dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Słoneczne

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie

Słoneczne,Szczecin

599 000 zł76,70 m² 7 809,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pokoje na Słonecznym. Przestrzeń Potencjał i Świetna Lokalizacja. Cena do negocjacji. Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż duże, rodzinne mieszkanie przy ul. Napierskiego na szczecińskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł76,10 m² 38,11 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dla rodziny w centrum Prawobrzeża, w popularnej gwieździe: - os. Słoneczne, ul. Jasna - 3 pokoje - 76,10 m2 - 11. piętro w wieżowcu - mieszkanie wyposażone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł40 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpłatnie pośredniczę w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i sprawdzenia zdolności kredytowej! Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł69,98 m² 8 002,29 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 69,8 m | Szczecin, os. Słoneczne Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,8 m , położone na osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

539 000 zł76,20 m² 7 073,49 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferujemy! Budynek czysty i zadbany, wyposażony w windę z prężnie działającym Zarządcą Spółdzielnią "dąb". Dookoła budynku i w bliskiej odległości dużo bezpłatnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł76 m² 8 144,74 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76 m , zlokalizowane w sercu osiedla Słonecznego w Szczecinie. Mieszkanie jest rozkładowe, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,30 m² 10 034,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze Własnościowe Prawo Do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! W Ofercie sprzedaży posiadamy: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł53 m² 9 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m, zlokalizowane przy ul. Jasnej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Forma własności: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,40 m² 8 063,97 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż fantastycznie doświetlone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone w doskonałej lokalizacji Prawobrzeża przy ul. Rydla 35 (osiedle Słoneczne). To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²1 062 m² 43 542 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Szukasz doskonale widocznego lokalu w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

519 000 zł47,60 m² 10 903,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi cesja umowy deweloperskiej mieszkania 2 pokojowego w nowej inwestycji firmy Siemaszko - Rubinowy Zakątek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł131 m² 7 557,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, wielopoziomowe 5 pokojowe mieszkanie, os. Majowe/ Słoneczne Szczecin. Spółdzielcze właśnościowe prawo do lokalu z kw istnieje możliwość zakupu przez obywateli.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63,80 m² 9 247,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Polecam mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Słonecznym (blisko pętli tramwajowej). Oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko - sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,50 m² 9 484,54 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, świetną lokalizację, przestrzeń do aranżacji a jednocześnie doskonałą infrastrukturę pod ręką? Ta oferta na osiedlu Słonecznym to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64 m² 9 672 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, zadbanym budynku, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł63,40 m² 9 116,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,4 m , położone na 4. piętrze idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja z dużym potencjałem. To.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²147,41 m² 5 159 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia 147 m2 zlokalizowana w obiekcie handlowym na Prawobrzeżu Szczecina. Lokal położony na I piętrze obiektu, jest winda. Czynsz najmu wynosi 35 zł. netto/m2, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie, położone na 4. piętrze w niskim bloku na rodzinnym Osiedlu Słonecznym. Budynek jest ocieplony i bardzo zadbany. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²391 m² 11 730 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w rozpoznawalnej części w prawobrzeżnej części Szczecina. Bardzo dobre połączenie zarówno z centrum Szczecina jak i trasą A6. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest całkowicie umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3 piętrze nowego budynku z windą (2020 r.bud.) przy ul. Łubinowej. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal niemieszkalny o łącznej powierzchni 49 m , usytuowany na parterze budynku w atrakcyjnej lokalizacji Prawobrzeża Szczecina (os. Słoneczne). Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,60 m² 9 040,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o powierzchni 63,6m2, w niskim 4-piętrowym bloku z lat 80-tych. Klatka kameralna, liczy zaledwie 10 mieszkań. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł77,10 m² 8 948,12 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, (obecnie po remoncie 4 pokojowego) zlokalizowanego na oś. Słonecznym w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł850 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Magazyn wyposażony w zadaszoną rampę oraz bramy.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł492 m² 6 036,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo - mieszkalny o powierzchni 492m2 znajdujący się na os. Słonecznym. Nieruchomość wybudowana w 2000r. W parterze i piwnicy znajdują się lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²72 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal na osiedlu Słonecznym w pasażu Helios w Szczecinie. Rewelacyjna lokalizacja w samym centrum handlowo - usługowym osiedla. Lokal dwu poziomowy. Nadaje się na większość.

Szczegóły ogłoszenia

4 669 000 zł1 163,90 m² 4 011,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku handlowo - usługowego, o powierzchni 1164 m2, jednego z segmentów szeregowej zabudowy o charakterze komercyjnym. Obiekt jest położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²560 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy ofertę na wynajem parteru w budynku handlowo - usługowego, o powierzchni ok. 500 m2, jednego z segmentów szeregowej zabudowy o charakterze komercyjnym. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł69,80 m² 7 951,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie o pow. 69,8 m2, położone na os. Słonecznym. W skład nieruchomości wchodzi: - przestronny salon z wyjściem na balkon z pięknym widokiem od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Słoneczne,Szczecin

619 000 zł76,20 m² 8 123,36 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 76,2 m z osobną kuchnią, balkonem od strony wschodniej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 12-piętrowym bloku z dwiema cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39,66 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie z windą (oddany w 2020r.) na osiedlu Słonecznym przy ul. Łubinowej 23-24. Na powierzchnię około 40mkw. składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł69,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego na oś. Słonecznym w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze ocieplonego wieżowca z 1995 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł63,60 m² 8 993,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Osiedle Słoneczne | 4 pokoje | 63 m | 4 piętro | niski blok | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł83 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne mieszkanie w budynku przy ul. Rubinowej na Prawobrzeżu. Mieszkanie o powierzchni 83 m składa się z 4 osobnych pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Słoneczne,Szczecin

619 000 zł76,20 m² 8 123,36 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,87 m² 8 595,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,87 m zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym przy ul. Jasnej w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z lat 90., bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²1 000 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w najlepszej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Właściciel oferuje stabilne stawki za koszty eksploatacji. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł69,80 m² 7 951,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,8m2 na 7 piętrze wysokiego bloku z 1984r. na Osiedlu Słoneczne. Forma własności: odrębna własność. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,90 m² 10 145,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe i rozkładowe mieszkanie, położone na os. Słonecznym w Szczecinie. W okolicy pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, żłobki, ryneczek,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,40 m² 8 905,72 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone w Szczecinie na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Słonecznym przy ul. Rydla.