dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 428 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 428 ogłoszeń

465 000 zł46,80 m² 9 935,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze ocieplonego wieżowca na osiedlu Drzetowo. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części osiedla, z dogodnym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 626 200 zł148 m² 10 987,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal użytkowy na IV prestiżowego Hanza Tower w centrum Szczecina! Przestronny lokal o powierzchni 148,25 m , który idealnie sprawdzi się jako biuro, siedziba firmy lub.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,98 m² 8 460,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zachęcam do obejrzenia wirtualnej prezentacji oferowanego mieszkania! Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, znajdujące się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 380 zł36,58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczna kawalerka w centrum Szczecina blisko ch Turzyn. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,58 m2 ( pow. użytkowa 31,61 m2) - pokój z aneksem kuchennym 21,93 m2 -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

439 000 zł74,86 m² 5 864,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczecin, centrum, aleja Jana Pawła, jasne Błonia, mieszkanie, na sprzedaż. Możliwość podzielenia mieszkania na 3/4 pokoje. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w urokliwej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 419 350 zł361,29 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Architektura budynków mieszkalno-usługowych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków zanurzające się w taflę wody. Wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

39,18 zł/m²97 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca pod działalność biurową lub usługową w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Miejsce znajduje się blisko Centrum Szczecina w cichej okolicy na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina ul. Śląska, okolice Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze frontowej kamienicy, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 625 000 zł81,29 m² 19 990,16 zł/m²

 

Piętro:21/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Hanza Tower to nowoczesny, prestiżowy wieżowiec położony w samym sercu Szczecina. Oddany do użytku w 2021 roku, wyróżnia się efektowną architekturą oraz bogatą ofertą udogodnień, które.

Szczegóły ogłoszenia

46,51 zł/m²43 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

- oferta wynajmu komfortowego lokalu użytkowego położonego na pograniczu centrum I starego miasta - okolice ul. Wyszyńskiego / Niepodległości oferta na wyłączność - Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł32 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m, położone w świetnej lokalizacji dobrze skomunikowanej części Szczecina, z szybkim dostępem do centrum, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 271 762 zł79,07 m² 16 084 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem, a przy tym posiadały.

Szczegóły ogłoszenia

29,70 zł/m²202 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 202 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczecina przy ul. Świętego Ducha, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowanie na 1 piętrze w kamienicy przy Królowej Jadwigi. Powierzchnia mieszkania to 66m2 na nią składa się: - salon 20m2, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł33,20 m² 9 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum/śródmieściu Szczecina w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł95,52 m² 8 364,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Poleca się na sprzedaż lokal mieszkalny idealny również pod działalność. Ścisłe Centrum - tuż przy Palcu Zgody! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł95,17 m² 8 300,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie (100 m ) zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z końca lat 90. Prestiżowy adres tuż przy deptaku Bogusława idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,5 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego budynku przy ul. Grodzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,27 m² 8 511,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Polecam świetnie położone mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Krzywoustego, blisko ch Kupiec. Lokalizacja oraz układ.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,45 m² 11 522,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja, niskie koszty i idealny układ mieszkanie dla singla, pary lub inwestora! Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu dla osób spoza ue. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł148 m² 10 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Bolesława Śmiałego Perełka wśród kamienicznych lokalizacji * Powierzchnia: 148 m * Piętro: 1 z 3 * Kamienica trzypiętrowa * Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł49,59 m² 10 062,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego w samym sercu Szczecina, na ulicy Jana Pawła II - aleja fontann. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80,45 m² 6 202,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią zlokalizowane w centrum Szczecina, przy ul. Pocztowej. Świetna propozycja dla rodziny lub jako nieruchomość inwestycyjna. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł31,72 m² 11 002,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania nową kawalerkę z klimatyzacją w Centrum miasta blisko Bolesława Śmiałego i ch Turzyn o powierzchni 31,72m2. Mieszkanie powstało z adaptacji poddasza : -.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł34,78 m² 10 494,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 34,78 m położone w kamienicy przy ul. Śląskiej. Budynek z nowa elewacją , wyremontowaną zadbaną klatką schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł62,52 m² 7 005,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone przy pl. Zawiszy Czarnego. Mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza - pokoje przechodnie. Ekspozycja okien południowa. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł86 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 86 m , położone w centrum, przy ul. Krasińskiego. Opis mieszkania: trzy rozkładowe pokoje, bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł44 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, komfortowe mieszkanie przy ul. Odzieżowej o powierzchni ok. 44 m jeszcze nikt w nim nie mieszkał! Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł32,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina na osiedlu Turzyn. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44,65 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,65 m2 położone na czwartym piętrze w kamienicy w Centrum przy al. Piastów. Wnętrze składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 zł16 m² 91,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne kawalerka w samym centrum Szczecina przy ulicy Ks. Bogusława X 36a. -Nieruchomość- powierzchnia 16 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł42,42 m² 10 372,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina obok Galaxy i Hanzy | 460 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 834 zł26,06 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł12 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Przytulny pokój do wynajęcia w samym centrum miasta. Do dyspozycji najemcy jest w pełni umeblowany pokój, idealny dla jednej lub dwóch osób. Mieszkanie oferuje dostęp do części wspólnych,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł85,55 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (85,55 m2) na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

48,45 zł/m²97 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem 97,3 m , parter, centrum miasta ul. Bohaterów Getta Warszawskiego Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 97,3 m , położony na parterze w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny apartament trzypokojowy zlokalizowany na 22 piętrze apartamentowca Hanza Tower z widokiem na panoramę miasta. Układ pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł97,34 m² 9 759,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność dwupoziomowe mieszkanie Z tarasem W zielonej części szczecina (łękno) Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 97,34.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w prestiżowym apartamentowcu Sky Garden. Lokal składa się z 2 pokoi i został zaprojektowany.