dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 128 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Centrum,Szczecin

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy ze słonecznym balkonem z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Lokalizacja: apartamentowiec z 2003 roku położony w sercu Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Małkowskiego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

540 zł8 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój jednoosobowy w 7- pokojowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu przy ulicy Małkowskiego 9 w Szczecinie. Nieruchomość: powierzchnia 8,5 m2. Piętro 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo,Szczecin

1 700 zł30 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ,duża przestronna kawalerka z balkonem. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze, na pograniczu Niebuszewa oraz ulicy Przyjaciół Żołnierza. Składa się z dużego, ustawnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Drzetowo,Szczecin

1 900 zł42 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje o pow.42,5m2 na parterze z balkonem w wysokim bloku. Mieszkanie w pełni umeblowane,gotowe do zamieszkania.Niewysoki czynsz na poziomie 895.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 na parterze w bloku przy ul. 9 maja. Salon z drzwiami balkonowymi wyposażony w rozkładaną sofę, stół z krzesłami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Płonia,Szczecin

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na wynajem duży dom z ogrodem o powierzchni 260 m2 zlokalizowany w Szczecinie w Płoni. Dom został wybudowany w 2022 roku. Parterowy budynek z poddaszem użytkowym. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł40 m² 80,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w prestiżowej, nowej inwestycji "nowa Przystań" w samym centrum Szczecina. Zlokalizowany na ósmym, ostatnim piętrze, zapewnia zachwycający widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Smolańska

Pomorzany,Szczecin

48,13 zł/m²80 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są biura na wynajem - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 9 m2 aż do 96 m2 - z możliwością łączenia pomieszczeń oraz wynajęcia całego piętra zgodnie z potrzebami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym, 4-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon (pokój wyposażony w rozkładany tapczan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

28,57 zł/m²14 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Maciejkowa 66, warszewo. Koszt: 400 zł. Miejsce jest zlokalizowane przy bramie wjazdowej do hali garazowej. Dostępne od zaraz. Powyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mirtowa

Osów,Szczecin

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia przestronny, 4-pokojowy dom idealny dla rodzin, jak również pod wynajem dla firm, np. dla pracowników. Nieruchomość posiada cztery ustawne i jasne pokoje oraz funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Kijewo,Szczecin

8 000 zł327 m² 24,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do wynajęcia wolno stojący dom jednorodzinny wybudowany w 1993 roku. Dom nadaje się na zakwaterowanie pracowników (do 30 osób) - jest zgoda właściciela na wynajem dla firm. Dwie duże wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2, pokojowe mieszkanie z ogródkiem, gumieńce Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m2 usytuowane na parterze w spokojnej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 700 zł26 m² 64,66 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, blisko uczelni w rozsądnym budżecie to mamy coś dla Ciebie! Mieszkanie ma powierzchnię 26,29 m2 i składa się z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Dubois

Śródmieście,Szczecin

510 zł10 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój nr.1 w 4-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Stanisława Dubois 30 w Szczecinie. Nieruchomość: powierzchnia 10 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazowe. Internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w 7-piętrowym budynku z 2020 roku, przy ulicy Powstańców Śląskich - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Pomorzany,Szczecin

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy | układ pokojowy | 50 m | 2 piętro Do wynajęcia lokal o powierzchni 50 m , zlokalizowany w budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna i przestronna kawalerka, świeżo po remoncie, o powierzchni 31 m . Idealna dla singla lub pary. Mieszkanie usytuowane na najwyższym piętrze, z którego roztacza się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Centrum,Szczecin

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, ul. Niedziałkowskiego, apartament, balkon, 2 pokoje, park Kasprowicza, jasne Błonia. Apartament 2 pokojowy z balkonem w nowym budownictwie przy Parku Kasprowicza i Jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Świerczewo,Szczecin

2 000 zł32 m² 62,89 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Na wynajem komfortowa i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,8 m , położona na 5. piętrze w wysokim bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

1 600 zł42 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Przestronny, jednopokojowy apartament, położony w nowoczesnym budynku z windą. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, niedaleko Bramy Portowej. Salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

4 000 zł91 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie w ścisłym centrum- 3 osobne pokoje, 91m2 Studenci mile widziani :) Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 91 m2, zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Centrum,Szczecin

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przestronnego 2 pokojowego w okolicy Dworca Głównego , Książnicy Pomorskiej i pum. Spokojne miejsce z szybkim dostępem do głównych arterii Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Cypriana Kamila Norwida

Pogodno,Szczecin

2 200 zł50 m² 43,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z cegły, zlokalizowanego na Pogodnie. Na pow. 50 m2 składa się :salon, 2 sypialnie( lub sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczecin

Mierzyn,Szczecin

6 900 zł130 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Mierzy, blizniak, 5 pokoi, ogród, 3 miejsca postojowe, nowy dom na wynajem. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny 5 pokojowy bliźniak z duży zagospodarowanym ogrodem w Mierzynie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kijewo,Szczecin

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronne, rozkładowe i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Kijewo. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie os. Zawadzkiego, szczecin Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m po podłodze, położone na ostatnim jedenastym piętrze budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolonistów

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie 47 m Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Żelechowa,Szczecin

5 000 zł157 m² 31,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany z osiedlu domów jednorodzinnych. W skład budynku wchodzą : duży salon z aneksem kuchennym, antresola, 3 pokoje, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i przestronnego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w top lokalizacji! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, częściowo umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł37 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Gumieńcach przy ulicy Mościckiego. Mieszkanie do wynajęcia z widocznym umeblowaniem. W salonie już znajduję się komoda rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny Apartament w samym Sercu Szczecina. ul. Duńska 17. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu, położonego w sercu Szczecina, w pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

33,18 zł/m²25 m² 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem w centrum pokoj biurowy o pow. 25m2 w budynku biurowym, dostęp 24h, piętro 2, bardzo dobrze skomunikowane, stare Miasto, blisko Katedry. z własnym parkingiem. Dodatkowo media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

3 250 zł90 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Oferujemy na wynajem atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie na szczecińskim Warszewie. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 składa się z 4 pokoi w tym duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wiosenna

Dąbie,Szczecin

41,18 zł/m²340 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 340 m , zlokalizowany na parterze, w dobrze skomunikowanej części Słonecznego Dąbia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

2 600 zł66 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, bardzo ładne mieszkanie z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji Harmonia Szczecin Gumieńce. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądż pierwszym najemcą! Wygodne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w nowym kameralnym dwupiętrowym budynku przy ul. Rostockiej. Mieszkanie w trakcie umeblowania, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł43 m² 52,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Nieruchomość o pow. 43,5 m2 usytuowana jest na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Łokietka w Szczecinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dembowskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka 26m2, w pełni wyposażona, niebuszewo. Nowoczesna kawalerka w bloku z przełomu lat 60-70-tych. Polecam mieszkanie po kapitalnym remoncie. Zamontowano nowe okładziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Świerczewo,Szczecin

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 49 m , położonego na 1. piętrze w wysokim bloku z windą, na osiedlu Świerczewo w Szczecinie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciekawa oferta do wynajęcia. Kawalerka o pow. 39m2 z ogródkiem ok. 20m2 od strony południowej. W pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania. Lokalizacja: skrzyżowanie Piastów/al.