dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 426 ogłoszeń

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Nocznickiego w Szczecinie. Lokal znajduje się w świeżo oddanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł110,88 m² 6 033,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe przy ul. Piastów w kamienicy w centrum miasta. Na powierzchnię 110m2 składają się : - salon o pow 29m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²72,50 m² 3 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 73 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł98,24 m² 18 312 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym apartamentowcu położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

453 773 zł26,26 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie własnościowe, apartamenty w standardzie deweloperskim w samym Centrum Szczecina na nowym osiedlu. Mieszkania znajdują się w 4/5 kondygnacyjnych nowoczesnych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego położonego na pograniczu centrum I starego miasta - okolice ul. Wyszyńskiego / Niepodległości - oferta na wyłączność - klucze W biurze Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł58,86 m² 5 419,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieszablonowe mieszkanie z duszą - 1 piętro, śródmieście, blisko parku Andersa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, klimatycznego mieszkania o powierzchni ok. 58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł96,30 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,30 m , położone w odnowionej kamienicy przy ul. Bolesława Śmiałego w Szczecinie. Lokal jest bardzo ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne nowe słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto Gen. Józefa Sowińskiego. Wokół mieszkania liczne miejsca parkingowe. Ekspozycja okien południowy wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²19,16 m² 766 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 19,16 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74,88 m² 7 999,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz, klucze w biurze! Os.Piastowskie ul.Kazimierza Królewicza. Ładne, przytulne mieszkanie 2pok. o pow.37m2 położona na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 roku. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Miasta, ul. Wyszyńskiego. Okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze bloku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł137,50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Perfekt poleca Państwu trzypoziomowe mieszkanie 5 pokojowe w centrum Starego Miasta. Mieszkanie znajduje się w urokliwej Kamienicy na 3 piętrze. Metraż mieszkania wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł67,79 m² 8 541 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym Centrum Miasta. Okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu Plac Rodła, jasne Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,5 m , na 2 piętrze w 3 piętrowym przy ul. Grodzkiej - Stare Miasto. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie skończonym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł112,06 m² 5 309,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tanie mieszkanie 3 pokojowe w samym sercu Szczecina, idealne pod inwestycje. Lokal znajduje się w ocieplonym budynku. Na powierzchnię 112,06 m2 składają się: - 3 ustawne pokoje; - duża.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²1 060 m² 72 080 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia do wynajęcia w sercu Szczecina. Blisko terenów zielonych. Powierzchnia z przeznaczeniem biurowym, usługowo-handlowym, medycznym, oświatowym znajduje się w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł108 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

! zobacz tę nieruchomość nie wychodząc z domu! Wirtualna wizyta 360 stopni: ! Na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł54,14 m² 7 092,72 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m, 2-pokojowe z dodatkową antresolą w Centrum miasta. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w odnowionej kamienicy w pobliżu Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,69 m² 9 239,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Szczecina. Lokal położony jest na parterze niskiego budynku. Na powierzchnię 61,69 m2 składają się: - salon; -otwarta kuchnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł87,77 m² 7 850,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Wyjątkowe mieszkanie dla miłośników kamienic i zieleni. Mieszkanie przy parku Żeromskiego, wszystkie okna z widokiem na zieleń. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

9 €/m²4 902 m² 44 118 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Nowoczesny obiekt usługowo - magazynowo - produkcyjna. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł16 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy wynajmu miejsca postojowego w garażowcu w budynku przy ul. Zielonego Mostu 6. Miejsce szerokie, usytuowane na poziomie 1 (1 piętro), od razu przy wejściu na klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

44,62 zł/m²121,03 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem reprezentacyjne biuro o powierzchni 121,03 m2 w wysokim standardzie, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy zbiegu ulic Bogusława i Jagiellońskiej, w rejonie pl.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Szczecin

69,23 zł/m²19,50 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł64,86 m² 11 239,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy jasnych błoniach w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42,45 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedaleko Zamku Książąt Pomorskich, teatru Współczesnego, filharmonii i Książnicy Pomorskiej i Bramy Portowej, kaskady, a z drugiej strony do wynajęcia 2 pokojowe bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta idealna dla osób pragnących prowadzić w części lokalu działalność (małe biuro lub gabinet), a w pozostałej mieszkać (w mieszkaniu 2-pokojowym). Mieszkanie 3 pokojowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł2 463 m² 6 090,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Oferta dla inwestora w Szczecinie. Przedmiot sprzedaży stanowi budynek kamienicy z 1892 roku w zabudowie pierzejowej. Pierwotnie budynek wykonano w planie kwadratu z wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 70 m , położonego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł14,24 m² 15 168,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka po generalnym remoncie o powierzchni 14,24 na parterze w wyremontowanej kamienicy w centrum przy Parku Andersa. Generalny remont i wyposażenie wykonano w grudniu 2025r, do.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²56 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 56m2 położony na parterze budynku usługowo- biurowego znajdującego się niedaleko Odry. Powierzchnia biura składa się z: - ok. 40m2 otwartej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,20 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 43,2 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym budynku. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł26,70 m² 9 363,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka w centrum miasta o powierzchni 26,7 m2 w kamienicy w bliskiej odległości Parku Kasprowicza i Jasnych Błoni. Mieszkanie wykończone pod klucz, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł238 m² 10 504,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy narożny, dobrze wyeksponowany, przy ruchliwej ulicy. Długość frontu ok.30- 40m. Dwa niezależne wejścia z ulicy (duże drzwi pojedyncze i podwójne profil aluminiowy), kilka.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,71 m² 7 982,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze oficyny przy ulicy Sławomira, w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Polskiego i Wałów Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

43,41 zł/m²129 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 2 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł58,18 m² 13 200,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lewandowskiego w stanie deweloperskim na trzecim i czwartym piętrze nowego budynku z 2026 roku z windą. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 zł51 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem duże, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią (51m2) na 1 piętrze nowego, czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,45 m² 8 846,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, kameralne mieszkanie położone przy ul. Bł. Królowej Jadwigi - w ścisłym centrum miasta, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. To idealna propozycja.