dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 669 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł47 m² 11 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Szczecin, ul. Dunikowskiego Szukasz mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Szczecina? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,51 m² 10 964,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, centrum, ul. Felczaka, jasne Błonia, 3 pokoje, balkon, spółdzielczo-własnościowe, spółdzielcze. Istnieje możliwość zakupu mieszkania przez osoby z poza ue! Oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł41,60 m² 13 678 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim nad Odrą Inwestycja Sedina, szczecin. Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny 2-pokojowy apartament dla.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł26,79 m² 10 787,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka o powierzchni 26,79 m , położona na 1. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku z 1971 roku na popularnych Pomorzanach, przy ul. 9 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł77,16 m² 6 467 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o dużym potencjale aranżacyjnym i inwestycyjnym, zlokalizowane w sercu Drzetowa, przy ulicy Parkowej, tuż obok skrzyżowania z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina - 130m2, kamienica. II piętro. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 130m2, położone w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł107,91 m² 6 764,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina 4 pokoje z balkonem i dodatkową kawalerką Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 107,91 m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,20 m² 10 456,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 8 piętrze w bloku przy Parku Żeromskiego, tuż obok galerii Galaxy. Świetna lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

353 220 zł33,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dla klienta gotówkowego! Oferuję na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w apartamentowcu Reda City. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego lokum w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł94 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie 94 m | 1. Piętro kamienicy | ul. Bolesława śmiałego szczecin opis nieruchomości przestrzeń, potencjał, klimat kamienicy Na sprzedaż przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,62 m² 11 989,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża kawalerka z potencjałem na Pogodnie na os. Magnolia (oferta sprzedaży od pierwszego właściciela). Przedmiot oferty: mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej 41,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł85,85 m² 10 192,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania 88m2 zlokalizowanego w centrum Szczecina , na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku z windą w ybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41,41 m² 9 635,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Idealne dla: pary, inwestora (pod wynajem), miłośnika żeglarstwa (marina) Okolice Gocławia w Szczecinie szczególnie rejon mariny to jedno z najbardziej klimatycznych, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, wysoko wykończone mieszkanie Z ogródkiem szczecin, bukowo 37 m | 425 000 zł + miejsce parkingowe | Rok budowy: 2024 Komfort, nowoczesność i idealna lokalizacja w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł94 m² 9 244,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7 m (94.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł43,44 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Pogodno idealne do zamieszkania lub jako inwestycja! Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,13 m² 10 817,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy pierwsze piętro, niski czynsz. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,98 m² 7 566,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Obejrzyj wirtualną prezentację przed wizytą na żywo! Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się nieopodal ronda Giedroycia. Mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji powierzchni strychowej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,20 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Idealnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie w bloku z nową windą. Jasne, słoneczne i bardzo ustawne pomieszczenia o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł57,63 m² 7 791,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie ul. Naruszewicza przy pętli.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74 m² 15 540,54 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w sercu Szczecina, położony na 10. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Nieruchomość o powierzchni 74 m posiada duży taras przystosowany do systemu nawadniania.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45,89 m² 13 510,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze z ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu na pograniczu Gumieniec i Warzymic, usytuowane na parterze, niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

519 000 zł77 m² 6 740,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze i zachwyca funkcjonalnym układem oraz dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł35 m² 10 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej kawalerki, zlokalizowanej na lubianym osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze budynku z 2002 roku, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety itd. ze względu na swoje położenie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77,45 m² 11 607,49 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o łącznej powierzchni (77,45m2), położony na 11. piętrze w 18-piętrowym apartamentowcu Widok` z 2009r. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej kawalerki? Najlepiej gdyby znajdowała się w ścisłym centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób ? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł36,42 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,42 m z dużym tarasem (9 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji nad Odrą, w budynku z 2025 roku. Atuty: -topowa.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39 m² 12 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1891

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39 m położona na wysokim parterze frontowej części kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie. Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,67 m² 11 999,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje | 56,67 m | balkon | 1. piętro | winda | 2015 r. Szukasz mieszkania, do którego można się od razu wprowadzić, bez stresu i remontów? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane mieszkanie typu "studio" o powierzchni 30m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w Zachodniej części miasta, na osiedlu Warszewo. Nieruchomość o powierzchni ok.42m2., wyposażona i umeblowana, po.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,40 m² 9 719,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż jasne i wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,40 m2, położone na 3 piętrze zadbanego bloku na zamkniętym osiedlu w Szczecinie. Dwa rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 391 110 zł81,83 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym budynku położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł36,35 m² 11 004,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szczecin, centrum, ul.Legionów Dąbrowskiego 14 (vis a vis Galerii Turzyn), kawalerka, parter, tern zamknięty, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,51 m² 8 603,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w bardzo atrakcyjnym położeniu, w samym centrum miasta przy ulicy Wielkopolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,98 m² 10 966,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (81,98 m2) z balkonem (+ 5,78 m2) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł114,59 m² 7 183,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie i lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 114,59 mkw położony w ścisłym Centrum miasta, przy Al. Piastów. Nieruchomość idealna, aby stworzyć duży.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą w wyjątkowym miejscu - prestiżowa lokalizacja Szczecina! Na wynajem nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , wykończone w nowoczesnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

719 000 zł90,42 m² 7 951,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,42 m , położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina, w pobliżu Turzynu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł103,20 m² 10 562 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

|Dwupoziomowe mieszkanie | taras i balkon | stan deweloperski | 4/5 pokoi | garaż | Lewandowskiego | Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w jednej.