dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 127 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum. Do wynajmu w nowym budynku z windą wybudowanego w 2018 roku przytulny apartament 2 pokojowy, nowocześnie umeblowany i wyposażony. VI piętro, ostatnie. Czynsz najmu za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

101,64 zł/m²61 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonujący wyposażony lokal gastronomiczny (obecnie kawiarnia ale ciacho. Pracownia zdrowego wypieku) zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, w topowej lokalizacji (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gumieńce,Szczecin

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 30 m2 z przestronnym, dobrze nasłonecznionym balkonem z ekspozycją na zachodnią stronę. Słoneczny widok z okien na zieleń. Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Golisza

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ulicy Golisza w Szczecinie. Mieszkanie w wyższym standardzie usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie posiada jasną łazienkę ( z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Osów

Osów,Szczecin

8 500 zł180 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem atrakcyjny bliźniak z 2013 r. z garażem o powierzchni użytkowej ok. 180 m2 zlokalizowany w cichej i spokojne uliczce na Osowie. Dom został w ostatnim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 100 zł29 m² 73,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana 28m kawalerka z balkonem i miejscem parkingowym, na Warszewie, usytuowana na 2 piętrze nowego apartamentowca na cichym i spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

43 zł/m²93 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem elegancki lokal biurowy o pow. 93 m2 (możliwe miejsca parkingowe), znajdujący się na 1 piętrze reprezentacyjnej, nowej kamienicy w centrum Szczecina (stare Miasto). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 599 zł30 m² 53,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękna kawalerka, na 2 piętrze trzypiętrowego budynku z 2000 roku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina (stare Miasto). W skład mieszkania wchodzą: jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

54,84 zł/m²124 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność oferta wynajmu przestrzeni biurowej - zlokalizowanej W prestiżowej lokalizacji szczecina - wały chrobrego - lokale znajdują się reprezentacyjnej kamienicy - aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania w apartamentowcu przy Bulwarach nad Odrą. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z windą na 5 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 56 metrów składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

920 zł9 m² 102,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy. *Po generalnym remoncie. *Pierwszy najem. *Składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki z wc. Wyposażenie: *salon: łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Śródmieście,Szczecin

2 499 zł61 m² 40,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe (61m2) z kuchnią, wielkim tarasem, łazienką i osobnym wc, na 2 piętrze wielorodzinnego budynku, w cichej okolicy Biblioteki Głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Bukowo,Szczecin

5 800 zł120 m² 48,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA wynajem świeżo ukończony dom na nowym osiedlu Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 120 m2. Posadowiony na działce ok. 250m2. Rozkład powierzchni: parter: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Monte Cassino

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka w ścisłym centrum miasta. *Ogrzewanie i woda miejskie. *Bardzo przyjazna okolica. *W pobliu kilka uczelni. Wyposażenie: *część wypoczynkowa: narożnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

2 750 zł42 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe pachnące świeżością mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m2 z dużym balkonem 10 m2 na 1 piętrze w budynku z windą. Kuchnia wyposażona: meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wańkowicza

Majowe,Szczecin

2 600 zł79 m² 32,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, II poziomowe, z balkonem, położone w nowym budynku przy ul. Wańkowicza. Mieszkanie w w bardzo dobrym standardzie, kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Centrum,Szczecin

1 900 zł24 m² 78,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronnej, słonecznej i ciepłej kawalerki o powierzchni 24,33 m 2 zlokalizowanej w apartamentowcu w ścisłym centrum Szczecina, przy zmodernizowanej al. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 300 zł16 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy. *Po generalnym remoncie. *Pierwszy najem. *Składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki z wc. *Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Centrum,Szczecin

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe 34m2 w apartamentowcu przy ulicy Ściegiennego 25. Mieszkanie w wysokim standardzie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Turzyn,Szczecin

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie dwu pokojowe z balkonem na ulicy Noakowskiego. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego bloku. Pod budynkiem brak strefy płatnego parkowania. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

44,44 zł/m²58 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy -handlowo -usługowy, położony na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy, duża witryna. Powierzchnia całkowita 58,5 m2. Sala sprzedaży 25 m2 , na podłodze terakota. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

3 400 zł79 m² 43,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, umeblowane mieszkanie z dwoma sypialniami i balkonem francuskim, usytuowane na 4 piętrze nowoczesnej kamienicy wyposażonej w windę, którą można dostać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa i wygodna kawalera z dużym balkonem. Mieszkanie o pow. 32m2 przygotowane jest pod wymagającego najemcę, odznacza się wysokim standardem wykończenia. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Pomorzany,Szczecin

2 100 zł48 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie, położone w dobrej lokalizacji na Pomorzanach, mieszkanie składa się z slaonu, łazienki z prysznicem, sypialni oraz oddzielnej kuchni i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 125 m2 znajdujące się na Pogodnie Jest to dwupoziomowy apartament z garażem i ogrodem. Na poziomie 0 znajduje się ok. 19m2 salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się przestronnym mieszkaniem w wysokim standardzie! Na powierzchnie mieszkania 60 m2 składa się salon z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na balkon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Szczecin

2 400 zł34 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa nigdy nie zamieszkana kawalerka 34,2 m2 na nowym osiedlu na Nowym Mieście w Szczecinie wbudynku wybudowanym w 2023 roku. IV piętro w budynku z windą. Otwarta przetrzeń +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

53,19 zł/m²47 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do Wynajęcia Lokalu obok Deptak Bogusława Lokal składa się z części górnej i dolnej. Część górna to powierzchnia 20m2 w której znajduję się pełne umeblowanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Śródmieście,Szczecin

146,67 zł/m²15 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy pod gabinet lekarski i nie tylko, w super lokalizacji w centrum miasta. W pełni umeblowany, obok są jeszcze dwa gabinety, jeden wolny po stomatologu, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajmu od zaraz. Umowa najmu tylko z firmą. Typu studio kompletnie umeblowana i wyposażona 30 m2, i piętro nowoczesnego budynku z windą, wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

1 600 zł31 m² 51,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Na wynajem przytulna kawalarka przy ul. 1 maja. Pokój wyposażony w rozkładaną kanapę, komodę, stół i 4 krzesła. Kuchnia z kompletem szafek, stolikiem śniadaniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

24,56 zł/m²57 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty jest lokal położony w ścisłym centrum miasta, okolice Urzędu Miasta. Do parku Kasprowicza można dojść w 5 min. Lokal znajduję się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Zdroje,Szczecin

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w budynku jedno-klatkowym. Tylko cztery mieszkanie na klatce. Na powierzchnię 40m2 składa się: - salon z rozkładanym łóżkiem, segment,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

2 350 zł54 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy z dużym, dobrze nasłonecznionym tarasem o powierzchni 15 m2. Mieszkanie dwupoziomowe w stylu loft. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

35 zł/m²46 m² 1 626 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni ok. 46 m2, zlokalizowana na czwartym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Ściany gładzone i malowane, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Pomorzany,Szczecin

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, przestronne, starannie wykończone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane na drugim piętrze nowego budynku mieszkalnego w doskonałej lokalizacji - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 500 zł33 m² 76,69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 23 października do wynajmu eleganckie mieszkanie 2 pokojowe dla pary lub singla w nowo wybudowanym w roku 2021 budynku apartamentowym kamienica nova III przy ul. Narutowicza, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia