dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty do dnia 31 sierpnia 2024! Do wynajęcia 2 pok. mieszkanie z balkonem - w świetnej lokalizacji - w niskim budynku - w cichym centrum Szczecina - na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Mierzyn,Szczecin

6 200 zł252 m² 24,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wynajmę dom w Mierzynie na Osiedlu pod Lipami na okres minimum 1 roku. Cena do negocjacji. Telefon:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament z pięknym widokiem w Hanza Tower o powierzchni ok. 59 m2 zlokalizowany na 21 piętrze. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie, przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Arkońskie-Niemierzyn,Szczecin

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest umeblowane w pełni wyposażony apartament 3 pokojowy (58 M2) świeżo wykończone z nowymi meblami i nowymi sprzętami agd Nieruchomość położona na 2 piętrze 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze budynku mieszkalnego zlokalizowanego na os. Polonia. Na powierzchnię 33 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 250 zł48 m² 47,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwu pokojowe, położone w samym centrum miasta przy ul Kaszubskiej. Lokal usytuowany jest w oficynie kamienicy na 4 piętrze. W pobliżu ch Galaxy, ch Kaskada,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

2 100 zł52 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m . Usytuowane na parterze w bloku z 2001 roku, na Żelechowie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu eleganckiego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Warszewo, przy ul. Duńskiej w Szczecinie. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica nova ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum, okna wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

2 300 zł52 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem 3 pokoje zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Rayskiego w samym centrum miasta. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji strychu i w skład niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

3 900 zł78 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78m2 na którą składa się : duży salon z wyjściem na taras i do ogrodu, kuchnia wyposażona w sprzęt agd - meble na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

!rezerwacja! Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty do 02.09.2024! HIT! Komfortowy, nowocześnie zaaranżowany 2 pok. apartament - w świetnej lokalizacji - w "kamienicy Nova 2" z 2022 r. - w centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Centrum,Szczecin

4 300 zł90 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie znajduje się na V piętrze, w monitorowanej plombie z 2009 roku w samym centrum Szczecina. Do dyspozycji cicha winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 900 zł37 m² 51,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37m2 na 10 pietrze w ścisłym Centrum Szczecina. Mieszkanie składa się z zakolu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Drzetowo,Szczecin

2 400 zł47 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,80 m2, położone przy ul. Komuny Paryskiej. Lokal składa się z dwóch rozkładowych pokoi, osobnej kuchni z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście-Zachód,Szczecin

2 700 zł120 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w centrum Szczecina. Położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy w centrum Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Szczecina, komfortowe, umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Na powierzchnie mieszkania skladaja sie 2 pokoje plus salon z balkonem i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:21/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajęm luksusowo wyposażony apartament w Hanza Tower na 21 piętrze.z panoramą na Szczecin.piękny wydok. Mieszkanie 59 m2. 2 pokoje,garderoba,wc z łazienką. 21 piętro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!rezerwacja! Do wynajęcia słoneczne, zadbane 2-pokojowy mieszkanie o powierzchni 59m2 znajdujący się na 2 piętrzę budynku z windą, monitoringiem, recepcją i ochroną w Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 200 zł50 m² 44,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładnie urządzone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,55m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku (z nowoczesną windą) w samym centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kadłubka

Śródmieście,Szczecin

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na pograniczu Śródmieścia i Niebuszewa przy ul. Kadłubka umeblowana i wyposażona kawalerka o powierzchni 25 m2 położona na II piętrze niskiego budynku w zielonej okolicy. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 400 zł27 m² 52,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym i łazienką (26 m2), parter, okno od strony wschodniej. Umeblowane. Czynsz najmu 1400 zł, opłaty dodatkowe (zarząd, woda, prąd) - 400zł. Dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

33,33 zł/m²180 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w centrum Szczecina 100 m od Zamku Książąt Pomorskich ze wszystkim pozwoleniami na prowadzenia działalności: sanepid, p-poż, haccp, koncesja (a,B.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Pogodno,Szczecin

1 400 zł33 m² 42,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na parterze niskiego budynku, na Pogodnie przy ul. Wróblewskiego. Lokal w standardzie do zamieszkania, o zachodniej ekspozycji okien, pokój kompletnie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewandowskiego

Turzyn,Szczecin

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m , znajdujące się przy ulicy Lewandowskiego. Składa się z: - sypialni, - mniejszego pokoju, - salonu z aneksem kuchennym i dużym balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

60,33 zł/m²99 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczecin Stare Miasto, topowa lokalizacja Lokal parterowy, witryny, doskonała lokalizacja przy ciągu pieszo - jezdnym. Sąsiedztwo lokali użytkowych i mieszkalnych. Powierzchnia lokalu 99,46 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 - pokojowe w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Na powierzchnię 58 m2 składają się: - korytarz - 2 sypialnie - salon z aneksem kuchennym - łazienka Koszty: czynsz najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

105,41 zł/m²37 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę najmu lokalu w ścisłym Centrum- topowa lokalizację przy nowo otwartej ulicy po modernizacji Lokal składa się z dwóch pomieszczeń i zaplecza socjalnego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni użytkowej około 25 m2, usytuowana na III piętrze niskiego bloku, znajdująca się w dzielnicy Pomorzany. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orawska

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł51 m² 43,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, umeblowane mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze wysokiego budynku wielorodzinnego przy ulicy Orawskiej na Pomorzanach. Na powierzchnię 50,70 m2 składają się: - salon (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 250 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tel kont   Do wynajęcia od 7.09.2024 na krótki okres czasu (1-3 miesiące) ladna, sloneczna kawalerke na 2 pietrze w niskim 4 piętrowym budynku, na zamykanym, monitorowanym, zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł54 m² 46,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze niskiego budynku na Niebuszewie, bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta! Na powierzchnię 54,07 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna kawalerka z wydzieloną sypialnią Lokalizacja - 5 piętro w nowoczesnym budynku z szeroką klatką oraz z cichobieżną windą - dzielnica Stare Miasto ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafera

Krzekowo,Szczecin

2 600 zł62 m² 42,14 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu przestronnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem, znajdującego się w dzielnicy Krzekowo. Mieszkanie o powierzchni 61.7m2 s skład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie z miejscem parkingowym ( ogólnodostępne miejsca dla mieszkańców na podwórzu ) w świetnej lokalizacji w samym centrum. Mieszkanie jest jasne (zamontowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Pomorzany,Szczecin

2 700 zł53 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, położone na Pomorzanach przy ul. Klemensiewicza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. W pokojach na podłodze nowa deska dębowa, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 30 m2 kawalerka przy ul. Santockiej (os. Kaliny, świerczewo). Mieszkanie mieści się na 10 piętrze, a z okien rozpościera się piękny widok na panoramę Szczecina. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Grabowo,Szczecin

7 200 zł600 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

4 000 zł107 m² 37,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się w odrestaurowanej kamienicy vis a vis Parku Gen. Andersa tuż przy ch Kaskada. Budynek z początku XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 75m2 ,pokoje rozkładowe, umeblowane, salon y duyzm balkonem od stronz poudniowej. Na podłogach panele ,okna pcv -plastikowe. Łazienka.