dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 650 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 650 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołczyńska

Stołczyn,Szczecin

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 438 m²

Dom wolnostojący Szczecin -północ 130m2 plus zabudowania na dużej działce Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z cegły o powierzchni ok 130m/2 na parterze oraz ok 100m poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

769 000 zł88 m² 8 748,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe położone w centrum Szczecina w pięknie odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze. Kamienica niedawno została ocieplona z nową elewacją, piękną klatką schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Turzyn,Szczecin

2 350 zł42 m² 55,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Sikorskiego, niedaleko Galerii Handlowej Turzyn. Mieszkanie o powierzchni 42,27 m2 usytuowane jest na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bezrzecze,Szczecin

973 000 zł1 855 m² 524,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1855m2. Składa się z 3 działek każda o pow. ok. 600m2. Działki w kształcie prostokąta. Znajduje się w znakomitej lokalizacji, na Bezrzeczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niebuszewo,Szczecin

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie świeżo po remoncie! Prezentowane zdjęcia to wizualizacje pokazujące, jak mieszkanie będzie wyglądać po pełnym remoncie prace są w toku, więc możliwy jest zakup na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 000 zł27 m² 73,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie, znajdujące się na 10 piętrze budynku, z pięknym widokiem na panoramę miasta oraz park Kasprowicza. Na powierzchnię 27,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Gumieńce,Szczecin

550 000 zł46 m² 11 915,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży parter domu dwurodzinnego wraz z przynależnymi pomieszczeniami oraz urokliwym ogrodem, usytuowany na terenie spokojnego osiedla domów jednorodzinnych w atrakcyjnym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Bukowo,Szczecin

719 625 zł96 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie z tarasem na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Bukowo. Osiedle zamknięte i monitorowane. Mieszkanie dwupoziomowe. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Centrum,Szczecin

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na wynajem! Do wynajęcia duży apartament z aneksem kuchennym. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Szczecina i jest w pełni wyposażone w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Łękno,Szczecin

785 000 zł63 m² 12 460,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania z tarasem i widokiem na Park Kasprowicza. Nieruchomość usytuowana jest w najpiękniejszej części Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Gumieńce,Szczecin

2 800 zł55 m² 51,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem fajne mieszkanie 2 pokojowe na spokojnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na parterze z tarasem i ogrodem. Pod budynkiem garaż. W skład mieszkania wchodzą : - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Łękno,Szczecin

903 000 zł103 m² 8 766,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania z antresolą przy Parku Kasprowicza. Nieruchomość usytuowana jest w najpiękniejszej części Szczecina, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

600 000 zł61 m² 9 810,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

W pobliżu Posejdona i Bramy Portowej, w samym sercu miasta 3 pokojowe własnościowe mieszkanie 60,16 m2 z balkonem, i piętro budynku z cegły wybudowanego w latach 60 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osikowa

Gumieńce,Szczecin

8 000 zł240 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Posiadamy w ofercie do wynajęcia duży dom wolnostojący w centrum Gumieniec. Dom wybudowany w latach 80 tych, przestronny dla dużej rodziny lub idealny do prowadzenia działalności. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

350 000 zł56 m² 6 284,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż przestronne dwa pokoje w kamienicy centrum Szczecina. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwu pokojowego mieszkania o powierzchni 55,69 m2 znajdującego się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Słoneczne,Szczecin

670 000 zł64 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m 2 z dużym balkonem. Usytuowane jest ono na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

940 000 zł70 m² 13 467 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu słoneczne gustownie urządzone mieszkanie położone na zamkniętym monitorowanym osiedlu Apartamenty Garden House na Warszewie. Apartamentowiec 2-piętrowy o ciekawej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zawrotna

Wielgowo,Szczecin

999 000 zł232 m² 4 306,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 232 m zlokalizowany w Szczecinie (wielgowo) przy ul. Zawrotnej. Nieruchomość położona na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

885 000 zł122 m² 7 254,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (105 M2) z dużym balkonem. Mieszkanie jest położone na 4 piętrze niskiego 4 piętrowego budynku z 2003 roku. Budynek znajduje się przy ul. Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemienna

Podjuchy,Szczecin

385 560 zł37 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ,dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,72 m 2. Usytuowane jest ono na 1 piętrze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

