dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 145 ogłoszeń

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 30 m, składający się z pomieszczenia biurowego, niewielkiego zaplecza socjalnego oraz toalety. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 166,8 m , położone na 2 piętrze eleganckiej kamienicy w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann (al. Papieża Jana Pawła II) - 5 dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,63 m² 46,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbowej w Szczecinie, tuż przy samym Parku Kasprowicza i Jasnych Błoniach. Przestronne trzypokojowe mieszkanie o pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²124,43 m² 6 221 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale handlowo-usługowe w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku Dworca Kolejowego w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

42,23 zł/m²165,77 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł3 100 m² 5,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia atrakcyjny plac komercyjny (3100 m ) blisko Outlet Park Szczecin! - Betonowa powierzchnia, ogrodzenie, automatyczna brama (otwierana telefonem), dojazd tir. - media: prąd (osobny licznik,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia handlowa W galerii przy dużym natężeniu ruchu. Hala o powierzchni ok.200 m2. Miejsce charakteryzuje m.in. się dobrą widocznością, dużym parkingiem, możliwością umiejscowienia.

Szczegóły ogłoszenia

51,39 zł/m²72 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 72m usytuowany na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy. Lokal idealny na działalność handlową, biurową, księgową lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Szczecina, przy ul. Pułaskiego. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, widnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł850 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Magazyn wyposażony w zadaszoną rampę oraz bramy.

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²52 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową (dzielnica Pomorzany). Powierzchnia: -Dostępne biuro o metrażu 52 m (z udziałem w części wspólnej), usytuowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²400 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Biurowiec oferuje wysoki standard wykończenia. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

74,48 zł/m²67 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko u Nas! Powierzchnia 67m2 + piwnica Lokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza. W lokalu znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 poziomowe, 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w podwyższonym standardzie na Starym Mieście w nowej kamienicy. Na I poziomie mieści się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł21,08 m² 47,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż - magazyn położony przy ul. Kwiatowej na os. Gumieńce. Garaż wolnostojący położony na prywatnej posesji, brama wjazdowa na pilota. Garaż nowy, zbudowany z płyty warstwowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość położona na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy. Powierzchnia to ok 45m2, w tym duży pokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 32 m , zlokalizowany w Szczecinie Zdroje, ul. Batalionów Chłopskich. Wejście z ulicy, parter. Parking na kilkanaście aut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 132 m2 zlokalizowany na parterze budynku biurowego w Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia składa się z dużej sali sprzedaży (106.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka wraz z miejscem postojowym położona przy ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 z balkonem położone w nowym bloku z 2020r. na 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowy apartament położony w kameralnej, prestiżowej inwestycji ul. Zielonego Mostu miejscu, w którym nowoczesna architektura harmonijnie współgra z ponadczasową.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²70 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem klimatyzowany lokal lokalizowany na Starym Mieście za stałą kwotę 7000 zł. (Należy doliczyć podatek vat), dodatkowo jedynie prąd. Czynsz zawiera już wszystkie opłaty (internet, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł58,39 m² 85,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (58,39 m2) na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 24,2m2 z witrynami na parterze w ciągu handlowym przy ryneczku Kilińskiego. Lokal obecnie jest podzielony na 2 niezależne gabinety, poczekalnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

25 038 zł963 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczecin prawobrzeże. Obiekt magazynowo - produkcyjny z zapleczem socjalno - biurowym, zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina, dzielnicy Płonia. Oferowana nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 48 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy ul. Zielonego Mostu, tuż nad Odrą. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku apartamentowym z 2025 roku. Mieszkanie usytuowane jest na 6., najwyższym piętrze budynku z windą, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę- studio z balkonem w Apartamentowcu z windą przy ul. Adama Mickiewicza. Wokół mieszkania dostępne miejsca parkingowe. . Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²63 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

61,43 zł/m²35 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na parterze kameralnego budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum. Oferowana powierzchnia 35 m2 składa się z trzech pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta Obiekt usługowo-handlowy, ul. Gryfińska, szczecin (dąbie) Atuty lokalizacji (handlowe otoczenie) top Shopping największe centrum meblowe w Szczecinie (ul. Hangarowa 13). Silny generator ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Gumieńce, urokliwa kawalerka o pow.26m2 z balkonem położona na 6 piętrze w apartamentowcu z windą wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

45,04 zł/m²57 m² 2 567 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia loklale na cele edukacyjne blisko Bramy Portoej tj. szkoła językowa, szkoła informatyczna,gabinety terapeutyczne,pracownia plastyczna. Wykaz pomieszczeń: wymiary pomieszczeń. > 104- 57 m2 >.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Sowińskiego. Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#2 design | Luksusowy apartament 35 m w Centrum 4,5 km od nato mnc ne , 8 min. samochodem 2 pokoje, w tym przeszklona sypialnia cisza i panoramiczny widok, nowe technologie 1 miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala wyposażona w bramę z poziomu 0. Przestronną powierzchnię biurową. Obiekt z parkingiem. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę! Obiekt idealny do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Lokal znajduje się w biurowej kamienicy przy ul. Małopolskiej. Budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina - Wały Chrobrego,.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta wynajmu nowego domu, który jest w stanie zakwaterować 30 osób. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi około 200 m2, na którą składa się: -13 pokoi Każdy z nich jest umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

48,84 zł/m²43 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stare miasto - lokal na I piętrze do wynajęcia. Lokal w III piętrowej kamienicy z wejściem z klatki schodowej. Na piętrze tylko jeden lokal zabezpieczony systemem alarmowym.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²425,53 m² 4 681 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 425,53 m2 na 4 piętrze z czego 28,51 m2 stanowi udział w toaletach. Pomieszczenia przystosowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Na podłogach wykładzina, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni 110 m, zlokalizowany przy ul. Storrady w bezpośrednim sąsiedztwie Wałów Chrobrego, jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia