dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 426 ogłoszeń

38 zł/m²30,74 m² 1 168 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 30,74 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46,80 m² 7 478,63 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 46,8m przy ulicy Emilii Plater. W skład mieszkania 42, 16m2 wchodzą : - pokój dzienny z miejscem na salon i jadalnie i przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł70,77 m² 7 912,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Do sprzedaży duże mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Monte Cassino (okolice Urzędu Miejskiego) Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

44,95 zł/m²77,86 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy o powierzchni 77,86 m2 położony na parterze kamienicy przy ulicy Rayskiego (pomiedzy Placem Zamenhoffa a Placem Grunwaldzkim). Wejście do lokalu z bramy (kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina Wały Chrobrego, zaledwie " o krok od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Małkowskiego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

940 000 zł89,69 m² 10 480 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z lokalem użytkowym [pełna własność] 3-pokojowy lokal niemieszkalny o powierzchni 89,69 m2, w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57,22 m² 4 351,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest lokal niemieszkalny, w przyziemiu budynku mieszkalnego, przygotowany do adaptacji na lokal usługowy o powierzchni 57,22 m2. Uzyskana zgoda wspólnoty mieszkaniowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

45 zł/m²138 m² 6 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na czwartym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Na oferowaną powierzchnię 138 m2 składają się trzy pomieszczenia biurowe po 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł128,50 m² 8 171,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie (128,52 m2) składa się z: - 4 dużych pokoi, z jednego wyjście na balkon; - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

99,17 zł/m²24,20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 24,2m2 z witrynami na parterze w ciągu handlowym przy ryneczku Kilińskiego. Lokal obecnie jest podzielony na 2 niezależne gabinety, poczekalnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł77,16 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o dużym potencjale aranżacyjnym i inwestycyjnym, zlokalizowane w sercu Drzetowa, przy ulicy Parkowej, tuż obok skrzyżowania z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 775 zł50,15 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina opis mieszkania: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,15 m2, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70,14 m² 12 817,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż mieszkanie na nowym, nowoczesnym osiedlu. Na 70,14 mkw. składa się: - salon z aneksem kuchennym o powierzchni 31,90 mkw. z wyjściem na taras, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,49 m² 5 589,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w kamienicy Śródmieście Szczecin | 53,49 m | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,49 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piesza

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

410 000 zł75,69 m² 5 416,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które posiada potencjał inwestycyjny dzięki swojej dużej powierzchni 75,69 M2. Korzystny układ mieszkania daje możliwości aranżacyjne. W chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Chcielibyśmy Państwu przedstawić ofertę dwupokojowego mieszkania mieszczącego się w Centrum Szczecina, na przepięknej alei prowadzącej do Urzędu Miasta. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 685 179 zł80,63 m² 20 900,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem a przy tym posiadały.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł18,73 m² 13 881,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m (użytkowa 18,5 m ), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45,70 m² 9 387,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Planujesz skredytować to mieszkanie zadzwoń. Ładne, 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Pocztowej. Do oferty dołączony jest spacer wirtualny, warto się zapoznać.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem

Śródmieście,Szczecin

189 000 zł87,25 m² 2 166,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Do sprzedania lokal położony przy ulicy Wojska Polskiego w Szczecinie. Nieruchomość jednopoziomowa z dużymi oknami położona częściowo w przyziemiu. Lokal jest idealny na usługi.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł55,12 m² 10 105,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,12 m , położone na 2 piętrze w kamienicy w centrum Szczecina. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w sercu miasta, ul. Jagiellońska. Okolica świetnie skomunikowana. W pobliżu Deptak Bogusława, liczne restauracje, sklepy, usługi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

45,35 zł/m²86 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z chodnika. Stan bardzo dobry. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 3 pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł53,30 m² 11 988,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga to naprawdę jest wyjątkowa oferta jak na samo centrum miasta. Do sprzedania komfortowe mieszkanie 2 pokojowe położone przy al. Wojska Polskiego w odnowionej kamienicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

779 900 zł31,02 m² 25 141,84 zł/m²

 

Piętro:18/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowy Apartament w Hanza Tower - jeden z blisko 500 luksusowych apartamentów. Wysokie na niemal 3 metry wnętrza, rozświetlone dzięki przeszkleniom, które zapewniają widok na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46,12 m² 56,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²300 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum Szczecina - Plac Szarych Szeregów - topowa lokalizacja w zabytkowej willi. Klimatyczny lokal z ceglanym wnętrzem, o powierzchni całkowitej ok. 300 m2 (przyziemie).

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,93 m² 10 018,95 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Mieszkanie w samym centrum miasta. Idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie. Dwa pokoje w cichej i zielonej okolicy, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie 2-pokojowe mieszkanie - Szczecin, ul. Kadłubka Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł104 m² 10 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Luksus 104 m w sercu miasta | Budynek z windą | 5 pokoi | Piwnica Obniżona cena o ponad 100 000 zł jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert w tej lokalizacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł53 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przytulne i zadbane po remoncie, 4 pokojowe mieszkanie ( w 2024 roku remont mieszkania: ściany gładzie, podłogi nowe panele, terrakota i glazura w tym nowa częściowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,64 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (36,6 m2) znajdujące się na 10 piętrze wieżowca przy ulicy Potulickiej 40 w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie z balkonem (ok.5 m2) z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4-pok. o pow. 105 m2, usytuowane na 1-wszym piętrze kamienicy w najlepszym miejscu w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą: rozkładowe pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł30,89 m² 21 528 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ekskluzywny, klimatyzowany apartament w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Szczecina Świetna propozycja na własne cele mieszkaniowe jak i dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł67 m² 29 850,75 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu, w prestiżowym budynku Sky Garden w Szczecinie. To nowoczesny kompleks mieszkalny, będący symbolem wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł224,20 m² 7 136,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z bezpośrednim wejściem od frontu ulicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w secesyjnej kamienicy. Sprzedaż z najemcą, który płaci 6300 zł netto miesięcznie. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł110 m² 8 173 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110 m, usytuowane na parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Herbowej, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,50 m² 9 797,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum! Ze względu na lokalizację oraz rozkład pomieszczeń, idealnie nadaje się zarówno na użytek własny, jak i pod inwestycję pod wynajem.