dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowej kawalerki z osobną kuchnią. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w niskim bloku w dzielnicy Pomorzany. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 30 m ul. Potulicka 37, szczecin Najem okazjonalny tylko dla klientów Gwarant Nieruchomości Na wynajem nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , położona w Szczecinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie powierzchnia 39m2 - salon z aneksem kuchennym , oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy ogródek 50 m2 oraz komórka lokatorska 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny z aktem notarialnym na min. 12 miesięcy. Zadbane dwupokojowe mieszkanie, położone w kameralnym budynku przy ul. Duńskiej. Pokój dzienny z wyjściem na balkon (od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Centrum,Szczecin

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej kawalerki? Najlepiej gdyby znajdowała się w ścisłym centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób i to bez właściciela? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Środowa

Stare Miasto,Szczecin

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, stylowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Starego Miasta- szczecin/ 51 m / Taras widokowy na dachu apartamentowca/ Miejsce w garażu podziemnym. Cena najmu mieszkania: 3000 zł/ mies. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 5 Lipca

Centrum,Szczecin

3 700 zł93 m² 39,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny 2-poziomowy apartament w standardzie podwyższonym z tarasem 8m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w plombie z 1994 roku w samym centrum Szczecina. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***najemca nie płaci prowizji*** Szukasz mieszkania blisko centrum, ale w spokojnej okolicy? To idealne miejsce dla singla lub pary, którzy cenią wygodę, dobrą lokalizację. Atuty oferty Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

3 000 zł55 m² 54,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w stylu loft, o powierzchni 55 m , znajdujące się na parterze z prywatnym ogrodzonym ogródkiem oraz balkonem (logia). Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Arkońskie,Szczecin

2 350 zł41 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje w prestiżowej lokalizacji - ul. Panoramiczna Rok budowy: 2018 Powierzchnia: 41 m Piętro: 3 Opis mieszkania Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Szczecin

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w centrum Szczecina? Mam idealną ofertę! Kamienica Nowa, 3 piętro , 2 windy, 2 pokoje, budynek z ochroną. Na 33 m2 znajdują się: * salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

950 zł22 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia Centrum Szczecina, ul. Krzywoustego Do wynajęcia jasny, umeblowany pokój w 2 pokojowym mieszkaniu o powierzchni ok. 45 m2, zlokalizowany w samym centrum Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podjuchy,Szczecin

4 200 zł74 m² 57,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Marzysz o mieszkaniu blisko natury, gdzie komfort spotyka spokój i przestrzeń? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogodno,Szczecin

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 33 m , dostępnego od zaraz! To idealne rozwiązanie dla singla lub pary, ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 900 zł20 m² 100,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem o powierzchni 19.5 m2, położona przy al. Wyzwolenia. Lokal składa się z z pokoju z wyjściem na balkon, aneksu kuchennego, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zdroje,Szczecin

2 500 zł42 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na lubianym osiedlu Park Leśny na Prawobrzeżu: - szczecin Zdroje, ul. Kopalniana - 2 pokoje na parterze - pow. 42,10 m2 - ogródek + miejsce postojowe w cenie - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

28,07 zł/m²125 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie znajdujące się na poziomie piwnic, poprzednio wykorzystywane na zakład fryzjerski, kosmetyczny i solarium /siła/. Na podłogach kafle, ścianki działowe wykonane z regipsów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

2 500 zł72 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego mieszkania znajdującego się w budynku mieszkalno-usługowym w którym w 2001 r. został przeprowadzony całkowity remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raginisa

Śródmieście,Szczecin

2 900 zł40 m² 73,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania na ul. Majora Raginisa w Szczecinie. To propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokalu w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajmu mieszkanie w sąsiedztwie ryneczku Pogodno, trzy pokoje z balkonem, rozkładowe, powierzchnia 75 mkw, duży przedpokój, salon z balkonem, dwa pokoje, z czego jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

11 627 €3 333 m² 3,49 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości Magazyn klasy A do wynajęcia idealnie nadaje się pod działalność logistyczną, magazynową lub lekką produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

1 700 zł33 m² 52,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne mieszkanie dwupokojowe (pierwotnie kawalerka) o powierzchni 32,60m2 położone na pierwszym piętrze w niskim budynku z cegły przy ulicy Zielone Wzgórze (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Struga

Prawobrzeże,Szczecin

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 30 m2 na pierwszym piętrze z dostępem do sali konferencyjnej, kuchni i wc. Biuro bardzo jasne i słoneczne. Powierzchnia biurowa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Gorkiego

Łękno,Szczecin

880 zł18 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:450 zł

Mieszkanie w kamienicy, wysoki parter. niedaleko parku Witam, mam do wynajęcia pokój o pow. ok 18m2 w kamienicy w dzielnicy Łękno w Szczecinie przy ul. Gorkiego, wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Firlika

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmie mieszkanie 3 pokojowe ul firlika 29 Wynajme 3000 + opłaty w zależność od zużycia wody i ogrzewania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kujawska

Centrum,Szczecin

500 zł16 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Do wynajęcia garaż murowany o pow. 16 m2w, położony w ciągu garażowym w Centrum Szczecina koło ch galaxy. Teren ogrodzony i monitorowany , wjazd na teren podwórka bramą na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

46 515 zł2 777 m² 16,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2 777 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 650 zł23 m² 70,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka w samym centrum Szczecina przy ch Galaxy, powierzchnia mieszkania to 23,33 m2. Budynek 4-piętrowy, ocieplony. Niewielka, ale funkcjonalnie urządzona łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Struga

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem powierzchni od 200 m ul. Struga 15, szczecin Do wynajęcia jasna i przestronna powierzchnia od 200 m w budynku handlowo-usługowym ekko przy ul. Struga w Szczecinie. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Struga

Prawobrzeże,Szczecin

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 50 m2 z niezależnym wejściem, aneksem kuchennym i toaletą na parterze. Biuro bardzo jasne i słoneczne, klimatyzowane. Powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Szczecin

2 900 zł80 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, przestronne i nietuzinkowe mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w Śródmieściu Szczecina, nieopodal Placu Kościuszki. Nieruchomość usytuowana na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Papieża Jana Pawła II

Śródmieście-Północ,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w samym centrum Szczecina. Lokal znajduje się w kamienicy przy samym urzędzie miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Stefana Batorego

Nowe Miasto,Szczecin

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina - plac S. Batorego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | Warszewo, ul. Flaminga | Balkon | Winda | Opcja parkingu Do wynajęcia komfortowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Flaminga, w spokojnej i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Centrum,Szczecin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową oferta 2-pokojowego apartamentu premium z Miejscem parkingowym o powierzchni 35m2 Zlokalizowanego w nowoczesnym budynku inwestycji Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

73,37 zł/m²14 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! nowa niższa cena 1000pln! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową oferta lokalu biurowego o powierzchni 13,63 m2 w wysokim standardzie + aneks kuchenny 4 m do dyspozycji, oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Centrum,Szczecin

1 800 zł29 m² 62,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia o pow. 28,6 mkw , położona w Centrum Szczecina przy ul. Kujawskiej ( koło ch galaxy). Mieszkanie umeblowane, ogrzewanie i ciepla woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

66 295 zł4 333 m² 15,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest przytulna kawalerka w dzielnicy Pomorzany. Powierzchnia mieszkania to 27m2. Mieszkanie jest przytulne, jasne, z wyodrębnioną " osobną" kuchnią. Usytuowana na 1szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goleniowska

Dąbie,Szczecin

1 970 zł40 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji - centrum Dąbia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, co zapewnia wygodę i łatwy dostęp. Składa się z jasnego pokoju.