385 000 zł39 m² 9 979,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze kamienicy w drugiej linii zabudowy od ulicy Chmielewskiego. Na powierzchnię 38,58 składa się: przedpokój, z niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

335 000 zł32 m² 10 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka w dzielnicy Niebuszewo - Bolinko Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe możliwość nabywania przez obywateli spoza ue. Nieruchomość położona na zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

610 000 zł47 m² 13 101,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,56 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ulicy Wyzwolenia. Usytuowane jest ono na drugim piętrze, dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

610 000 zł70 m² 8 673,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Przedstawiamy ofertę mieszkania gotowego do zamieszkania, zlokalizowanego na 4. piętrze kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum handlowego Kaskada w Szczecinie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem! 3 pokoje, 63,85m2, balkon przy Uczelniach Wyższych w Centrum. Najlepsza lokalizacja w mieście na wynajem. Własnościowe, 3 pokoje - 63,85m2, z dużym balkonem, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzynowa

Gumieńce,Szczecin

429 000 zł35 m² 12 125,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy dla Ciebie ofertę dwupokojowego ,słonecznego ,ciepłego mieszkania w niskim bloku z balkonem z miejscem postojowym w cenie! Na całkowita powierzchnię wchodzi: -komunikacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świerczewo,Szczecin

439 000 zł43 m² 10 281 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 9 piętrze 12 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 43m2 znajduje się: salon o pow. ok 17m2 z wyjściem na duży ok. 5m2 balkon. Z balkonu rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień dobry na wynajem atrakcyjnie zlokalizowane i estetycznie urządzone mieszkanie na ul. Duńskiej na szczecińskim Warszewie, mieszkanie w nowym bloku za budynkiem netto. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Osów,Szczecin

1 250 000 zł213 m² 5 868,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej, z garażem w bryle budynku, zlokalizowany na bardzo spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, znajdujący się w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Otwocka

Dąbie,Szczecin

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie w Szczecinie, w dzielnicy Dąbie przy ul Otwockiej. Nieruchomość o powierzchni około 35 m składa się z dwóch przejściowych pokoi oraz widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwkowa

Żelechowa,Szczecin

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 mkw, w skład którego wchodzą: - salon z wyjściem na balkon- z widokiem na park, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

50 zł/m²138 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenia na parterze budynku o łącznej pow.ok 138m2- sale szkoleniowo/wykładowe,pomieszczenia biurowe (6 pomieszczeń). Dodatkowo jest też pomieszczenie szatnia i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sierpowa

Pomorzany,Szczecin

319 000 zł33 m² 9 713,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronna i jasna kawalerka położona na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły w szczecińskiej dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 32,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Niebuszewo,Szczecin

359 000 zł41 m² 8 696,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie ulokowane w oficynie na 2-gim piętrze ul. Żupańskiego, w bliskim sąsiedztwie Parku Kasprowicza. Mieszkanie 2-pokojowe, po generalnym remoncie 4 lata temu. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Podjuchy,Szczecin

365 000 zł60 m² 6 108,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,68 m 2 zlokalizowanego w szczecińskiej dzielnicy Podjuchy przy ulicy Smoczej. Usytuowane jest ono na parterze jednopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boryny

Pomorzany,Szczecin

475 000 zł42 m² 11 247,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe ( 42,23m2 ). Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku, z balkonem. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Płonia,Szczecin

12 000 zł260 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na wynajem duży dom z ogrodem o powierzchni 260 m 2 zlokalizowany w Szczecinie w Płoni. Dom został wybudowany w 2022 roku. Parterowy budynek z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żelechowa,Szczecin

3 300 zł78 m² 42,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże mieszkanie w zadbanej kamienicy: - szczecin Żelechowa, ul. Robotnicza (wejście od ul. Studziennej) - 3 pokoje + piwnica - pow. mieszkania 77,91m2 - 2. piętro w ocieplonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Dąbie,Szczecin

340 000 zł43 m² 7 901,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje/parter/os. Dąbie Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na osiedlu Dąbie. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku z lat 60-tych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

380 000 zł36 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Dostępne U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki na sprzedaż zlokalizowanej na szczecińskim Warszewie! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze niskiego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

2 200 zł38 m² 57,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem położonego przy ul. Władysława Łokietki, w ścisłym Centrum. Wszędzie blisko nawet na piechotę. Mieszkanie położone na.