dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

639 000 zł52 m² 12 187,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta wyłącznie w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską o łącznej powierzchni 51,61 m (powierzchnia użytkowa mieszkania 48,10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie na trzecim w budynku z 2018 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchenny z wyjściem na taras - sypialni - korytarza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, pogodno, loft, 2 pokoje, wysoki standard, parter z ogródkiem, garaż, komórka lokatorska, smart Home. Najnowsza inwestycja usytuowana w Szczecinie w podwórzu między ulicami 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszewo,Szczecin

633 000 zł55 m² 11 570,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m , położone na parterze budynku z 2009 roku, na kameralnym osiedlu w dzielnicy Warszewo. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czorsztyńska

Pogodno,Szczecin

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu mieszkanie 4 pokojowe na Pogodnie na wynajem. Nieruchomość: - 84 m2 - 4 pokoje - remont generalny w 2016 r. - kuchnia oddzielna i w pełni wyposażona - duży salon - szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 790 000 zł63 m² 28 462,40 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Szczecina hanza tower, 22. piętro Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament zlokalizowany na 22. piętrze prestiżowego budynku hanza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Centrum,Szczecin

790 000 zł55 m² 14 298,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Perełka! Św. Wojciecha 1 Zamieszkaj w absolutnie wyjątkowym mieszkaniu, w najpiękniejszej secesyjnej kamienicy Szczecina pod prestiżowym adresem Św. Wojciecha 1. W samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Szczecin

5 800 zł67 m² 87,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy, słoneczny apartament zlokalizowany w centrum Szczecina. Usytuowany na 11 piętrze w prestiżowym apartamentowcu Sky Garden przy ul. Niedziałkowskiego. Bliskość największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajdująca się na Starym Mieście. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

525 000 zł48 m² 11 043,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu loft położone na 4. piętrze w Śródmieściu-Centrum Szczecina. Na powierzchnię 47,54 m składają się: holprzestronny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dotyczy ładnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni około 38 m2. Budynek River House tuż przy głównym węźle komunikacyjnym Wyszyńskiego. Nowy budynek z windą. Świetna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Śródmieście,Szczecin

284 000 zł26 m² 10 802,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: słoneczna kawalerka z balkonem - 26,29 m | 6. piętro | Doskonała lokalizacja Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki o powierzchni 26,29 m , położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Gumieńce, ul. Spiska Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

769 000 zł57 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,43 m2 (wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych) usytuowane na parterze niskiego bloku z 2013 roku, przy ul. Maciejkowej. Poranna kawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Centrum,Szczecin

1 800 zł37 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka studio z tarasem w cichej i spokojnej części Pogodna. Mieszkanie znajduje się na parterze apartamentowca. Na podłodze deska sosnowa. Ściany wygładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Upalna

Warszewo,Szczecin

950 000 zł81 m² 11 712,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: osów, spokojna, kameralna okolica Wyjątkowa oferta lokalu mieszkalnego 81,11 m2 w zabudowie szeregowej (skrajny segment) Położenie gwarantuje ciszę i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

305 000 zł35 m² 8 726,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam słoneczne mieszkanie na parterze, do kapitalnego remontu. Powierzchnia mieszkania to około 35 m2, składa się na nią salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i mały przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

549 000 zł97 m² 5 659,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gumieńce - przestronne, bezczynszowe mieszkanie 97 m z kominkiem, garażem i ogrodem Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 97,12 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

633 000 zł55 m² 11 570,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na parterze niskiego, zadbanego bloku z 2009 roku, z dwoma prywatnymi ogródkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie na wynajem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko Kaskady i Bramy Portowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku wybudowanym w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym w centrum miasta (200 metrów od Galaxy). Powierzchnia 35 mkw. pełne umeblowanie: sypialnia - łóżko z materacem, pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

735 000 zł64 m² 11 484,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem - wysoki standard Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane przy ul. Potulickiej w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podjuchy,Szczecin

315 000 zł37 m² 8 850,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ,dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,72 m 2. Usytuowane jest ono na 1 piętrze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy chcesz zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy, z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum Szczecina? Jeśli tak, to nasza oferta może być tym czego szukasz. Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bukowe,Szczecin

360 000 zł33 m² 10 912,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży duża kawalerka na os. Bukowym w nowym niskim budynku zlokalizowana w otulinie Puszczy Bukowej. Mieszkanie składa się z : - Duży pokój ( ok. 18 m2 ) na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

749 000 zł57 m² 13 119,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie 57,09 m z prywatnym ogrodem 100 m w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja: szczecin osiedle Nowa Cukrownia Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomarańczowa

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku z cegły, zlokalizowanym przy ulicy Pomarańczowej. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bukowo,Szczecin

579 000 zł69 m² 8 440,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

- oferta ograniczona czasowo! Dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przestrzeń, komfort i bliskość natury na wyciągnięcie ręki! Uwaga: mieszkanie można sfinansować kredytem bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

549 000 zł68 m² 8 098,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej około 68 m , położone na ostatnim piętrze kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemierzyńska

Niebuszewo,Szczecin

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone w kamienicy przy ul. Niemierzyńskiej. Lokal na poddaszu, składa się z dwóch pokojów, kuchni z meblami w zabudowie i agd, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Turzyn,Szczecin

493 000 zł38 m² 13 004,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Tylko w Plus Nieruchomości. Na sprzedaż świetnie usytuowane 2-pokojowe mieszkanie na Turzynie. Lokal mieści się na trzecim piętrze niskiego bloku z cegły z 2006r, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Kaliny,Szczecin

850 000 zł67 m² 12 618,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem i widokiem na panoramę miasta - apartamentowiec z 2013 roku, świerczewo, szczecin Szukasz mieszkania w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maczka

Gumieńce,Szczecin

465 000 zł35 m² 13 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 35 m , które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i niepowtarzalny komfort. Usytuowane na parterze nowego budynku, wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

8 500 zł62 m² 137,10 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** wyłącznie U nas **! Ekskluzywny Apartament na Wynajem w Sercu Miasta-! Z przyjemnością prezentujemy niezwykle luksusowy dwupokojowy apartament, usytuowany na 19 piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Stare Miasto,Szczecin

370 000 zł34 m² 10 812,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone w atrakcyjnym miejscu Szczecina przy Katedrze i Zamku Książąt Pomorskich. Ciche centrum to spokojne miejsce w otoczeniu zieleni. Nieruchomość powstała w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

349 000 zł35 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej inwestycji! Cena: 349 000 zł netto (w tym możliwość zwrotu vat dla osób fizycznych). Lokalizacja: ul. Bronowicka, szczecin Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Stołczyn,Szczecin

525 000 zł59 m² 8 933,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż, ul. Księżnej Dąbrówki Na sprzedaż piękne, bardzo jasne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

419 000 zł61 m² 6 846,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Pierwsze mieszkanie? A może zakup pod wynajem? Niezależnie od celu zakupu może Cie zainteresować nasze mieszkanie przy ulicy Naruszewicza na szczecińskim Niebuszewie. Okolica ma bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z dobrze nasłonecznionym ogródkiem. Duży, ogólnodostępny parking dla mieszkańców przed budynkiem. Osiedle zamknięte- szlaban, monitoring. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowa Cukrownia. Mieszkanie urządzone z dbałością o szczegóły, dla wymagającego klienta. Na powierzchnię 66 m2 składają się.