dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 512 ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Elegancja I przestrzeń | 120,6 m | 5 pokoi | Ul. Bolesława Śmiałego, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120,6 m, położone na drugimi piętrze zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie, w pełni rozkładowe z dużym balkonem, zlokalizowane na szczecińskich Pomorzanach. Świetna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł112 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w miejscu z duszą. W samym sercu Szczecina, przy reprezentacyjnej Alei Piastów, wśród odrestaurowanych kamienic, czeka na Ciebie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 112.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni ok.42m2 leżący przy ulicy Jagielońskiej 26. Lokal znajduję się na poziomie -1. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 000 zł159,50 m² 7 523,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2. W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania - szczecin, blisko jasnych błoni Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w wyjątkowej lokalizacji - cicha, spokojna uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo własności. Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 z osobną kuchnią, balkonem oraz piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,20 m² 10 349,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Bardzo ładne, przestronne i rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie przeszło remont zakończony 3 lata temu, w wyniku którego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

856 000 zł1 400 m² 611,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 755 m²

Sprzedam gospodarstwo rolne składające się z: 1) Domu mieszkalnego pow. ok. 80m2 plus wbudowany garaż 2) Budynek gospodarczy (dawny kurnik) pow. ok. 1300 m2 3) Całość na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 900 zł37,45 m² 12 787,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,45 m , położone na 1. piętrze w inwestycji Aura Warszewo w Szczecinie. Gotowe do odbioru od ręki, w budynku już oddanym do.