dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 129 ogłoszeń

36,20 zł/m²377,82 m² 13 677 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Poznaniu proponuje Państwu do wynajmu pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,80 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia Szczecin Drzetowo, ul. Stalmacha Do wynajęcia jasny, umeblowany pokój w 2 pokojowym mieszkaniu, zlokalizowany w dzielnicy Drzetowo Szczecin, przy ul. Stalmacha Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²365 m² 5 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w centrum miasta znajdująca się na IV piętrze biurowca przy ulicy Tkackiej 55 w Szczecinie. 365m2. Dwa duże pomieszczenia open space. Dodatkowo 4 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się na II piętrze w biurowcu. Lokalizacja w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy, w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, centrum handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji, ul. Milczańska, w okolicy duże centrum handlowe, liczne sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne oraz.

 

 

 

 

 

 

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł440 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia hala 440 m kw, doskonała na działalność produkcyjną, handlową, magazynową, warsztat samochodowy, dojazd do hali utwardzony. Wysokość hali 5,30 m. dostępna moc ee ok 129 kw, brama.

Szczegóły ogłoszenia

69,29 zł/m²51,09 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w biurowcu, zlokalizowanym w centrum miasta, przy dużym ciągu kołowo-pieszym, w okolicy liczne przystanki komunikacji miejskiej, blisko do skm, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

84 zł/m²52,50 m² 4 410 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany w budynku, na parterze, wejście bezpośrednio z ulicy. na powierzchnię lokalu składają się dwa pomieszczenia plus toaleta. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

69,31 zł/m²11,60 m² 804 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

69,25 zł/m²31,12 m² 2 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy, znajdujący się w biurowcu, na III piętrze, budynek w atrakcyjnej lokalizacji, przy ruchliwej ulicy, w okolicy liczne przystanki komunikacji miejskiej, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Lokal użytkowy o pow. ok 100 m2. położony w centrum Szczecina przy ul. Kolumba 55 w kompleksie budynków przeznaczonych na magazyny lub małe zakłady produkcyjne. Obiekt na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

75,63 zł/m²357 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Black Pearl to dziewięciokondygnacyjny nowy obiekt z lokalami handlowo usługowymi na parterze, powierzchnią biurową na pierwszym piętrze, apartamentami mieszkalnymi na pozostałych kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w ścisłym centrum miasta znajdująca się na 2 piętrze biurowca przy ulicy Tkackiej 55 w Szczecinie. 3 pomieszczenia biurowe. Stawka czynszu 50zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w centrum miasta znajdująca się na II piętrze biurowca przy ulicy Tkackiej 55 w Szczecinie. Dobre doświetlenie światłem dziennym. 44m2. Dwa osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Do wynajęcia wykończona, umeblowana, klimatyzowana powierzchnia biurowa w ścisłym centrum Szczecina w biurowcu przy Placu Żołnierza 1b. Rozpoznawalna lokalizacja - naprzeciwko Galerii Kaskada.

Szczegóły ogłoszenia

45,39 zł/m²152 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

NA wynajem lokal usługowy szczecin ul. Jagiellońska 92 W odrestaurowanej kamienicy obok deptaka bogłusława 152m2 + taras parter: 83m2 wysoka piwnica z oknami: 69m2 taras: 16m2 cena: 6 900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w centrum miasta znajdująca się na III piętrze biurowca przy ulicy Tkackiej 55 w Szczecinie. 270m2. 9 pokoi biurowych + archiwum + magazyn + socjal. Stawka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-handlowa w ścisłym centrum Szczecina w biurowcu przy Placu Żołnierza 1b. Rozpoznawalna lokalizacja - lokal znajduje się naprzeciwko Galerii Kaskada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²1 000 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w ścisłym centrum miasta znajdująca się na czwartym, trzecim i drugim piętrze biurowca przy ulicy Tkackiej 55 w Szczecinie. Powierzchnia częściowo typu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pogodno,Szczecin

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesny 3-pokojowy apartament. Nieruchomość w pełni umeblowana o powierzchni 65 m . Mieszkanie znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pogodno przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe. Bardzo ciepłe i energooszczędne. Mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Milczańskiej. Dwa pokoje z kuchnią i łazienką. Duży ładny balkon (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zdroje,Szczecin

2 600 zł49 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji biura! Proponuję do wynajmu dwupokojowe mieszkanie w budynku z windą przy ul. Walecznych w Szczecinie Zdrojach. Mieszkanie o pow. użytkowej 49,4 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Całkowicie nowe mieszkanie dwupoziomowe, 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, 2 łazienki, strych. Miejsce postojowe na 1 samochód na terenie nieruchomości. Mieszkanie jest bezczynszowe. Cena najmu nie zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Załom-Kasztanowe,Szczecin

20 820 zł1 041 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1041 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Lednicka

Gumieńce,Szczecin

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczecin, gumieńce, dom wolnostojacy, na wynajem, 7 pokoi. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m2 na działce 710 m2 - Gumieńce / ok. ul. Lednickiej/ , parter z użytkowym poddaszem, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Drzetowo,Szczecin

18,85 zł/m²133 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal o powierzchni 132m2 w przyziemiu budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Obiekt jest doskonały do prowadzenia żłobka, klubiku malucha, jest to również doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Blisko Pomorskie Uniwersytetu Medycznego. Będziesz pierwszym Najemcą. Klucze do nieruchomości wyłącznie u mnie. Nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Narutowicza

Śródmieście,Szczecin

57,92 zł/m²73 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia umeblowany lokal biurowy, położony przy ulicy Narutowicza. Dobry standard, położenie lokalu (czytelna lokalizacja), bezpośrednie wejście z ulicy., to atuty sprawiające, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 100 zł19 m² 112,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem, zlokalizowanej w nowoczesnej inwestycji Grand Bulwar Szczecin! Budynek znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierpowa

Pomorzany,Szczecin

2 100 zł52 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, ładne mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone przy ul. Sierpowej na Pomorzanach. Mieszkanie położone na trzecim piętrze budynku, o północno zachodniej ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Pomorzany,Szczecin

25 310 €7 333 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 333 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miedziana

Drzetowo,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - ul. Miedziana Do wynajęcia nowo powstałe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na 7. piętrze w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł40 m² 80,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia absolutnie wyjątkowy apartament w prestiżowej, nowej inwestycji "nad Odrą" w sercu Szczecina. Położenie na 7. piętrze, bezpośredni widok na rzekę i wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świątkiewicza

Centrum,Szczecin

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 przy ulicy Bogusława. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki. W salonie sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - Osiedle Gardenia Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą na osiedlu Gardenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

2 800 zł68 m² 41,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,73 m , położone przy ul. Królowej Jadwigi w centrum Szczecina. Mieszkanie składa się z: - 3 ustawnych pokoi, - dużej łazienki, -.