku. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - przedpokój - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Dąbie,Szczecin

2 000 zł21 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje wyremontowaną nieruchomość na wynajem, zlokalizowaną przy ulicy Pomorskiej w dzielnicy Dąbie. Mieszkanie usytuowane na I piętrze niskiego bloku z lat 80. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

375 000 zł34 m² 10 945,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronna kawalerka w stylu loftowym, zlokalizowana na 3. (ostatnim) piętrze budynku z 2008 roku. Wysokość pomieszczeń 3,10 m nadaje wnętrzu wyjątkowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł38 m² 73,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo zadbane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone w apartamentowcu przy ul. Kusocińskiego w Szczecinie. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowym budynku Hanza Tower w Szczecinie. Lokal znajduje się na wysokim 13 piętrze, ze sporym balkonem co zapewnia spektakularny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

650 000 zł57 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestrzeń dla Twojej rodziny - 3 pokojowe mieszkanie/ funkcjonalny układ / dobra lokalizacja Punkt bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta ( Niebuszewo). W pobliżu nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

509 000 zł40 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż w pełni umeblowane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w samym sercu miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, bliskość sklepów, szkół, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

1 199 000 zł81 m² 14 811,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania z niepowtarzalnym klimatem dla swojej rodziny i dostępem do wielu udogodnień w mieście. Koniecznie sprawdź tą nieruchomość! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 145 000 zł58 m² 19 586 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania na wysokim poziomie? Wyjątkowa nieruchomość nad rzeką Odrą, z widokiem na szczecińską Wenecję i panoramę miasta! Przedostatnie piętro, duży balkon i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Centrum,Szczecin

1 999 zł27 m² 74,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę stylową, całkowicie odnowioną kawalerkę w samym sercu Szczecina, przy Al. Wyzwolenia. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieć miasto w zasięgu ręki do Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł31 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja. Ściany obecnie są pomalowane na jasny kolor (inne niż na zdjęciach w ofercie). Zapraszam do zapoznania się z ofertą jednopokojowego mieszkania, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gumieńce,Szczecin

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku z 2018 roku na oś. Nowa Cukrownia. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widok na panoramę Szczecina | balkon | piętro 5 | 2 windy | parking | umeblowane Nowoczesny, jasny 2 pok. apartament z przestronnym balkonem i pięknym widokiem na panoramę miasta, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

465 000 zł50 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Gotowe do wprowadzenia | Pełne wyposażenie | Niski czynsz | Wysokie sufity | Centrum Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 50,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszewo,Szczecin

2 250 zł56 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty! hit! Do wynajęcia, komfortowe i słoneczne 2 pok. mieszkanie z dużym balkonem - w nowym budynku z 2013 r. - na nowoczesnym os. Warszewo w Szczecinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

159 000 zł11 m² 14 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Hit inwestycyjny W sercu szczecina | 12% roi | centrum Szczecin, ul. Bolesława Śmiałego ścisłe centrum 1 min pieszo do uczelni: uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorski Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł42 m² 54,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i przestronnego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w top lokalizacji! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe wraz z miejscem parkingowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł78 m² 6 438,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Elizy Orzeszkowej, która została zmodernizowana oraz przebudowana w 2023 r. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żółkiewskiego

Centrum,Szczecin

289 000 zł24 m² 12 041,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m , usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina. Skład nieruchomości: salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

465 000 zł50 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w samym centrum Szczecina, które zaskakuje już od progu. Kuchnia usytuowana wyżej od salonu i otwarta na niego taki układ to rzadkość i sprawia, że 50,22 m czuć znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

799 000 zł72 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Idealna Oferta dla Rodzin! Świetna lokalizacja! Blisko centrum, w pobliżu zieleń/ punkty spacerowo rekreacyjne- park Brodowski i Staw Brodowski. Oferuję na sprzedaż nowocześnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 300 zł95 m² 21 156 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 94,55 m2 wraz z pięknym tarasem 44,25 m2, położonego nad malowniczym jeziorem w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Pomorzany,Szczecin

308 000 zł27 m² 11 496,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż kompaktowa, bardzo funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 26,79 m , położona na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Mimo niewielkiego metrażu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Szczecin

359 900 zł30 m² 11 996,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż własnościowe, komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 9. piętrze bloku z windą - stan idealny! Mieszkanie świetnie zlokalizowane,.