dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 675 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 675 ogłoszeń

299 990 zł30,56 m² 9 816,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Ciekawa kawalerka położona na zaadaptowanym strychu kamienicy w centrum Szczecina w okolicach ul. Wojska polskiego/wielkopolskiej. Pow. użytkowa 30,56 m2. W skład lokalu wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,37 m² 7 558,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam duże mieszkanie 2-pokojowe w cichej części Centrum Szczecina. Ze względu na lokalizację oraz rozkład pomieszczeń idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,26 m² 9 948,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli zależy Ci na życiu w sercu miasta, ale w miejscu z charakterem to mieszkanie może być strzałem w dziesiątkę. Położone na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

440 285 zł33,98 m² 12 957 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Podana cena jest ceną brutto (vat 23%)! Cena netto 357 955 zł Na sprzedaż świeżo wykończona kawalerka, znajdujące się w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w centrum | światłowód gratis | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz wszystko gotowe - idealne mieszkanie dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

524 999 zł60,06 m² 8 741,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Forma własności: pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2-pokojowe (60,06 m2) po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w oficynie (druga linia zabudowy) na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł44,90 m² 12 004,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż odświeżone mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Żydowce. Mieszkanie własnościowe po częściowym remoncie, o powierzchni 44.9 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł88,40 m² 6 776,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 88m położone w spokojnej i zielonej części Prawobrzeża Osiedle Bukowe-Klęskowo. Lokal usytuowany jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł71 m² 9 436,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania na Warszewie z przynależną piwnicą oraz garażem w bryle budynku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,40 m² 9 644,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,4 m , położone na 2. piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku na osiedlu Majowym na prawym brzegu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,45 m² 10 939,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, zlokalizowane na Starym Mieście w Szczecinie. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon, przytulna sypialnia, funkcjonalna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,02 m² 11 675,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz nieruchomości, która pozwoli Ci połączyć komfortowe życie z prowadzeniem działalności lub pracą zdalną? Ta oferta spełnia wszystkie te oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł70,30 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,90 m² 10 145,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe i rozkładowe mieszkanie, położone na os. Słonecznym w Szczecinie. W okolicy pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, żłobki, ryneczek,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł96,30 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,30 m , położone w odnowionej kamienicy przy ul. Bolesława Śmiałego w Szczecinie. Lokal jest bardzo ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł29,50 m² 11 694,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 29,5 m , usytuowane na parterze w bloku, położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,93 m² 8 855 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Krzywoustego. Lokal przeszedł generalny remont wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł114,88 m² 5 214,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Centrum, al. Piastów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 114,88 m2, zlokalizowane w sercu miasta, w kamienicy. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł57,64 m² 8 136,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Idealna propozycja dla zwolenników ścisłego Centrum miasta. Zapraszam do zakupu 2 przestronnych pokoi o powierzchni 57,64m2, a w tym: - przedpokoju, - 2 rozkładowych pokoi, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł60,14 m² 7 565,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m położone na 2 piętrze. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,23 m² 8 714,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie 49,23 m? ? os. Słoneczne, szczecin. Przedstawiam ofertę sprzedaży wygodnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 49,23 m?, położonego na 4. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł91,02 m² 5 262,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż przestronne, 4?pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 m2, położone na 2. piętrze ocieplonej kamienicy przy ul. Strzałowskiej. Lokal kilka lat temu przeszedł remont, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł67,40 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy na prezentację wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 67,4m2 , zlokalizowanego na osiedlu Nad Rudzianką w Szczecinie, w cichej części miasta. Mieszkanie ma 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,61 m² 9 473,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52 m² 10 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 maja. Osiedle Harmonia na Gumieńcach. Fajne mieszkanie, słoneczne, umeblowane, całkowicie wyposażone. Salon z aneksem kuchennym. Balkon od strony zachodniej. Sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,69 m² 9 462,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w doskonałej lokalizacji w centrum Szczecin, przy ulicy Małopolskiej, bezpośrednio przy Wałach Chrobrego, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,40 m² 9 159,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

!uwaga! nowa cena! obniżka o 81 000 zł! Na sprzedaż 3.pokojowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,4 m , zlokalizowane na 1. piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł48 m² 14 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48 m , położone w centrum Szczecina przy ul. Niedziałkowskiego. Do mieszkania przynależy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64,70 m² 9 721,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, które daje przestrzeń, intymność i Twój własny kawałek zieleni. Zapomnij o problemach z parkowaniem i ciasnych balkonach.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63,68 m² 12 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, komfortowo wykończone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 63,68m2. Powierzchnia całego mieszkania po podłodze to jest ok. 100m2. Miejsce postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł38 m² 10 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Szczecin (bliskie Pomorzany, okolice ul. Mieszka I i os. Polonia). Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65,19 m² 7 654,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Duże mieszkanie w samym centrum idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowym budynku Podjuchy Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na trzecim piętrze zabytkowego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł78 m² 5 628,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie/apartament o powierzchni 78 m (52,1 m użytkowej), po generalnym remoncie (do wykończenia), zlokalizowane przy ul. Karola Szymanowskiego w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,47 m² 11 347,23 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,47 m2 w bloku z roku 2015. Mieszkanie bardzo zadbane z maksymalnie wykorzystaną przestrzenią, zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,26 m² 10 495,68 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Szczecinie, w dzielnicy Gumieńce. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ pomieszczeń, co zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł81,10 m² 9 852,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta w Szczecinie, tuż przy Placu Orła Białego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, komfortowego 2 pokojowego mieszkania z balkonem w bardzo pożądanej lokalizacji Gumieńce. Mieszkanie posiada osobne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł48,88 m² 21 051,55 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament W hanza tower 48,88 m + loggia 9,85 m | widok na centrum Na sprzedaż nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 48,88 m z.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł145,47 m² 10 930,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przestronny 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament znajdujący się w 4-lokalowym budynku wybudowanym w 2003r., położonym w drugiej linii zabudowy w dzielnicy Warszewo. Na.