dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, urządzone w b.wysokim standardzie mieszkanie w nowej Kamienicy pod Zamkiem. Mieszkanie 56 m2, sypialnia ,salon (kanapa rozkładana), kuchnią w aneksie, łazienka. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanko po remoncie o powierzchni około 30 m2 położone na 2. piętrze czteropiętrowego ocieplonego budynku zlokalizowanego przy ulicy Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfińska

Skolwin,Szczecin

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, skolwin, ul. Kościelna, 2 pokoje, 2 piętro, miejsce postojowe, rok budowy 2022, nowe mieszkanie, na wynajem. Oferuję na wynajem nowe nigdy nie zamieszkałe mieszkanie, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie, w nowym apartamentowcu na pograniczu Centrum i Pogodna. Na powierzchnię 48 m2 składają się: salon z wejściem na duży taras, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyryla i Metodego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Dobrze skomunikowane, blisko centrum, w otoczeniu innych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkiewicza

Pogodno,Szczecin

1 500 zł35 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia kawalerka z balkonem na wysokim parterze o pow. 34,58 m kw. w niskim bloku z cegły z 2000 roku na Pogodnie przy ul. Witkiewicza. Lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł56 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia. Wynajmujący nie płaci prowizji. Oferujemy Państwu do wynajęcia ładne, umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty agd (pralka, lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gumieńce, 2 pokoje, nowe budownictwo, nigdy nie zamieszkane, balkon, wysoki standard, winda Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia komfortowe, nowe, nigdy nie zamieszkane mieszkanie na nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ofiar Oświęcimia

Śródmieście-Północ,Szczecin

31,25 zł/m²144 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal użytkowy w przyziemiu o dużej otwartej przestrzeni (sala główna ok.120 m2)doskonale doświetlona światłem dziennym (dużo okien),pomieszczenie biurowe, łazienka z wc i socjal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

2 000 zł35 m² 57,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w centrum miasta przy ul. Rayskiego (przy Galaxy) w odległości około 10 minut spacerem od Parku Żeromskeigo. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

65,94 zł/m²103 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajęcia jest lokal 2-poziomowy o powierzchni 103,13m2 z wejściem z ulicy. Lokal znajduje się w samym centrum miasta przy ulicy Krzywoustego o wysokim natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Niepodległości

Centrum,Szczecin

90 zł/m²350 m² 31 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Black pearl budynek zlokalizowany jest w samym centrum Szczecina. Inwestycja została oddana do użytku w marcu 2018 roku. Oferta wynajmu obejmuje lokal użytkowy. Nowoczesna bryła z pierwszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pl/eng If you are from abroad please contact me through whatsapp, thank you! Wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, topowa lokalizacja w samym centrum. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

4 100 zł220 m² 18,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia lokal w Świetnej lokalizacji! Przystanek komunikacji miejskiej oddalony o 250 m. W sąsiedztwie hurtownie, magazyny, handel, produkcja, dyskonty, usługi oraz fitness!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

If you are from abroad please contact me through whatsappthank you:) Dostępne od zaraz! Na wynajem mieszkanie 2 pokoje salon plus sypialnia 45m2 w dzielnicy Warszewo, wysoki standard, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie w ocieplonej i stylowej kamienicy na Starym Mieście przy cichej i kameralnej uliczce. Pokoje rozkładowe o pow. ok 20m2 i 9m2. Jasna, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Pomorzany,Szczecin

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w niskim budynku z windą. Budynek w bardzo dobrym stanie z licznymi miejscami parkingowymi obok. Na powierzchnie 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Centrum,Szczecin

35 zł/m²280 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokali obejmuje pomieszczenia zlokaliizowane w centrum miasta. Wolne powierzchnie to: parter ok. 50 m2 I piętro: ok. 220 m2 II piętro: ok. 280 m2 III piętro: ok. 160 m2 IV piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waryńskiego

Pogodno,Szczecin

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:694 m²

Do wynajęcia uroczy dom z początku poprzedniego wieku zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Szczecinie, na Pogodnie. Nieruchomość zaskakuje swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowa

Zdroje,Szczecin

1 900 zł35 m² 54,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 w nowoczesnym budynku z 2013 roku przy Puszczy Bukowej. Ofertą wynajmu jest przestronna kawalerka o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

