dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 670 ogłoszeń

1 090 000 zł103,20 m² 10 562 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

|Dwupoziomowe mieszkanie | taras i balkon | stan deweloperski | 4/5 pokoi | garaż | Lewandowskiego | Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowa Mieszkanie na Starym Mieście - Idealne Miejsce do Życia! Lokalizacja: przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 38m2 na Starym Mieście, zaledwie 150m od zamku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu. Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł64 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłączność! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem os. Osiedle Kasztanowe Na sprzedaż duże, wygodne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,18 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

625 000 zł100 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na poddaszu w kamienicy, o pow. całkowitej około 100m2 (użytkowa 80 m2) , dzielnica Niebuszewo- blisko Jasnych Błoni - w którego.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe i funkcjonalne mieszkanie położone w Śródmieściu Szczecina, idealne dla osób ceniących przestrzeń i klimat poddaszowych wnętrz. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

296 800 zł29,68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,95 m² 12 456,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w spokojnej części Dąbia (prawobrzeże), na kameralnym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem i placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł54,04 m² 11 436 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie. Wystrój wnętrza utrzymany jest w białej kolorystyce, co.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł41,17 m² 13 334,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z przydomowym ogródkiem położone w budynku apartamentowym przy Kasprzaka w Szczecinie. Zaciszna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł58,98 m² 8 918,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Szczecina al. Wyzwolenia Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia w centrum z niesamowitymi widokami? A może inwestycji, która nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł24 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23,46 m , zlokalizowane w popularnej dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławomira

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

309 000 zł38,71 m² 7 982,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze oficyny przy ulicy Sławomira, w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Polskiego i Wałów Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł29,07 m² 11 523,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży kawalerka z balkonem, położona w wieżowcu przy ul. Barnima. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

453 773 zł26,26 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie własnościowe, apartamenty w standardzie deweloperskim w samym Centrum Szczecina na nowym osiedlu. Mieszkania znajdują się w 4/5 kondygnacyjnych nowoczesnych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł31 m² 11 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż słoneczna kawalerka zlokalizowana na 1 piętrze wysokiego budynku przy ul. 1 maja wyposażonego w windę! Doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania jak i wynajmu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38,93 m² 8 707,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w niskim, zadbanym bloku w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina Pogodnie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł60,39 m² 15 151,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł140 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestrzeń z charakterem - 122 m + poddasze, wysoki standard, centrum! Na sprzedaż wyjątkowe, niecodzienne mieszkanie o powierzchni użytkowej 122 m + 28 m zaadaptowanego poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,77 m² 10 270,53 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 41,77 m , położone na 12 piętrze budynku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł85 m² 23 412 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż apartament o powierzchni 85m2 położony na 21 piętrze Apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Apartament o powierzchni 85m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,23 m² 8 714,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,23 m , usytuowanego na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Majowym w Szczecinie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł53,26 m² 10 307,92 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwy zakup przez Obywateli spoza ue. Szukasz słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z przestrzenią za oknami? Gumieńce os. Reda. Jedna z najchętniej wybieranych części.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,03 m² 8 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dodatkową sypialnią, powstałe z adaptacji strychu. Lokalizacja - okolica bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37 m² 12 162,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone jest na 7 piętrze ocieplonego wieżowca z 1985 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł77,86 m² 6 408,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecam bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie w plombie z 1991 roku. W pobliżu ch Turzyn, szkoły, uczelnie oraz liczna komunikacja miejska. Idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł74,40 m² 9 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

W ogłoszeniu wykorzystano wizualizacje przedstawiające przykładową aranżację wnętrz. Mają one charakter poglądowy i nie stanowią wyposażenia nieruchomości. Grafika przedstawiająca widok za.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,79 m² 8 098,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Świetna oferta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie powstałe w 2010 roku z adaptacji poddasza. Nieruchomość położona w samym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego, niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł58,18 m² 13 200,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lewandowskiego w stanie deweloperskim na trzecim i czwartym piętrze nowego budynku z 2026 roku z windą. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł78,88 m² 11 092,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł70,72 m² 8 752,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł42,60 m² 13 826,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje w podwyższonym standardzie na ul. Michała Drzymały przy parku Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i ma 42,60 m2 powierzchni całkowitej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł108 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

! zobacz tę nieruchomość nie wychodząc z domu! Wirtualna wizyta 360 stopni: ! Na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł63,60 m² 8 830 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż: jasne i funkcjonalne 4 pokoje | os. Słoneczne | 63,6 m | balkon To idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego układu,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania - szczecin, blisko jasnych błoni Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w wyjątkowej lokalizacji - cicha, spokojna uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje + ogród 1 piętro niskie opłaty pomorzany Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,22 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewo. Na powierzchnię użytkową 60m2 składają się: - przestronny salon - Widna.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł75 m² 21 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta dla wymagających. Na sprzedaż eleganckie, 75-metrowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Marina Developer przy ul. Przestrzennej w Szczecinie miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,40 m² 13 451,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji z 2024 roku, usytuowanego na I piętrze. To doskonała propozycja zarówno rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo własności. Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 z osobną kuchnią, balkonem oraz piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka Z garażem I tarasem Z widokiem na odrę I stocznię - szczecin, ul. Nocznickiego 40 Do wynajęcia wyjątkowa, całkowicie nowa kawalerka, zlokalizowana na VI piętrze.