dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 675 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 675 ogłoszeń

270 000 zł35,03 m² 7 707,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura. Idealne pod najem ale nie tylko! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój , -pokój , -przedpokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł29,10 m² 9 965,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka na 5 piętrze w bloku z dwiema windami, dobrze zlokalizowana niedaleko Fabryki Wody. W skład mieszkania wchodzi : pokój, otwarta kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł63 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka spokój - 3 pokoje w jednej z najbardziej pożądanych części Szczecina Są mieszkania, które po prostu się ogląda. i są takie, do których chce się.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł49,07 m² 3 729,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Pasewalku (niemcy) o powierzchni 49,07 m2. Pasewalk to spokojne i ciche 15-sto tysięczne miasteczko w Meklemburgii oddalone od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Arkońskie-Niemierzyn,Szczecin

519 000 zł47,19 m² 10 998,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje duży balkon widok na panoramę miasta Wiosny Ludów, szczecin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 9. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Słoneczna kawalerka z balkonem - nowoczesna przestrzeń, która pracuje na siebie Są nieruchomości, które kupujesz. i takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać od pierwszego dnia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł15 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy w pełni umeblowaną kawalerkę, gotową do zamieszkania od 1 grudnia. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku i zostało urządzone tak, aby zapewnić komfort, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m zlokalizowane przy ul. Leona Heyki w Szczecinie, na 5. piętrze nowoczesnego budynku. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł68,79 m² 11 556,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach. Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy. Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny apartament trzypokojowy zlokalizowany na 22 piętrze apartamentowca Hanza Tower z widokiem na panoramę miasta. Układ pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł66,70 m² 8 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m , położone na parterze zadbanej kamienicy, w pobliżu centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, klimat.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł105,11 m² 8 362,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży piętro domu znajdujące w dzielnicy Pogodno, w budynku posadowionym przy cichej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł42,12 m² 9 021,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. To idealna oferta dla singla, pary lub młodej rodziny szukającej spokojnego miejsca z doskonałym dostępem do zieleni i centrum miasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł68,58 m² 13 852,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 109 m , położone w spokojnej części Szczecina Kijewie, przy ul. Foczej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł45,35 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

* odrestaurowane wnętrze | Pierwszy najemca * Idealna przestrzeń na domowe biuro * Cisza i kojący widok na korony drzew We can speak English. Parliamo italiano. Oferta Z wielką przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną przy ul. Ludomiła Rayskiego w samym sercu Szczecina, zaledwie 100 metrów od Placu Grunwaldzkiego. To idealna lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 134 000 zł90,69 m² 12 504,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie na Gumieńcach - wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł52,41 m² 10 093,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,14 m po generalnym remoncie, zlokalizowane w Szczecinie w dzielnicy Żelechowa. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69 m² 10 855,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje | 69 m2 | balkon | garaż | Śródmieście - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł74,20 m² 10 229,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze niskiego budynku w Mierzynie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego o pow. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł68,28 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w sercu prestiżowego Pogodna! Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość, która łączy w sobie wyjątkowy klimat starego Pogodna, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

348 900 zł39,05 m² 8 934,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w jednym z najbardziej cenionych osieli Szczecina - na Pogodnie , przy ul. Rostworowskiego. To miejsce zachwyca spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł97,20 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przy Parku Żeromskiego 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,2 m2 na wysokim parterze kamienicy, idealne również na działalność np. kancelarię, notariat, biuro rachunkowe. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł62,73 m² 10 505,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście, o powierzchni 62,73m2. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł75 m² 10 866,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie położone na Starym Mieście w Szczecinie. Apartament jest nietypowy i bardzo oryginalny. Mieszkanie bardzo przestronne i słoneczne, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka z widokiem | 31 m | 7/8 piętro | ul. 26 Kwietnia Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,49 m² 5 589,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w kamienicy Śródmieście Szczecin | 53,49 m | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,49 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł94,04 m² 11 686,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowe mieszkanie w Centrum Szczecina. Położone na ul. Szymanowskiego (jasne Błonia). Posiada podwórko zamykane na szlaban z dostępnymi tylko dla mieszkańców miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł78,86 m² 6 327,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,86 m , położone w świetnej lokalizacji - dzielnica Turzyn, tylko 3 minuty do Galerii Turzyn. Mieszkanie składa się z: 4.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,10 m² 14 216,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży kawalerki, o powierzchni 35,1 M2 Z dużym balkonem I piwnicą W pobliżu lasu I licznych terenów zielonych. Bezpośrednio pod budynkiem dużą liczba.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł82,81 m² 9 177 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku, w otoczeniu zieleni. Lokal składa się z 5 ustawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69 m² 11 579,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania z ogródkiem na osiedlu Panoramika pojawiają się na sprzedaż stosunkowo rzadko dlatego warto umówić się na prezentację zanim oferta zniknie z rynku (pierwsze zdjęcie to.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł69,80 m² 7 951,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,8m2 na 7 piętrze wysokiego bloku z 1984r. na Osiedlu Słoneczne. Forma własności: odrębna własność. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,26 m² 7 959,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Mieszkanie idealne na nieuciążliwą działalność. Parter kamienicy z wyjściem bezpośrednio na ulicę. W ruchliwym miejscu, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą! Ładne mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 2 piętrze zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w niskim budynku 5-piętrowym z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,30 m² 9 614,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, ustawne i przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul. Bandurskiego w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni 62,3m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł62,52 m² 13 995,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas! Wyjątkowa oferta, atrakcyjna mieszkanie z komórką lokatorską! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy apartament 3 pokojowy położony na Warszewie na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny apartament na wynajem. Pięknie położone mieszkanie - apartament z kominkiem w domku jednorodzinnym. Cicha spokojna okolica. Trzy-pokojowy, sypialnia usytuowana na drugim poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł26,79 m² 10 265,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie sprzedaży Kawalerka do generalnego remontu, szczecin Pomorzany Na sprzedaż kawalerka o praktycznym układzie oddzielny salon, kuchnia wewnętrzna oraz osobna łazienka położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł106,20 m² 9 416,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w samym sercu Szczecina przy ul. Jagiellońskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Kaskada oraz głównych punktów.