57,14 zł/m²14 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pokój biurowy w budynku mieszkalno/biurowym. Powierzchnia ok. 14m2. Parter z wejściem z ulicy. Wspolne korzystanie z części socjalnej. Wspólna recepcja. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 400 zł33 m² 73,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 19 listopada do wynajmu eleganckie mieszkanie 2 pokojowe dla pary lub singla w nowo wybudowanym w roku 2021 budynku apartamentowym kamienica nova III przy ul. Narutowicza, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szarotki

Drzetowo,Szczecin

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z ok. 2023 roku od dewelopera unlimitted Sp. z.o.o. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Śródmieście,Szczecin

1 300 zł32 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona w Śródmieściu przy ul. Żółkiewskiego (przy Liceum nr 1). Lokal w dobrym standardzie o północno zachodniej ekspozycji okien. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł34 m² 70,75 zł/m²

 

Piętro:5/30

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, mieszkanie o powierzchni 33,92 m2 zlokalizowane w prestiżowej loalizacji - Hanza Tower na piątym piętrze budynku. Salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jak widac,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarowita

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł84 m² 35,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia piękne, przestronne mieszkanie w bardzo urokliwym miejscu w bezpośrednio przy Wałach Chrobrego. Duże, jasne 84 metrowe, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Szczecin

54,98 zł/m²127 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem. Na powierzchnię 127,32 m2 składają się: korytarze- 9,28 m2, 5,22 m2 Sekretariat - 28,71m2 Biura - 26,46m2, 12,88 m2 Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Komfortowy 2-pokojowy apartament z windą w nowym budynku w okolicy centrum miasta. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Dąbie,Szczecin

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu nowego, nigdy wcześniej nie zamieszkałego apartamentu położonego W szczecinie przy jeziorze dąbie - inwestycja victoria apartaments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczerbcowa

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł46 m² 39,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka z antresolą, położona przy ul. Szczerbcowej (wały Chrobrego). Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z antresolą, kuchnia, łazienka i przedpokój. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Arkońskie,Szczecin

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Zakopiańskiej w Szczecinie. Uwaga przy terminowych płatnościach bonifikata 100 zł za czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

9 900 zł10 m²

 

Piętro:3/5

 

Umeblowany:nie

 

Kaucja:4 500 zł

Pamiętaj, im więcej pól uzupełnisz, tym większą masz szansę na sprzedaż nieruchomości.Pamiętaj, im więcej pól uzupełnisz, tym większą masz szansę na sprzedaż nieruchomości.Pamiętaj, im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

36,36 zł/m²440 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal handlowo usługowy zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 28m2 kawalerka na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku. Kawalerka składa się z" -przedpokoju, -pokoju, -aneksu kuchennego, -łazienki. Łazienka zabudowana w prysznic, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarogniewa

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 400 zł29 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28,60 m2 położona na 3. piętrze czteropiętrowego budynku z windą zlokalizowaego na Osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie rozkładowe z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 450 zł24 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Biura Nieruchomości! Polecam - umeblowana, atrakcyjnie położona kawalerka w dzielnicy Pomorzany. Bardzo dogodna lokalizacja ( ostatni najemca mieszkał prawie 5 lat ) - blisko markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

7 000 zł180 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Gumieńce. Powierzchnia całkowita domu wynosi 180 m2 i składa się z: - 6 pokoi, w tym 3 balkony, - 2 łazienek, - wc z umywalką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

46,26 zł/m²214 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker - prestizowa lokalizacja - scisle centrum miasta - doskonale skomunikowane - parkingi w aleii i naprzeciwko w galerii - 4. pietro (w calosci) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Drzetowo,Szczecin

1 750 zł53 m² 33,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, czyste, zadbane i w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem. Blok z 2003 r., cegła, ocieplony. Świetna komunikacja z centrum, kilka linii autobusowych oraz tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

1 800 zł43 m² 41,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w Centrum miasta. Dwustronne, rozkładowe, mniejszy pokój i kuchnia z widokiem na zieleń. Umeblowane. Pokoje o powierzchni około 16 m2 i 14 m2.